Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Capitulare

Mersi frumos Zmeurica <3


*

Inotam cu Eric usor, ajugnand in largul lacului, iar el in urma mea. M-am uitat la el piezis, dupa care m-am indreptat spre mal. Bineinteles, el stiind ca nu sunt cel mai bun inotator, ma urma calm, gata sa sara la orice semnal pe care l-as fi dat. Am chitotit usor cand m-a apucat de picior si m-am intors spre el.
- Ce faci? itnrebasem scurt cand el se apropiase atat de tare, incat incepuse sa ma sarute apasat pe buze. Am ramas uimit, nestiind cum sa reactionez. Nu ajungeam cu picioarele la pamant, ceea ce ma ingrijora. Te rog, termina! am cerut calm.
M-am uitat la el, nestiind cum sa reactionez.
- Te vreau, Caleb... ceru in soapta, iar eu incepusem sa inot, indepartandu-ma de el. Ma urma si, aproape de mal, sub o salcie, ma opri, nelasandu-ma sa ma ifac vreo miscare. La adapostul acesteia, stiam ca e totul in regula, astfel ca puteam sa ne jucam nitel.
- Hainele-s pe partea cealalta, daca le ia cineva?! am spus disperat, in incercarea de a-l face sa inceteze. Desi cerusem s-o facem in fiecare zi, timp de sapte zile, imi era teama de asta... Fiindca mereu ma duruse, iar ceea ce se intamplase cu Lucas... Fusese groaznic. Nu stiam daca facusem alegerea cea buna.
- Nu le ia... rosti in soapta.
In ciuda protestelor mele, Eric incepu sa ma sarute apasat, provocandu-mi trupul sa reactioneze rusinos, si anume ma arcuiam, gemeam si aproape cerseam acele atingeri cu o durere dulce in piept. Aproape ca-mi venea sa plang, dar nu stiam pentru care motiv as face acel lucru rusinos. In fond, o facusem deja de prea multe ori in fata lui...
- Daca ne vede cineva... spusesem in soapta, dar el nu ma bagase in seama. Trupul meu incepu sa ceara tot mai multe astfel de miscari si nu-mi venea sa cred, dar eram pus intr-una dintre cele mai jenante situatii traite vreodata.
Ma durea pieptul. Inima imi batea rapid, iar eu nu eram capabil sa reactionez in vreun fel sau altul. Chipul imi era rosu... Si eram constient de cat de mult imi doresc sa se intample acele lucruri. Stateam in apa, intins, simtind cum lichidul in care eram scufundat imi mangaie suprafata corpului si asa marcat de unele suferinte groaznice la unison cu miscarile celui pe care-l iubeam.
- Desen... mormaisem si Eric refuza printr-o negare scurta sa-mi aduca ceea ce-mi dormeam. Mi-am dat capul pe spate, refuzand sa-i mai daruiesc, din incapatanare, buzele. L-am privit piezis si incepu sa rada, facandu-ma sa incep a ma ingrijora. Se apleca asupra trupulului meu. Incepu sa-mi sarute cu pricepere mugurii intariti ai pieptului, in timp ce mana sa stanga se afla intre picioarele mele, oferindu-mi niste mangaieri dulci, dar greu de suportat.
- Ai face bine sa incetezi, ne-ar putea vedea cineva... cerusem in soapta, in incercarea de a scapa de tortura dulce pe care mi-o aplica. Era teribil de frumos, de dulce si de relaxant ceea ce se intampla intre noi, doar ca posibila prindere in timpul actului ma inspaimanta. Eric, te rog! Daca ne prinde cineva? Daca... incercam sa spun, insa nu eram ascultat defel.
- Daca ne prinde, ne prinde! spuse nepasator, insa eu nu puteam fi asa senin ca el, mie mi-era teama rau de altii. Caleb, imi ceru scurt, priveste-ma! Daca ne prinde cineva, n-are decat sa priveasca cum ne iubim si nimic mai mult! spuse facandu-ma sa ma uit la el uimit. Nu-mi venea sa cred ca el e asa de nepasator!
Nu stiam cum sa mai reactionez, asa ca am tacut din gura, de teama sa nu inteleaga gresit. In fond, eu eram cel care spusesem sa ne iubim pana la sfarsit.
- Lasa-ma putin... cerusem si, din respect probabil, Eric se indeparta nitel de mine, lasandu-ma sa ma linistesc. Mi-am inchis ochii, plutind pe suprafata apei, si am zambit incantat cand ma linistisem. M-am uitat la el si i-am cerut sa vina spre mine, ceea ce si facu intr-un final. Se apropie si imi puse stapanire pe buze, moment in care eu ma lipisem de el.
Picioarele mele se incolacira in jurul taliei lui si am rosit realizand ca ajunsese intre picioarele mele. Isi duse mana in acel loc si incerca sa ma patrunda cu un deget, dar i l-am inlaturat imediat.
