Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Capitulare

#31
Ohh, Gaby, esti cea mai grozava in materie de ficuri yaoi, dar.. :-w Iti zic eu... Nu trebuia sa te opresti, eu chiar speram la ... ceva. :">
Btw, deci, tot acest capitol, am stat cu sufletul la gura, credeam ca o sa am parte de mai multa actiune. > : ) Si ce pacat [ poate pentru mine ] ca (,) Caleb a adormit. :[[
Pff, as da un comm, mai lung, dar avand in vedere ca esta cam tarziu si su mai sunt si obosita, vorbim la urmatorul capitol. ^^ Success! :]

#32
Credeam ca nu ai sa mai vi cu nextul.. era sa mor aici de nerabdare.. :>
Deci tu gabi, esti fenomenala, i tu niste idei nastrujnice ce ma fac sa tresar.. :))

Capitolul a fost extrem de reusit, mi-a placut foarte multm ai avut o greseala doua.. sa nu spui ca nu ti-a spus asta nimeni.. :)) >:) Muhahahaha.
Orucum, am fot mult prea atenta sa citesc continutul, incat nu mi-a mai pasat daca ai scris asa, sau asa, sau mai stiu eu cum.
Oricum tu le faci pe tiate sa iasa super detaliate, pline de actiune nebuna.. :> [stii la ce ma refer], insa si actiune in general, sentimentele plutesc prin aer. Deci ce mai.. totul e semanific.[stiu ca am gresit la cuv asta cu semanific, poate nu se scrie asa.. eu habar nu am.]

Deci tot ce s-a petrecut intre Eric si Caleb ee un: Mrrr mare :>:>
La naiba ca mi-a placut totul.. astept nextul cu nerabdare.. :X:X

#33
Awww...ubita stiu ca ma bati ca nu am dat comm-uri la toate, dar stii si tu cat de nebuna e viata mea:))...revenind :X:x sunt atat de dulci, incat imi vine sa-i mananc. Caleb este asa de inocent pe cand contele e dracul gol care stie ce vrea si cum sa obtina...salivez aici...o baita calduta...amandoi in ea...pleca amandoi impreuna...:X:X astept multe chestii interesante sa se intample in continuare
poop si ubesc la tine si la mintea ta perversa

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#34
Tnkz for commz :o3
Ca tot is online l a ora asta, desi tre` sa ma preg, postez si nextu` :*


