Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

#1
Am observat ca acest joc nu este pe aici si, avand in vedere ca este si la celelalte sectiuni cu anime - uri, m-am gandit sa ne a€žjucam” si aici. Regulile cred ca le stiti si nu trebuie din nou repetate, presupun.
So, eu sunt primul.

Ce ai face daca ai afla ca Ciel i-a spus lui Sebastian ca-l iubeste ( in anime ) ?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#2
OMG :o Probabil as sari in sus de uimire si fericire 15 LOL,Si probabil as scapa un "Kyaaa" de m-ar auzi mama si ar zice ca am innebunit xDDD
Ce ai face daca personajul tau preferat ar muri? >.< Sau ce ai facut,in caz ca deja s-a intamplat.
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#3
OOOOh nuuuuuuuuu!!!!! Sa moara Seby? Cumva e imposibil, din punctul meu de vedere, insa daca ar muri, probabil ca as renunta la anime pentru o perioada buna de timp. Nu imi pot imagina asta. Si totusi nu a facut-o 5

Ce ai face daca Seby l-ar saruta pe Grell si nu viceversa???
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Chiar as ramane socat si as reusi sa articulez ceva gen : wtf ? ! Asta e ceva teoretic imposibil avand in vedere ca Sebastian nu prea ii baga-n seama avansurile lui Grell deci as avea de ce sa fiu uimit.

Ce ai face daca ai afla ca Sebastian i-a luat sufletul lui Ciel ?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#5
As spune ca in sfarsit s-a terminat anime-ul... Doamne, ca mult i-a mai luat pana sa finalizeze conditiile contractului aluia...


Ce-ai face daca ai nimeri in aceeasi camera cu Grell ca sa-i distragi atentia de la a te ajuta sa treci pe lumea cealalta? 10
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#6
Hehehe 21 Grell 24 L-as mitui 21 L-as mintii ca i l-as da pe Sebastian xD sau i-as da un cadou cu poza cu Sebastian nud X_x 19 Si atunci m-ar omora ala cu drag 21 Cred xD
next:Ce ai face daca Madame Red si Grell ar forma un cuplu , si te-ar vrea pe tine drepp naÅŸ/nasa xD?

#7
A: OMG pe langa ca ar fi un cuplu si sa se casatoreasca Zuppy03 pe bune21 m-as mira, adica de ce pe mine si nu pe Ciel si Seby...15 as accepta, normal. As fi mandra sa fiu nasa lor 19 da cum sa nu. Le-as lua cadouri Zuppy04 mi-as scoate toti banii de la pusculita pentru asta si la nunta, probabil ca m-as holba non-stop la acea pereche iesita din comun si la rochia doamnei Red, care se presupune ca va fi rosie nu 39

Q: Ce ai face daca, intr-o seara, plimbandu-te prin parc, l-ai zari pe Seby doar in his underwear, plin de sange si lesinat langa un copac?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#8
Q: Ce ai face daca, intr-o seara, plimbandu-te prin parc, l-ai zari pe Seby doar in his underwear, plin de sange si lesinat langa un copac?

Seby...plin...de sange?Wow...m`ai prins cu garda jos.Nu suport sangele.Imi place si nu imi place.Sunt putin hemofobica -_-".Probabil ca l`as duce eventual acasa si l`as ingriji.[in situatia in care as locui singura. >.< 4] Evident,e demon so nu mi`as face prea multe griji.10

edit:sorry.am uitat de next.ce ai face daca grell ti`ar propune un sarut cu limba? 15
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#9
Vaii m-ai nimerit la intrebarea asta ... il iubesc pe Grell:X
As sarii in brate si i-as da eu sarutu` ala grandios pe care ahh..
si amandoi sarutandu-ne, cu limba vaii!!
Visez prea mult si sunt prea obsedata21

Next: Ce ai face daca, Sebastian ti-ar da niste trandafiri rosii?
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#10
Red roses, just like blood...
I-as multumii foarte, FOARTE frumos. Incerc sa imi imaginez vocea si expresia pe care ar avea-o tipul asta. L-as intreba daca ar vrea sa mergem la o plimbare, sa mai disctma una-alta. Nimic iesit din comun. Si totusi...21
Next: Ce ai face daca Soma-sama te-ar ruga sa pozezi pentru calendarul lui pentru adulti pe 2011?
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)