Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care este numele prietenei/prietenului tale/tau?

#1
CAre este numele prietenului/prietenei tale. sau a prieteniilor tai.
* se include si zupul.
Inearca sa caracterizezi prietena/prietenul ta/tau cea/cel mai bun.

Eu am multi prieteni. Cea mai buna prietena a mea se numeste Daniela. Are parul blond, ochii albastrii si este foarte comunicativa. iubeste animalele si adora filmele de actiune.

Cu cine m'am imprietenit pe zup:
* kawaii <3
* Tatiana <3
* Denny <3
* Beki
(poate lista o sa creasca)
Pritenii din realitate:
Lori
Marius
Ionut
Edy
Elena
Andreea
...

!. Daca mai este un topic la fel, imi cer scuze! Smile

Hai sa vedem care sunt prietenii tai 3
[Imagine: 49785]

#2
Cea mai buna prietena a mea se numeste Mihaela - Berry ^^' . Are parul saten , ochii verzi si este prietenoasa. Ii plac mult ' dramele ' si sa saliveze dupa baietii de pe acolo. :]]]

Prietenii de pe ' zup :
- Berry
- Beki
- Katutza
- Khonsu.

Prietenii din realitate :
- Andreea
- Simona
- Costina
- Florin ( si iubit in acelasi timp )
- Elvis
- Bogdan
- Dana
- Kime
- Costi
- Seby
- Andrei
- Andra :d
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#3
Pff...pai nu stiu...mie imi e greu sa aleg un prieten foarte bun...dar o sa incerc.
Cea mai buna prietena a mea este Krmy...este genul de fata care stie sa se distreze oricand, oriunde si cu oricine...nu are nevoie de bani sa faca asta...ea pur si simplu traieste viata intr-un mod "extrem" cum spune ea. Nu prea se gandeste la consecinte...face ce o taie capul...iar daca greseste merge inainte si incearca sa repare fara a se plange...genul de fata nebuna care daca acuma vrea sa plece la mune pai ii suna pe toti mai face rost si de cativa pe care nu ii cunoaste sau abia i-a cunoscut si gata pleaca. M-a ajutat intotdeauna cu sfaturi si cum a putut ea si a fost ereu langa mine...si chiar daca ne vedem cam rar este cea mai buna prietena a mea. Plus ca lumea spune ca semanam foarte mult si multi ne-au intrebat daca suntem surori.