*

M-am trezit intr-un sfarsit si am realizat ca nu ma mai aflam in aa fierbinte din vana, ci eram in pat, imbracat intr-o camasa subtire care banuiam ca e a lui Eric si o pereche de pantaloni la fel, de culoare maro deschis. Camasa mi-era deschisa la piept, insa nu mi-era frig, eram invelit. Parul imi era inca ud si era rasfirat pe pernele pufoase din patul urias. M-am uitat atent in jur, constatand ca sunt singur in camera spatioasa.
- Te-ai trezit, puiule? ma intreba Eric atunci cand intra in camera. Avea o tavita in mana, iar pe aceasta se afla mancare. Se puse in pat, langa mine, si imi aseza tava pe abdomen. Cum te simti? ma intreba incet si se apleca peste mine in incercarea de a ma prinde in brate, dar m-am ferit, vrand sa evit rusinea ce ma cuprindea atunci cand ii simteam atingerile pe trupul meu.
In minte imi revenisera lucrurile ce se petrecusera in apa fierbint si micul si nevinovatul pupic dintre noi, dar ma cam ingrijorase si ma rusase. Am zambit cand am realizat ca adormisem acolo si, mai ales, adormisem in bratele sale. Fusese dulce ca nu ma terzise, ci ma luase el din cada si ma adusese in camera lui, unde ma imbracase in hainele sale. Ma simteam rusinat ca trebuisesa aiba el grija de mine cu aceste lucruri minore, de parca as fi fost un copilas extenuat.
- Da, rostesc intr-un final si ii zambesc tanarului. Se instalase tacerea intre noi, iar eu, stingherit, trebuisem sa raspund.
- Cum iti e? i-am auzit vocea incantatoare si apoi m-a prins in brate, lipindu-se de mine. A inceput sa-mi dea sa mananc, iar eu chicotii usor, amuzat de situatia in care ne aflam si de modul in care se comporta cu mine. Mi-am asezat usor mna pe obrazul sau.
- Mi-e bine, conte... Astazi plecam? intreb zambind, iar el dadu afirmativ din cap si isi apropie chipul de al meu. Mi-am atintit privirea pe tavita si am luat o mica prajitura in gura, muscand jumatate din ea, dupa care el zambi si musca jumatatea cealalta, lipindu-si buzele de buzele mele intr-un sarut usor.
- Mergem sa iti faci bagajul si apoi plecam, spuse incet si zambi, trecandu-si limba peste buze in asa mod incat simteam ca o sa sar pe el si o sa ne sarutam nebunste. Ma lasa uimit faptul ca ma comportasem degajat fata de saruturile si atingerile de data trecuta, acceptandu-le fara prea mare judecata. Nu stiam ce parere isi facuse Eric despre mine, insa nu speram decat sa fie una buna. Eram constient de faptul ca ceea ce facusem noi nu se compara nici pe departe cu ceea ce facea Lucas cu alti baieti - stiam ce fiindca imi povestise in detaliu cateva dinte aventurile sale -, iar gandurile mele ma facura sa rosesc puternic. Ce e cu roseata? ma intreba Eric cu zambetul pe buze, dupa care ma saruta usor pe frunte.
Cu sinceritatea specifica mie i-am raspuns:
- M-am gandit la ce facea Lucas cu barbatii si ce am facut noi aseara, iar Eric incepu sa rada amuzat de spusele mele, dupa care se uita cu un ranjet pervers si rosti:
- Putem face si noi ce facea Lucas, rosti si isi trecu mana peste obrazul meu, iar eu m-am inecat cu mancarea. Ma batu usor pe spate, dupa care ma prinse de cap si ma intoarse spre el, acoperindu-mi buzele cu un sarut bland.
Am scancit in incercarea de a scapa de atingerea fina a sa fiindca eram groaznic de rusinat si voiam sa-mi mestec mancarea. Imi dadu drumul intr-un final si eu am impins tava de pe mine, pe care o apuca si iesi din camera, apoi, cand reveni, se apropie de mine si se puse deasupra mea, sarutandu-ma inca o data. Tremuram sub trupul sau si nu stiam de ce... Poate emotiile erau de vina, sau poate ma simteam ciudat cu un barbat deasupra mea, nu stiam. Ne-am ridicat impreuna, iar eu m-am indreptat spre geam, privind incantatoarea sa gradina.
- Hai sa mergem sa strang, sunt curios de peisajele pe care le vrei pictate, am rostit si Eric ma prinse de la spate intr-o imbratisare usoara, dupa care buzele sale se lipira de gatul meu.