- Nu te juca cu mine... Nu-mi place sa te joci, am spus si am rosit din nou. Haide, te implor... Vreau sa te simt acolo... cerusem si el se conforma. Poate ca ar fi ras, din cate vedeam, insa nu o facea. De-asta tineam atat de mult la el, ma intelegea.
Nu imi spuse nimic, ci ma ridica in bratele lui. Statea in sezut, uitandu-se fix la mine, iar eu, incordandu-ma, m-am ridicat pana in momentul in care am ajuns deasupra organului sau tare. Mi-am dus mana in acel loc si mi-am facut curaj, pozitionandu-l acolo. Incercasem sa ma las incet in jos, dar icnisem de durere.
- Nu-mi place... am spus in soapta, iar el imi saruta tampla, facandu-ma sa ma uit la el usor ingrijorat. Am zambit cand am realizat ca nu ma ranise niciodata cu vointa lui. Oh, stai! cerusem imediat in momentul in care vru sa iasa afara din interiorul meu. Nici macar nu ajunsese sa ma patrunda pe jumatate, dar voia sa se retraga.
Mi-am incolacit picioarele in jurul taliei lui, lasandu-mi trupul agatat de el sa coboare rapid. De cum l-am simtit ajungand in totalitate in mine, incepusem sa plang. Era dureros... Si neplacut. Dar totusi, in acelasi timp, era cel mai placut lucru pe care-l traisem pana atunci. Imi placea la nebunie, era divin.
Mi-am inchis ochii, incercand sa ma linistesc. Trupul mi se ridica usor, in incercarea de a se calma. Am facut o miscare scurta, iar el scoase un geamat care pe mine ma facu sa zambesc. Ii placea... Trebuia sa imi placa si mie.
- Iubesc durerea asta pe care mi-o provoci... Mi-e frica de ea si, in acelasi timp, o doresc... am spus in soapta, iar el imi puse stapanire pe buze, incepand sa ma sarute usor. Limba i se furisa hoteste in gura mea calda, incepand sa cerceteze cu luare-aminte locul, facandu-ma sa ma alatur imediat.
Ne sarutam apasat, mainile mele tragandu-i capul tot mai mult spre mine, ca si cand as fi dorit sa-l devorez.
- Te iubesc, micutule... l-am auzit spunadu-mi de cum buzele i-au fost eliberate de ale mele. M-am rosit, insa am continuat acele miscari din ce in ce mai rapide. De ce plangi? ma intreba in soapta. Nici macar nu realizasem ca plang...
Dar raspunsul il stiam : plangeam de fericire. Niciodata nu fusesem mai fericit decat in aceste momente cand faceam dragoste cu el. Tremuram din tot trupul si gemeam din ce in ce mai tare, sunetele rusinoase impletindu-se cu cele ale lui.
-Vreau sa nu ma mai doara... Cand nu ma va mai durea? intrebasem scurt, iar el rase. M-a privit fix in ochi, astfel captandu-mi atentia, dupa care replica:
- Daca intr-o saptamana vom muri, nu vom avea timp sa nu simt durere. Chiar si eu am simtit-o cand m-ai avut, imi spuse facandu-ma sa palesc brusc. Mi se puse un nod in gat.
- Imi pare rau... E vina mea, sunt... Sunt jalnic, spusesem scurt.
Oprisem orice miscare, insa el statea adanc in interiorul meu. Il simteam si imi simteam in acelasi timp si carnea cum fremata, dorindu-l cu mai multa ardoare ca niciodata. Organul imi era tare, excitat, si nu puteam face nicio miscare spre a-mi elibera intreaga fiinta.
- Nu e vina ta, dragostea mea. E vina corpului. Durerea face parte din viata, e un lucru placut. Tu o iubesti, imi aduse aminte facandu-ma sa incep sa rad. Haide, misca-te usor... Nu rezist asa... Si nu vreau sa te ranesc.
- Fa-o! cerusem scurt, privindu-l fix in ochi. Dadu negativ din cap, dupa care incepu sa-mi coordoneze incet miscarile in sus si in jos, provocandu-mi o placere uimitoare, pe care nu o atinsesem niciodata cu o fata. Am gemut prelung, simtind cum sunt aproape de final.
Eric imi lua oganul in mana sa, incepand sa-l mangaie si am simtit cum innebunesc de placere. In scurt timp, m-am eliberat. O caldura de foc imi invada trupul si mi-am dat seama dupa privirea rusinata a lui Eric ca si el atinsese finalul. Iubeam senzatia aia. Il iubeam pe el.
- Te ador... am spus in soapta, cazand peste el in apa.
- Si eu ! Te ador, pretiosul meu dar divin!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