Prieteni de pe zup (adica persoane cu care am vorbit si ma inteleg mai bine...mai mult decat buna/pa):
-Bloom (sau Vampire Queen sau Kara sau Portocala Criminala...nici nu mai stiu ce nikuri a avut) - cred ca am vorbit cei mai mult cu ea...si ne-am inteles in multe aspecte
-Akadella (sper ca am scris corect) - una din fetele cu care imi face placere sa vorbesc mai ales pe mss (cand imi da cate un mesaj cu intra ca daca nu te bat15 ca de eu uit sa intru 21...kiss aka )
-Artist - ne cunoastem de putin timp dar am descoperit ca avem multe in comun si mi se pare foarte sociabila
-khadaj - prima persoana cu care am facut cunostinta pe zup...si cu care am schimbat mai multe impresii si mi se pare super de treaba (pentru o persoana careia ii place sa se impuna 15 )
-matzaplouata - noi ne mai stiam dupa un site...si am descoperit-o si aici (defapt ea pe mine) si mi se pare o fata simpatica
-Girl Of Death - e o fetita simpatica, care vrea sa persevereze cu povestile ei (stie ca mai are de lucru dar imi place ca nu renunta) si care mi se pare tare draguta
-Roney - cu ea nu am vorbit prea multe...ramasese sa vorbim pe mss...dar eu intru cam rar deci sorry 2
-Tan - o cunostinta mai recenta 21 Mi se pare o persoana tare amuzanta...mai ales prin comentariile lui...e bun intr-o dicutie cand ai chef sa te distrezi 21
-George - un tip de treaba...cu o memorie foarteee bunaaa...also unul din primele persoane cu care am interactionat pe aici.
-OiiKawaii - o fetita draguta...ne cunoastem de putin timp dar are asa atitudinea unui copil dulce si mi s epare dragut sa vorbesc cu ea...e mereu vesela sia sta imi place la ea hug
-♡ Cyn - ne-am cunoscut de curand...am schimbat cateva impresii pe forum si abia apoi am intrat la rubrica de noi veniti si am gasit numele ei trecut acolo 21 m-a amuzat foarte tare faptu ca ma imprietenisem cu ea inainte sa ii zic "wellcome to the zup"
-Lynn - nu am vorbit prea multe...dar putinele lucruri spuse mi-au lasat o impresie foarte buna despre ea...plus ca e mereu dispua sa isi ofere sprijinul...haha...imi place fata asta 15
-Unia - am descoperit ca avem cateva lucruri in comun...si pare o persoana serioasa si de treaba 15
-Kashim - he's funny 21 that's all (l-am caracterizat mai mult la topicul ala cu "caracterizarea userului de deasupra")
-noname96 - la cat este de pasionata de literatura imi face oricand placere sa vorbim despre orice 15
-Serket - noi am vorbit mai multe despre carti si poezii...dar cred ca ne-am intelege si la alte capitole 15
-Little Star - imi place foarte mult cum scrie...de asemenea cam toate discutiile noastre s-au invartit in jurul literaturii...ficurilor...si chestii de genul, dar pare o fata super de treaba si e intelegatoare cu multi...chiar imi place felul ei de a fi...e o persoana sincera 15
-HimiÅŸorâ„¢ - o persoana sociabila 10...si draguta...si daaa imi plac poeziile ei 15 (stiu ca vrea sa auda asta) 21 pupic
-Biush. - nu am vorbit nici cu ea prea multe dar a fost draguta de fiecare data cand am vorbit...deci kiss pupic
-Teh - nu am vorbit prea multe nici cu ea...dar mi s-a parut o fata cu capul pe umeri...in stare sa scrie ce gandeste si sa argumenteze chiar foarte bine...si mi s-a parut o persoana sociabila si draguta hug
-Ich. - nu am vorbit noi prea multe dar imi pare o persoana foartee matura cu capul pe umeri si sincera Smile
-Purpleberry - si cu ea am vorbit mai putin dar mi s-a parut o fata de treaba pupic
-..::Vampy::.. - se pare ca te-am pus ultima 21 e simpatica rau 21 si mi-a placut ca atrecut din gresala male in loc de female 21

Cred ca nu am omis pe nimeni...acestia sunt toti cei cu care am interactionat...mai mult sau mai putin si eu una ii consider deja prieteni, acuma nu stiu ei 21

Cat despre prietenii mei (din viata de zi cu zi):
-Anna
-Andres
-Simona
-Miki
-Geo
-Irina
-Alin
-Silvia
-Diana
-Oana
-Alina
-Roxana
-Cristina
-Katty (ea e singura fana anime dar nu cred ca e pe zup2 )
-Cristina (o alta...ea e Gaza mea)
si cam atat ca oricum nu-i cunoasteti...dar ei sunt cei mai apropiati de mine si tin mult la ei hug

#4
Un nou joculeţ... intru şi eu ;3

Prietena mea cea mai buna din realitate este Camelia. Iubeşte cărţile şi tot ce ţine de literatură. Eu o iubesk ca pe o soră mai mică şi sper sa rămânem prietene mult timp. pupic
Am şi o foarte bună prietenă de pe zup. Teki!E sisu¤ meu, şi o iubesk enorm! [ăăă şi ea mă iubeşte pă mine] 21 Este şi îngeraşul meu şi este foarte foarte prietenoasă :3

Prieteni de pe zup:

Teki- My so best friendă :]
Tatiana- Because este o fire sociabilă şi plină de mister. Mă fascinează felul cum vorbeşte. pupic
OiiKawaii- Este micuţa dar este şi drăguţă!
Ich
şi toţi cei de pe zup!