Tocmai intram in casa cand bunica punea pe masa un platou cu prajituri de curand coapte, mirosind magnific. L-am vazut pe conte cu coada ochiului cum isi linse buzele pofticios, iar femeia ramase nemiscata in momentul in care ne vazu. Il invita pe Eric in casa noastra si il puse la masa, vrand sa-l trateze si cerandu-si iertare ca nu prea stie ce sa faca, nu prea are ce sa puna pe masa si multe altele, insa Eric o calma usor. Eu am urcat la mansarda si mi-am facut rapid un bagajel sumar, bagand hainele stranse intr-o bocceluta lucrata de bunica mea cu putin timp in urma. Mi-am luat toate foile si am coborat jos, aruncandu-ma in canapea si lasand bagajul langa aceasta.
- Eric, sa stii... am inceput, insa bunica ma intrerupse contrariata:
- Caleb, fii politicos, dragul meu, spune-i domnului conte cum trebuie, mai ales ca te ia cu el. Din privirea si vorbele ei ca stia deja ca vom pleca, plus ca fusese de acord.
- Doamna, rosti Eric si zambi, eu i-am cerut sa imi zica pe nume, nu '' contele de Lioncourt ''. In fond, sunt tanar, desi sunt ceva mai mare ca el. Nu vad de ce sa nu ne vorbim prieteneste, adauga si se uita la mine. Ce doreai, Caleb? a intrebat fixandu-si ochii ciocolatii in ochii mei.
- Sa-ti spun ca voi avea nevoie de panze si culori. Si desenele sa stii ca imi vor lua destul de mult timp. Mi-am luat tot ce-mi trebuia, mi-am luat si foile si schitele mele si tot ce am considerat ca e nevoie. Sper ca ai biblioteca, am rostit fluturandu-mi genele, iar Eric incepusa rada amuzat.
- Soricel de biblioteca, imi spuse razand. Sigur ca am, doar sunt si eu soricel. E mare cat trei camere de-ale mele si plina ochi cu toate cartile scoase pana acum, tot ce am putut gasi, spuse si se intoarse catre bunica: Stimata doamna, nu stiu cand va voi aduce nepotelul inapoi, s-ar putea sa il tin o buna bucata de timp la castelul meu. Sunt atatea peisaje acolo si el e atat de simpatic incat l-as lua la mine, adauga si eu am rosit puternic. Dumneavoastra veti primi in ajutor doua servitoare spre a va ajuta la treburi si a va insoti peste tot.
- Vai, domnule, dar ma pot descurca...
- Nu vreau sa ma refuzati. Va fur nepotul si dumneavoastra veti primi in schibul lipsei sale pe o perioada nedefinita doua persoane care sa va ajute. Si veti lucra in continuare la mine, spuse iarasi si se ridica. Esti gata, Caleb? intreba si imi lua mana in mana sa pentru a ma ridica, apoi lua bagajelul si, in ciuda faptului ca nu voiam sa-l las sa care el, chiar asta facu. Duse la trasura din fata casei totul, luandu-ma cu el pana acolo. M-am intors la bunica si am luat-o in brate, rostindu-i usor trist:
- Sa ai grija de dumneata. Te iubesc, i-am spus incet si femeia ma saruta pe ambii obraji.
- Si voi sa aveti grija, spuse si ne zambi amandurora. Bunica te iubeste, Caleb! rosti cu lacrimi in ochi si ne facu cu mana.
Contele ii saruta galant mana, dupa care se urca in trasura si ma lua cu el. Erau atatea de spus... Si totusi parca toate cuvintele isi gasira pecetea in sufletul meu, fiindca nu puteam vorbi. I-as fi spus atat de multe batranei femei, insa acum uitasem tot. Am oftat usor si mi-am intins capul pe spatarul bancutei pe care stateam si eu si Caleb. Tanarul imi luase mana intr-a sa si mi-o saruta usor, facandu-ma sa tresar uimit de felul in care se purta. Imi spuse despre bunica faptul ca este o femeie de milioane si ma iubeste enorm, apoi isi lipi buzele de obrazul meu.
Am simtit cum sangele imi invadeaza obrajii si mi-am intins mana libera la fereastra, tragand micuta perdea de catifea pentru a nu vedea nimeni tot ceea ce se intampla. Vazand ca Eric nu are de gand sa o traga in partea in care statea el, asa ca m-am intins peste el si am tras-o eu. Isi puse mana pe spatele meu si mangai usor, apoi am revenit la pozitia initiala si am cascat lasandu-mi capul pe umarul sau. Nu ceream voie, imi pre ca imi este permis sa fac asta din felul in care Eric se comporta cu mine. Adoram modul asta de a fi.
Ne imprietenisem repede, insa ma cam ingrijora faptul ca ii placea sa ma sarute, neintelegand de ce face aceste lucruri, avand in vedere ca are logodnica si... Sunt baiat!
- De ce ma tot saruti si ma atingi in felul acela... ? intreb inchizandu-mi ochii.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#35
Hello, dear Gaby! ^^
Citat:Am oftat usor si mi-am intins capul pe spatarul bancutei pe care stateam si eu si Caleb.
- Aici m-ai cam bagat in ceata. : | Parca era vorba de Eric. Cred ca mergea mai bine : "...pe care stateam si eu, si Eric." - Ca totusi, m-am gandit ca nu poate fi vorba de Caleb, din moment ce el povesteste. :P Btw, asta a fost singura greseala care m-a "deranjat" xD
In rest, trebuie sa-ti spun ca te-ai descurcat bine. Mai ales la faza cu saruturile alea. Ohh, jur ca vreau si eu! :o3
Well, n-are rost sa-ti spun ca vreau sa citesc capitolul urmator, right? Soo, bafta! ;]

