Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Pfff. Acum ascult Taio Cruz - Break your heart .
Ador melodia asta si nu stiu de ce. Imi place vocea lui Taio si versurile le ador :X. Ritmul e prea misto ca sa nu-ti vina sa dansezi pe el 8. E o melodie ... geniala 21.

Liiiink~
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Moi, j'ecouteeeeee Maximilian feat Grasu XXL Pi*** la volan (Necenzurat) . Melodia e pur şi simplu genială. Are nişte versuri penale, trebuie să o recunosc. Fiecare cuvânt e cu mult prea mortal şi fiecare rimă, vers. Îmi place şi ritmul.
Are ... cum să zicem, fler melodia asta =]] atrage rău de tot . Plus că mie îmi place genul ăsta de melodii. E chiar tare, plus că melodiile de genul ăsta conturează prea mult adevăr . Şi melodia asta e pur şi simplu penală.
Ascult varianta necenzurată, nu doar pentru că sunt singură acasă, ci pentru că dacă e cenzurată nu e cântecul adevărat, and where's the satisfaction? I like ză sooong ~ muahaha.

Escape the Fate - It's just me.
Ascult melodia asta de vreo doua zile in continuu, abia aste[t sa ma plictisesc de ea, ca sa ascult alta melodie in continuu. 21
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Eh , eu acum ascult Tinchy Stryder feat. Taio Cruz - Take Me Back.
AM înnebunit cu Taio Cruz ăsta =]] e prea sweet. Îmi place cum cântă, şi melodia asta e foarte tare. Are nişte versuri foarte drăguţe şi un ritm foarte interesant. Îmi place, am ascultat-o de câteva ori în continuu.
Cuz I can't live without you X: . Cum ziceam, are nişte versuri penale. Cum sunt toate melodiile pe care le ştiu eu de la Taio Cruz. I mean, they are like so OMG in love with them. Bine, poate exagerez dar cântecu' e fain :X

Tommy February6 - Lonely in gorgeous
Este melodia care apare la inceputul fiecarui episod din anime-urului Paradise Kiss ( daca stau sa ma gandesc mai bine apare si la sfarsitul fiecarui episod 39 ) , este J-pop, o am de cand am vazut prima oara anime-ul Paradise Kiss si inca imi place desi nu sunt o mare fana a pop-ului sau a j-pop-ului.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Trail of Tears - Joyless
De primele albume, god nu chiar gotic metal, dar sunt printre cele mai
bune formatii, poate chiar cea mai buna pentru stilul
Beauty and the Beast :-| Enfin e a doua oara cand ascult melodia,
insa imi place stilul lor.

Eu ascult Corazon Salvaje cântată de Mijares 5 . Mda , mda ştiu. Dar ador melodia. Plus că atunci când am regăsit-o şi mi-a trimis-o Fenneh pe mess era să fac infarct de fericire =]] sau aproape îmi dăduseră lacrimile , tot de fericire. Pur şi simplu ador versurile, ador ritmul melodiei, semnificaţia. Totul. Ştiu că provine dintr-o telenovelă . God help me, I've seen it a long time ago when it was rulld on tv. Anyways, ador melodia asta şi chiar mă inspiră. ( cu ea pe fundal am scris un one shot, şi titlul l-am ales din versurile acestui cântesc, so you can imagine ) .
Porque los caminos tan distintos
En algun momento el tiempo los unio

[ pe astea le-am folosit ]. But whatever, the song is too cute. Şi semnficaţia cuvintelor este atât de deep, I could cry ! : [[ .

Guess Who - Locul potrivit

Melodia asta e geniala, prea faina. Nu am cuvinte sa spun cat ador melodia asta, are niste versuri super, iar vocea lui Laurentiu e super tare. Chiar e adevarat ce se spune in melodia asta 21, oricum Lau a facut mereu melodii super tari si adevarate, deci nu am ce comenta la adresa lui.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Hollywood Undead - No other place

În trupa sunt 6 membrii, iar piesa aceasta e cântată de Deuce şi
Funny Man. Nu l-am prea ascultat pe Fun` prin melodiile celor de la
HU, dar în aceasta e total fantastic, iar în combinaţie cu Deuce
tipu e chiar tare.
Ador vocea lui D combinată cu a lui Funn` . De trupă
am auzit de la my bf de trupa. HU it's ză best evă
-

Paramore - Misery Business

Ador Paramore.:X Iar aceasta piesa e mult prea tare.xD
Melodia este pur si simplu geniala. Nu am cuvinte sa spun cat de tare e piesa. Versurile sunt geniale si Paramore canta mult prea bine.xD
De trupa stiu de la cea mai buna prietena a mea si cum stiam ca are gusturi bune in materie de muzica am decis sa ascult piesa.
Si am ramas uimita cat de bine canta.: X
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.824 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 279.247 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)