Prieteni din realitate:

Camelia
Amelia
Lidia
Roberta
Carmen
Sisu" meu Corina
Cristina
Linda
Loredana
Florin
Ionuţ
Edy
Iulikă
Ionelia
Monica
Aurica
Ramona
Maricel
Radu
......................... mulţii ;33

#5
(09-09-2010, 08:34 PM)Artist A scris: Prieteni de pe zup:
şi toţi cei de pe zup!
Cum poti spune 105,065 de useuri sunt prietenii tai "? LOL, esti noua venita de vreo 2 saptamani si deja cu toti suntem prieteni,mda.....
Ah, si eu ma consider una dintre ei, desi azi e a doua oara cand iti vad nickul si nici nu am schimbat nici macar cateva replici 45. un sfat: m-ai gandeste inainte de a scrii ceva,

Si ca sa fie on:
Prietena cea mai buna..........hmmm 39 nu o am, pentru ca ea a murit acum 3 ani de cancer si nu cred ca o persoana poate sa ocupe locul pe care ea l-a lasat liber.
Referitor la zup, am multi prieteni pe aici10 dar o sa scriu doar cativa:
-Myuu- este prima persoana pe care am cunoscut-o pe aici si m-a ajutat pe aici
-Sucre -avem multe lucruri in comun si ne intelegem bine
-Khadaj- nu stiu 39 suntem prea diferiti si in acelasi timp iubim acelasi lucru 10 dar ciudat ca ne intelegem bine dupa cate i-am facut 21
-Takeshi - stie sa faca ceva ( cine vrea sa stie ce, ii spun mai pe urma )
-Aditza- am facut un schimb de impresii si m-ia parut de treaba
-lunn- e una dintre sefii mei 21 rar can d am vorbit cevace nu e legat de zup , poate in curand vom remedia aceasta situatie 10
A.Tatiana - trebuie sa mai spun? cred ca stiti 10 da ,poate gasim si alte teme sa vorbim
Yaoi King - este de treaba tipa 4
Blforever- suntem la un capitol cel legat de anime yaoi si cred ca ca nu vom ramane la acest capitol
Sarah-chan- stii sa te ajute la nevoie
Si asa mai departe, nu ii scriu pe toti ca sunt in criza de timp si nu inteleg care e rostul sa scriem ce prieteni avem pe zup si in viata reala( mai ales cei reali ?)
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
Numele prietene mele cele mai bune este Irina. Ea are ochii caprui si parul saten inchis. Ii place sa asculte muzica, sa stea cu prietenii si sa petreaca. Ea nu prea tine cont de reguli si se mai si bate cu baietii cand are chef de cearta, dar este o prietena foarte buna. Mereu a stiut sa imi dea sfaturi si mereu cand eram sick incerca sa imi readuca zambetul pe buze! Imi este ca o sora! Vara asta a stat la bunica ei la tara, iar eu am stat in bucuresti. Ne era dor una de cealalta si vorbeam in fiecare seara 2-3 ore nuami despre ce ni se intamplase in zilele respective.
Prieteni de pe zup:
zuzulici(my sys8! mereu ne cerem sfatul una alteia si mereu ne bazam una pe cealalta!)
lynn
purpleberry
ryu
teki
craci
smiley miley
will
si altii care acu nu imi vin in minte
[Imagine: 66407010.jpg]


#7
Dragut jocul! Nu pot lipsi eu de pe aici nu ? ;] Pai in realitate am doua prietene foarte bune ^^ Nu ma pot decide :]] Ioana si Diana ! Ioana are parul scurt pana la umeri, brunet si ochi verzi ^^ Iar Diana are parul castaniu, lung si ochi verzi! Ma inteleg cu amandoua la fel de bine si pot sa spun ca le iubesc ! :X

