Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casa Groazei[varianta fan-art]

#41
Loveland queen, tin sa mentionez ca ai niste desene extraordinare. Ai un stil aparte, si mi se pare uimitor cum cu un creion si o bucata de hartie se pot exprima atatea sentimente.
In ceea ce priveste ultimul desen:
Hasura, la fel ca la celelalte creatii, e impecabila. Bine, nu sunt eu mare 'artista', asa ca o sa iti las un comentariu simplu.
In ceea ce priveste ideea as putea sa vorbesc ore in sir si tot nu as reusi sa exprim cu exactitatea tot ceea ce reiese din mica *cough* ta opera de arta.
Asa cum am observat, majoritatea desenelor tale sunt realizate pe tema asta 'descompunere' [scuza-ma daca ma insel].
Bine, poate o sa sune ciudat, dar personajul respectiv pe mine una ma duce cu gandul la o persoana captiva intr-un laborator unde se tot fac experimente pe ea, nu stiu, pare ca a suferit ceva mutatii genetice or smth, ceea ce ma intristeaza intr-o oarecare masura, iar fata ei exprima tristete, insa nu si suferinta.
Bine, probabil am exagerat, aberat as spune eu, dar e chiar greu sa comentezi in cateva randuri asa ceva.
Oricum imi place. Imi place tot ce ai realizat pana acum.
Si ia zii, cum ramane cu functia aia? " I want to be a bard "
Sunt History, btw.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#42
hiiiiiiiiiiiii there!

PUFU SAYS HELLO

<3<3<3<3

#43
oh, c'mon, nu vreti sa-l salutati pe Pufu 33 *Pufu sad*

PUFU MEETS KASHIM

#44
Hearts

P.S: sper sa reusesc sa termin si alt pufu-thing 4

#45
jigoku s-a apucat de pictat 21

Girl

asta e ce-a iesit =]]]

#46
meh, am tableta. finally. sa va arat ce-a iesit din prima

http://jigokusorry.deviantart.com/art/Se...67653&qo=0

http://jigokusorry.deviantart.com/art/Ha...67653&qo=1

#47
[ultimele doua]
bine, te pricepi la colorat, ai evoluat si imi place 4 ai foarte multe detalii etc... dar nu prea stii sa faci peisaje 21
de exeplu la cel cu sea and clouds, vad ca in spate e o insula, sau doua, nu pot sa-mi dau seama, ai facut nivelul marii prea ridicat, adica se vede ca si cum insulele s-ar scufunda. dar exista o posibilitate ca insulele sa fie corect desenate, si anume: peisajul sa fie ca o poza, jumate in apa jumate afara.
la cel cu happy place, nu prea arata ca un happy place 21 adica, e innorat, sunt ciori care zboara pe acolo, copacul din dreapta mai are putin si putrezeste, la ce putine frunze are, etc... si inca ceva, ai facut norii ca si cum dealul asta ar avea 5000 m inaltime, bine nici la inaltimea aia nu se vad norii asa39 nu stiu cum sa zic... adica norii parca ies de dupa deal, si se duc in sus, or norii merg inainte paralel cu pamantul, nu perpendicular 21 asa ca incearca sa faci perspectiva norilor ducandu-se in indepartare 4

nu stiu daca ai inteles ceva din ce am zis 21) dar oricum, bravo pentru colorat 4

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS


#49
Heya ^^
M-am uitat doar la ultimul post...si pot sa zic deja 'wow'.
La prima imi place ca i-ai dat fiecarei planete o culoare si ai stiut cum sa o pui in asa fel incat sa nu te zgarie pe crier.Si fundalul imi place mult. Foarte frumos.
A doua cum e facuta? Ti-a iesit genial. Toate nuantele alea de verde le-ai pus foarte frumos. Imi place mult.
A treia ti-as lua-o si as pune-o la avatar 10 Parul ti-a iesit foarte bine. Si detaliile sunt foarte reusite.
A patra nu mi-a placut cine-stie-ce. A fost cam banala pe langa celelalte. Capetele erau cam mari, chiar daca asta era intentia, mergeau ori oputin mai mici, ori si mai mari.
Cam atat.
Cya ^^
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#50
^_^ multumesc frumos

well,de data asta nu e nimic elaborat, doar ceva terapeutic, daca e sa explic minunile astea 21
so

I believe
and
I don't




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)