#36
Nu prea pot spune foarte multe. Din cate am vazut doar cateva greseli minopre ai avut, de tastare desigur. [sa nu crezi ca numai tu ma poti certa de greseli.. >:) ]
Gabi, tu oricum scrii frumos, nu mi sa parut de loc grabita actiunea, insa a fost mai scurta, nu s-au petrecut foarte multe... din pacate. Dar macar ai postat inca un capitol frumos, care intr-un fel imi starneste curiozitatea.
La sfarsit acolo, cand Caleb il intreaba pe Eric, de ce se comporta asa cu el.. vreu, vreu si eu sa stiu de ce. :o3
Nu e drept sa ma ti sa fierb aici de curiozitate.. :o3. [zic eu, dar tu, care fierbeai pana acum ca sa pun eu nextul si sa mai bag si yaoi.. :-" scuze. :(]

Pe scurt mi-a placut capitolul, lasand deoparte greselile, a fost dragutz. Insa vreu ca la urmatorul sa se intample ceva.. yaoi sau chiar si ceva dangerous, romantic, plin de actiune si plin de idei super traznite de ale tale. ;;) :X
Faci cum doresti, eu doar ti-am spus.. :3
Succes la urmatorul capitol ! Te ţuc ! :*:*

#37
Heys^_^ Lenesa de mine nu a comentat mai devreme, si sti de ce?:)) Fiindca sunt lenesa si mi-e sila si mi se pare atat de greu sa tastez niste cuvinte aici.:| Urat din partea mea si da-mi voie sa ma scuz.
Acum despre fic, mi se pare foarte interesanta ideea,foarte frumoasa si originala. Deci : felicitari. Mi-a placut cum ai scris si descris, cum ai conturat personajele, ce pot sa spun? e ca imi place si am sa te mai citesc. Sunt total intrigata de Eric si Caleb, deci sper sa vi repede cu urmatorul capitol.
Succes la scris si postat! Bye bye:*
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#38
Va multumesc pentru comentarii. Cum si asa am o stare groaznica si nu fac nimic altceva, voi posta continuarea.
Sper sa va placa.