Prieteni de pe Zup :
- SmileyMiley [ sisu` meu ]
- Pustoaica_cu_ochi_verzi [ sisu` :X ]
- Letty
- Lette
- Gelatina Iru

Prieteni din realitate :
- Diana
- Ioana
- Cristina
- Maria
- Ramona
- Georgiana
- Darian
- Alex

Bun is mai multi da numa pun acum ca nu mai termin nici peste doua zile :]]

#8
Biiine. Îi scriu pe ăia pe care îi consider eu prieteni, nu invers. O.o”
So,să nu credeţi că e un top sau ceva, îi scriu pe ăia care îmi vin în minte.

Încep cu Lynn, o cunosc cam de când mi-am făcut cont pe acest forum, recunosc că la început nu prea ne băgam în seamă dar cu timpul am început să vorbim şi să descoperim că avem multe lucruri în comun, acum, nu este zi în care să nu vorbim.
Nya, i-am dat add doar pentru că era in FFS, but, în ciuda vârstei este înregulă, ne-am întâlnit şi în realitate alături de alte persoane de pe site, ce pot să spun, mai devreme mi-a dat ignore şi după două minute mi-a dat add la loc şi mi-a spus că nu poate să-mi dea ignore pentru că ma iubeşte :3 Femeile astea.
Hmm, Desuuuu, adică ... ă ... Big Bang de pe zup, cine ştie cunoaşte, am întâlnit-o pe Animax şi în ciuda certurilor uriaşe dintre noi încă am rămas prietene, ţin să menţionez că ea m-a învăţat să folosesc Photoshop-ul, bine, nu m-a învăţat cine ştie ce, mă refer la efecte şi etc, m-a învăţat cum să mă folosesc de Tools, şi faptul că trebuie să deschid un layer nou la aproape fiecare efect pe care îl folosesc. :]]
Geo :], cu tot cu :] , şi pe ea o ştiu de pe Animax şi deasemenea o am la inimioară. Este foarte drăguţă şi etc, când nu mă înebuneşte cu South Park, eh, e fiica mea virtuală de pe Animax, şi până nu o văd faţă în faţă nu mă las.
Hmmm, Kaşmir, îl pun şi pe el ca să nu ziceţi că pun numai fete, eh, ştiţi cum se zice, fetele atrag fete, în fine. Eu şi Kaşmir cei mai buni prieteni ever =]] azi ne înjurăm toţi morţii, mâine ne iubim cu foc [vorba vine XD ], ce să mai, BFF. =]]
Ash, mi se pare o persoană destul de înregulă, mă mai stresează ea uneori cu anumite chestii dar lucrurile de genul ăsta se uită uşor aşa căăă ... 78 şi în ciuda faptului că este blondă [ ceea ce eu dedest ] am încercat să o accept, şi cu chiu cu vai, am făcuto şi pe asta.
Teh, recunosc că nu o cunosc de multă vreme dar din ce am vorbit cu ea până acum este o persoană tare de treabă, şi da, e vorbăreaţă, dar nu mi se pare a fi un defect, din potrivă, îmi pare mai mult o calitate, mai ales pentru că ei [ din ce am observat ] îi place să scrie, şi ... cu siguranţă sunt mult mai multe lucruri de scris despre ea but ... eu încă nu am suficiente informaţii sau păreri.
Corina, o cunosc din clasa întâi sooo ... chiar dacă am avut noi certurile noastre prosteşti gen „Eu sunt Sam din TS!” am trecut şi peste asta. În rest, mi se pare o persoană tare de treabă, plus că mai mult de bufneşte râsul de la râsul ei când o auzi, sau cel puţin asta e impresia mea, oh, cât am mai râs în tabară cu ea şi încă o fată, amintiri, uf, varza naibii. :]]
gez23 – gez: ce faci ?
Mimi Mimisor: imi scriu prietenii de pe zup intr-un word si apoi pastez la un topic 21
gez: lol
Mimi Mimisor: vrei sa te scriu si pe tine ? 21))
gez: hm ...
gez: 106
gez: ok
Mimi Mimisor: bine
Sooo, poate că nu îmi place la el unele lucruri gen muzica adică wtf, o melodie de o oră ?! buuuuut, e şi el de treabă în felul său, plus că se pricepe de minune la Photoshop, şi dacă nu îl rugam să facă el o comandă în locul meu [ că de, am prea multe chestii in C: şi nu mi se mai deschide PS-ul ] i-aş fi cerut să îmi facă un sig, dar las’ că-l rog eu peste o săptămână – două.
Şi Luli, chiar dacă am puso ultima pe listă asta nu însemnă că am ceva cu ea or smth, buut, acum mi-am amintit de ea :”D în fine, e de treabă şi vorbeşte numai despre Kaşmir.

