Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ne spun visele??

#11
d'oh, interesant topic. Chiar e o idee buna. Asa, am si eu un ciudat vis:
hm, nu l-am mai avut in ultimul timp, dar visam un fel de patrat, sau modelul acela de melc [ca un cerc] care se strangea, si aveam impresia ca ma sufoc. De aici am inceput si sa fiu claustrofoba. dupa, visam un fel de omuleti roboti parca desenati.. si aveam impresia ca sunt presata de ceva, care se dovedea de fiecare data a fi o gramada maare de chibrituri, sau trebuia sa le adun. Aveam un sentiment tare ciudat. Ce poate fi? Mai are vreo legatura ? [pentru ca l-am visat acum ceva timp]
Cea mai reuşită semnătură.

#12
Ce visene nebune, monstrii, serbi, ploaie de sange ? Pe bune, ai visat asta sau ai scris doar de dragul imaginatiei ?

Etto, eu am visat un coleg cum imi spunea ceva la ureche, nu mai stiu ce, si ca imi zgaria urechea cu mustata, asta ce ar trebui sa insemne ?21)
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#13
Am visat ca ma aflu intr.o camera alba imbracata intr.o camasa de forta. Asta ce ar tebui sa insemne ? Adica cel mai clar ar fi ca sunt cam dislocata cu capul dar in rest o.o ?

* what big spammmmmmm *
[Imagine: Jun0xCa.png]

#14
Hey Mitch ^^

Sunt incantata de ideea ta si pare funny ...39

Sa vedem ...
De vreo trei saptamani visez ca alunec intr-un tunel intunecat , timp in care imi vad doar picioarele , foarte subtiri , acoperite de sosete lungi , in dungi albe si albastre , subtiri. Apoi , in final , cad intr-o fantana , si imi ud parul ROSCAT [ -.-" , eu sunt satena inchis ]. Aici se opreste visul ...

Inainte de acest vis ce-l am de mult timp , am visat acum 4 sau 5 saptamani , o caciulita rosie , foarte draguta , de iarna ^^ Am cautat-o prin magazine , dar nu am gasit nimic asemanator =]] ...

Nu stiu ce inseamna , dar mi-ar placea sa-mi spui tu asta xD

P.S. : Personal nu-mi place rosul , dar am purtat iarna asta o caciula rosie si un fular asortat , aproape zilnic ... O.o



#15
Având în vedere că topicul ăsta-i cam mort şi eu sunt cam bântuit de un vis de câteva nopţi, am să te-ntreb ce crezi despre el.
Mai de mult, am luat o brăţară de cauciuc de la o colegă din clasă pe care am plăcut-o, dar ea e cu alt tip. Şi încă cred că-mi mai place. Vineri am găsit-o şi am pus-o la mână şi, nu ştiu dacă contează, avea acelaşi miros ca parfumul ei. Apoi, am visat că eram la mare şi i-am dat un lucru, apoi m-a sărutat, deşi în viaţa reală e cu unu'. M-am trezit şi când m-am culcat din nou, am visat-o iarăşi, dar de data asta eram în clasă şi aveam ora de artă, unde stăm toţi cum vrem. M-a întrebat dacă vreau să stau cu ea, iar eu i-am spus că da. Apoooi, ţin minte că s-a aşezat în locul meu o tipă, iar eu mă balansam pe bancă, încercând să o conving să plece. Apoi am alunecat şi m-am lovit cu capul de colţul băncii. Când m-am trezit, eram tot în clasă, dar stăteam cu capul în poala tipei mi-a zâmbit şi apoi mi-a dat un bileţel pe care scria 'te iubesc' şi încă ceva, dar nu mai ţin minte. Eniuei, mi-a spus asta şi cu voce tare, apoi m-am trezit.
Visul ăsta a fost foarte real, poate prea real. Şi problema e că tipa e în prezent împreună cu un alt tip.
În fine, nu ştiu ce semnifică visul ăsta. Puţin help ? că îl visez de două nopţi exact la fel xD .
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#16
OOC: Ce vis straniu ai avut o_o.
BIC: Eu am visat aseara..nu stiu exact. O succesiune de intamplari. In orice caz eram cu un tip(necunoscut mie, dar in vis paream ca-l cunosc =]] ) in piata si ne uitam la esarfe(Nu stiu de ce taman esarfe da ma rog) si el era de origine engleza dar care stie si imba romana. Eu cred ca profitam de asta, nu stiu ce faceam, ca vorbeam si in engleza si in romana =]].(Stiu sigur ca era de origine engleza fiindca atunci cand vorbeam in romana ma corectam si vorbeam in engleza, de teama ca nu pricepe ce spun =]] )
Apoi, tot ce imi mai amintesc era ca eram intr-un fel de turn.(din ala vechi, cu pietre, cum sunt turnurile 21 ) si vorbeam. Deodata se deschide o usa si iese diriginta mea(care in realitate preda engleza), suparata.(habar n-am de ce) Inru in clasa, dar nu e clasa mea, e o clasa in stil vechi, cu banci de lemn nevopsit, doua unite(ca in clasa I, nu stiu cum sa descriu). Iar la catedra era profu' meu de desen =]] si nu stiu ce vroia sa faca, sa dea test sau ceva de genu'.
Oricum, mie mi s-a parut bizar sa visez asa ceva. Si chiar am visat asta =].
Am revenit. Am avut o perioada in care nu am reusit sa stau pe niciun forum, respectiv animezup. Sper sa nu existe vreo problema 4
Nu stiu daca voi mai pleca brusc sau daca voi reveni dupa.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)