*

- De ce o fac? repeta intrebarea mea zambind. Pentru ca imi placi la nebunie, rosti si ma saruta iarasi pe gat, apoi urcand in sus, ajungand pe muchia maxilarului, pe care o saruta la fel de tandru. Merse la ureche si musca usor pavilionul, sufla aer fierbinte si linse atent pielea sensibila, dupa care isi duse mana pe coapsa mea si ma mangaie bland, asa cum o facuse si pana acum si cum adoram s-o faca, eram incantat si totusi usor speriat de cum se comporta. Am tresarit cand i-am simtit buzele fine peste ale mele, savurandu-le.
Pentru prima data i-am simtit limba cum incerca sa-mi patrunda in gura, insa am dat negativ din cap si mi-am intors capul. Eram rosu si ardeam, eram constient de asta si totusi nu faceam nimic. Eric isi tinea inca mana pe coapsa mea si ma atingea intr-un mod pervers, facandu-ma sa tresar. Mi-am lasat capul intr-o parte, atingandu-i umarul, apoi m-am mutat ceva mai spre usa si mi-am coborat capul pe coapsa lui, inchizandu-mi ochii. Tanarul incepu sa se joace in parul meu, dandu-mi suvitele de par balai la o parte de pe chipul radios pe care il aveam acum.
Am cascat usor, ducandu-mi mana stanga la gura, iar pe cea dreapta mi-am pus-o sub piciorul lui Caleb, sa se incalzeasca. Si-a pus o mana pe talia mea, mangaind usor, iar cu cealalta se juca cu firele mele de par. In scurt timp am adormit...