Nu am de gând să scriu restul amicilor.

Scuze pentru eventualele greÅŸeli de tastare.

Edit.
Ah, la naiba, am uitat să-mi tastez prietenii reali. Dau edit mâine dacă nu uit.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#9
Dah.....Ma rog,sa vedem ce iese.
Prieteni de pe zupp:
-Shuichi_Angel
Si de pe zupp si in viata reala,best friend:p
-Manu
-BLFOREVER
-YAOI Maniac
-gabytsswh
-Sou-chan
-Pookie
-Verrine
-Ice_angel_234
-Mitsukai Yoru
-Yaoi Incest
Si.....cam atat106 Sper ca nu am uita pe cineva24)

Prieteni din viata reala:
-Al
Chiar daca a murit mereu va ramane my best friend.
-Mihaela Nanu Georgiana Iulia
Imi e dor de tine,frumoaso.Au trecut atatia ani....
-Mauro
Ne-ai parasit si tu....esti inger in cer2
-Chris
Esti un idiot,dar inca tin la tine.
-Andrei
-Iulian
-Gaby
-Daiana
-Lory
-Laura
-Iustin
-Narcis
-Cozmin
-Cristina
-Andrian
-Vlad
-Cristi
-Alin
-Marius
-Anca
-Georgiana
-Lili
-Sandra
-Maria
-Laura2
-''Glont''
-Sorina
-Adi
-Stefan
-Laurentiu
-Valentin
-Victor
-Dan
-Paul
-Mihai
-''Ardei''
-Raluca
-Mariana
-Riku Raresh
-''Cartoforul''
Pe toti va iubesc enorm,desi pe unii mai putin21 Am trait clipe frumoase si momente unice,dar si cearta,scandaluri,ne-am ranit unii pe altii.Suisuri si coborasuri ca-n viata.Prietenia noastra a rezistat.
Va ador.

#10
Pai eu am un singur cel mai bun prieten si este cea mai buna prietena.
Este satena, are ochii verzi care se schimba in functie de anotimp. Este foarte vorbareata uneori, iubeste mult animalele, imi este mereu alaturi cand am nevoie si sincer nu m-a dezamagit niciodata pana acum si sper saa nu o faca nici de acum inainte. Ea imi este "sora" si pe zup si in realitate si o cheama Ionela.
http://farm3.static.flickr.com/2496/4202...a4a1_b.jpg


infrunt furtuna si ma gandesc
oare cat mai trebuie sa supravietuiesc
visele se sting usor
la fel ca un gand de dor
se duc departe si dispar
ca umbra dintr-un suflet amar
si nu raman decat regrete
fara sperante sau chiar secrete

[Imagine: chibi_8329.gif]
lolix kid, chibi-ul lui
lolix


[Imagine: 6141910.png]


[Imagine: 6fd6871.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ce inseamna numele tau Midori 71 66.910 17-08-2013, 07:14 PM
Ultimul răspuns: Emi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)