Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Catalogul Animezup Fan-Art

#1
Cu ocazia festivalului Otaku am dori sa realizam un catalog de fan-art in care sa prezentam cele mai bune desene create de membrii,specificand cui apartine fiecare desen. Cei care vor sa-si "publice" creatile sa posteze in acest topic.
[Imagine: Untitled-1.png]

#2
Me ,me ,me ! Please me me too :D
Inainte sa pun care desene le-as arata ,pot sa intreb ceva? Care este numarul maxim de desene per user in catalog?

#3
Numarul maxim de desene per user este 3, daca sunt toate reusite si exceptionale, vor aparea toate 3, daca nu vom selecta.

Edit: puteti posta orice desen de-al vostru, ca e nou, ca e mai vechi( nu conteaza ca e deja postat), vrem doar sa fim siguri ca sunteti de acord sa apara desenele voastre in catalog.
[Imagine: Untitled-1.png]

#4
poi cred ca o sa pun si io vreo doua desene4.....dar trebuie sa le termin....pana cand putem pune desenele aici...??...ca pe 17 e festivalul...desenele ar trebui sa fie postate cam cu trei zile inaintea festivalului ca tu sa poti face catalogul....nui asa??

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#5
Desenele ar trebui postate cu 5 zile inainte de festivalul Otaku, adica mai sigur pana pe 11-12 aprilie, ca sa putem alege desenele cele mai bune si pentru a realiza catalogul.
[Imagine: Untitled-1.png]

#6
bun...deci vreau si yo sa pun un desen sau poate 2......
sa speram k imi iese ceva k lumea.....
edit:poate fi editat in PS?

#7
Ok ,doua acum ,inca una sambata sau duminica [ca sa termin desenul ] >.>

:WhiteBlood:Sei:
:SaintNoir:Chain:

#8
okaaay... here comes me... 10

1. Mere Happiness
2. My Breathless...
3. Something Beautiful will pass you by...
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#9
Ma inscriu si eu cu desenul asta...

Cool Naruto

#10
am terminat si eu un desen
http://i152.photobucket.com/albums/s197/.../Angel.jpg
editat in Ps

http://i152.photobucket.com/albums/s197/...gel1-1.jpg
needitat




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)