- Caleb, puiule, am ajuns! l-am auzit pe Eric cum imi sopti la ureche si i-am simtit buzele cum imi sarutara gatul. Am deschis lenes ochii, abia intrezarind in fata ochilor doar o umbra.Era bezna si simteam racoarea muntelui. Aerul rece si curat ma provoca sa il respir, tragand cu lacomie in plamani acest magnific dar al vietii. M-am intors cu chipul catre Eric, iar acesta imi zambi. Ne-am dat jos din trasura si ne-am indreptat catre impunatorul castel in a carui curte ne aflam acum.
Contele ma lua de mana si un servitor ne deschise usa, dupa care am intrat impreuna. Barbatul voia sa ma tina de mana, sa ma atinga, observasem asta inca de cand traversasem aleea, insa nu voiam sa ii dau voie, cel putin nu atata timp cat se aflau atat de multe persoane in jurul nostru. Un alt servitor veni cu bagajele noastre, iar eu mi-am luat culorile, schitele si cele cateva panze pe care le aveam si m-am luat dupa Eric, care imi ceru din priviri sa il urmez. Am zambit, ramanand cu gura cascata cand in fata mea se intindea o biblioteca uriasa.
- Am tinut s-o vezi, dat fiind ca mi-ai zis ca iti place sa citesti, imi spuse si ma prinse in brate de la spate, sarutandu-ma pe gat. Am tresarit usor, dupa care i-am cersit din priviri sa ma lase in pace, ceea ce si facu, respectandu-mi dorintele. Pe aici, rosti de cum am renuntat sa ma mai holbez fermecat la titlurile cartilor. Ma impinse usor de la spate, iesind din biblioteca grandioasa si ajungand intr-o camera spatioasa. Patul urias de acolo imi atrase privirea. Se parea ca, in ciuda camerelor conacului ce era aproape un castel, eu trebuia sa dorm chiar in pat cu Eric. M-am cutremurat la gandul asta, insa am zambit cand am vazut pianul. Mi-am lasat ustensilele de pictura din mana si am mers curios sa incerc si eu, fiindca nu mai cantasem niciodata la pian. Am atins clapele usor, iar Eric ma prinse de talie si ma saruta pe obraz.
- Iti place? intreba observandu-mi stangacia si mi-a luat mana intr-a sa, incepand sa ma ghideze pe clapele ce scoteau sunete incantatoare de-ndata ce le apasam amandoi. Ii simteam trupul cald lipit de al meu si atingerile fine, fiindca in timp ce cu o mana imi ghida degetele pe clape, cu cealalta ma mangaia usor peste abdomenul meu si peste bluza. Trase usor de ea si ajunse pe pielea sensibila, mangaind usor, dezmierdand cu fiecare atingere. Am gemut usor si m-am intors cu fata la el, usor speriat, cerandu-i sa inceteze.
- Nu vreau sa auda cineva ceva, am spus rosind si ascunzandu-mi chipul in scurbura gatului sau. Isi retrase ascultator mana si si-o aseza pe talia mea, ca si pe cealalta, de altfel. Ma lua in brate si ma trase spre el, iar eu mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau si mi-am apropiat buzele de ale sale, insa in ultimul moment l-am sarutat pe nasuc si a inceput sa rada.
- Jucausule, imi spuse si ma lua in brate. Hai sa papam ceva, ca nu ai papat nimic si ai dormit tot drumul! vorbi dupa aceea, iar eu am coborat din bratele sale pentru a merge pe picioarele mele. Isi aseza mainile pe spatele meu si ma mangaie usor, dupa care am coborat in sufrageria spatioasa, asezandu-ne la o masa. O bucatareasa batrana cam ca bunica mea ne puse pe masa cina si stinse toate lumanarile din jur, ramanand doar lumanarile de pe masa noastra. Iesi atunci din camera si noi am inceput sa savuram mancarea gustoasa.
- Ma intreb ce o sa fac diseara tot timpul daca am dormit atat, spun schitand un zambet ganditor, iar el se uita atent, studiindu-mi chipul la lumina lumararii. Acum chiar ca avea o privire stranie si o lucire ciudata in ochi. Cred ca iti voi face portretul cand dormi, spun incet si incep sa flutur genele in gluma, insa el spuse zambind amuzat:
- Te tin eu treaz, stai linistit.
In vocea sa era un subinteles straniu al cuvintelor, insa nu am indraznit sa inreb ce e cu el, am continuat sa mananc. Imi zambi si el si am ciocnit cele doua pahare de cristal cu vin pe jumatate, dupa care eu am baut o gura din continut, fiindca imi era teama sa mai patesc ce patisem prima data cand il cunoscusem, si anume sa mi se faca rau si sa mai si visez un vis asa de incitant si totusi care m-a speriat asa de tare.
Ne-am ridicat in scurt timp de la masa, iar eu am vrut sa strang, insa Eric ma prinse de mana si ma trase in bratele sale, oprindu-ma. Imi sopti la ureche ca va avea un servitor grija si ma lua ca pe un copilas in brate, urcand scarile cu mine si ducandu-ma in camera. M-a pus in pat, insa eu mi-am vazut desenele puse acolo cum nu trebuie si m-am ridicat repede, asezandu-le intr-o ordine nespecifica unui baiat. Le-am asezat pe o masa, dupa care m-am dus catre fereastra. Pianul se afla in imediata apropiere, insa nu ma mai interesa momentan, ci ma interesa peisajul destul de frumos acum, pe timp de noapte, cu toate ca nu se prea intelegeau multe lucruri din cauza beznei.
- Ce faci, puiule? i-am auzit vocea dulce a lui Eric foarte aproape de mine, dupa care i-am simtit mainile cum imi inconjurau talia. M-a strans usor, lipindu-ma de el astfel incat ii puteam simti barbatia umflata atingandu-ma. Imediat brajii mi-au luat foc, dar ma bucuram ca nu poate vedea asta din cauza intunericului din jurul nostru. Stinsese lumanarea de ceva timp si, desi nu stiam de ce, nu imi pasa, eram perfect amuzat.
- Priveam peisajul, rostesc intr-un final, incercand sa nu ii dau de inteles prin vocea mea ca sunt emotionat. Mi-a pus mana pe umar, dupa care cobori cu ea pe piept si mangaie usor, strecurandu-se pe pielea mea calda. Isi folosi apoi doua degete pentru a-mi face capul sa se intoarca spre el si imi acoperi buzele cu buzele sale intr-un sarut bland. I-am simtit limba cum ii parcurgea buzele, iar eu mi le-am intredeschis automat, desi mintea imi urla ca nu e bine ceea ce fac. I-am primit limba in lacasul fierbinte, insa mi-era parca teama sa ma alatur jocului, ramanand asa, doar asteptand, simtindu-l cum imi inspecteaza fiecare locusor, rasucindu-si usor limba si apoi trecandu-mi-o peste dinti, incercand sa ma provoace sa ma alatur, insa parca eram ingrijorat si mi-era teama sa fac acest lucru.
M-a intors cu totul spre el si mi-a bagat mana in par, jucandu-se usor cu suvitele si pe cealalta si-o cobori pe pieptul meu, desfacand rabdator fiecare nasture al camasii si incepand sa-si plimbe usor mana pe pieptul meu. M-a ridicat usor si m-a asezat pe pian, coborandu-si buzele pe gatul meu. Incepusem sa tremur, insa Eric isi continua jocul pervers. Ma lasa pe spate, apoi se apleca peste trupul meu si incepu sa imi sarute usor pielea pieptului. Se apleca asupra mugurilor intariti si incepu sa-i sarute pe rand, trecandu-si peste fiecare dintre acestia limba si prinzandu-i pe rand intre dinti, rasucind usor.
- Eric, inceteaza, te rog! am spus usor speriat, insa contele parea atat de multumit de reactiile trupului meu incat nu-mi dadea ascultare. Atunci mi-a venit in minte una din povestile lui Lucas, realizand ca se va intampla intre mine si acest barbat ceea ce se intampla intre prietenul meu trecut in nefiinta si amantii sai. Tremurul trupului meu se accentuase acum, iar mainile mele s-au pus peste cele ale baiatului in incercarea de a-l face sa ma lase in pace, insa nu aveam nicio sansa.
Incepuse sa ma sarute acum si pe abdomen, trasand linii umede cu limba si mangaindu-ma usor. Ma trase in bratele sale si incepu sa ma sarute pe buze, parcurgandu-mi dulceata lor multumit si jucandu-se cu mine intr-un mod incitand, dar care pe mine ma speria. Era ciudat, ingrozitor de ciudat ceea ce se intampla. Eram constient ca ii permisesem sa ma sarute si sa ma atinga atunci cand ne cunoscusem si asta probabil il facea sa vrea mai mult. Mi-am inchis ochii, cerandu-i repetat sa inceteze, insa parea ca n-are nicio idee sa faca asa ceva...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#39
Of of of! [-( Cum ma faci tu pe mine sa fierb de narabdare si de curiozitate, sperand la un moment dat [ si ma refer ca in curand se va intampla.. ], la mult`asteptatul yaoi. :o3 Parca nu mai am rabdare... :]]
Btw, am vazut inca o greseala de exprimare, probabil. : - ? Si... Este aceeasi faza ca si la comm`ul meu anterior. Stiu ca (,) Caleb este "celebru", dar nici chiar asa. :)) Calm down, my Gaby. Nu te omor pentru asa ceva. Nu-s sadica .. sau cel putin inca.. :-?
Well, eu astept capitolul urmator cu bratele deschise. * laughs * ^^

#40
Don't stop ( grab a Snikers :)))....ehh...glumeam ( intr-o oarecare masura). Totusi te-ai oprict exact in momentul in care incepea sa se incinga atmosfera ( mai rau decat deobicei).
Capitolul a fost atat de...ohhhh....splendid.
Caleb mi se pare atat de micut, dragut, pufos ( de ce am zis asta?...habar nu am, asa mi-a venit) si nesigur (....in legatura cu contele).
Contele este, dupa parerea mea...rautatea absoluta. Chiar are de gand sa-l traumatizeze pe bietul copilas ( adica...Caleb...desi nu stiu ce vad eu atat de mic la el), nu-i asa? ( nu ca m-ar deranja pe mine prea tare...din contra).

Hmmm...intrebarea mea de baraj ( nu e nevoie sa raspunzi) este: Cu Lucas ce se mai intampla? Mai apare si el pe undeva sau e doar...mort?

Chuuu multi si spor la scris si la postat
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)