Woah, un capitol ce a adus un yaoi descris perfect din punctul meu de vedere. Fiecare sentiment si fiecare cadru al imaginii vizuale formate a fost foarte bine intiparit cel putin in mintea mea. Caleb se pare ca inca are acea teama de durere, iar eu presupun ca asta nu o sa dispara atat de usor. Totusi, pe parcurs acea frica a reusit sa dispara, iar totul a decurs bine pentru amandoi. Mi s-a parut la un moment dat ca ai o greseala de tastare, dar nu o mai caut acum. Mult bafta in continuare si cat mai multa inspiratie. ja ne!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

*

"Sase zile pana la sfarsit" am notat in carnetul celui pe care-l iubeam. I-am citit insemnarile de aseara, toate lucrurile pe care le simtise si imi venea sa intru in pamant de rusine. Si pentr uel, ca si pentru mine, fusese divin. Il iubeam atat de tare...
- Te-ai trezit, micul meu inger? ma intreba aplecandu-se peste mine si buzele sale mi-au pus stapanire pe gura, incepand s-o inspecteze. Mi-am dat capul pe spate, inchizandu-mi ochii in momentul in care buzele noastre se unira in jocul lor pervers si limbile incepura sa se frece una de cealalta, provocandu-mi o placere de nedescris.
- Da, si mi-e foame... am spus in soapta. Mi-e foame de trupul tau, am spus aruncandu-l in pat. Nu-mi pasa de ce-ar putea spune servitorii lui Eric, acum il voiam si acum trebuia sa-l am. El incepu sa rada si, rapid, isi arunca fiecare haina pe care o avea pe el pe jos, luand o pozitie indecenta in pat. Isi desfacuse picioarele, asteptand cu ochii fixati in ai mei.
M-am dezbracat rapid.
- Ce facem azi? intrebasem, iar el, inca avand a cea pozitie ciudata de-a latul patului, ridica din umeri.
- Dragoste. Si maine, si pana vine ceea ce asteptam, imi spuse si am inceput sa rad, arncandu-ma gol in bratele sale. Incepusem sa-l sarut apasat pe acele buze dulci pe care de atatea ori le sarutasem, dar nu ma saturam de ele.
Speram doar sa nu fie prea obositor pentru el, fiindca pentru mine era din ce in ce mai bine. M-am uitat la el incantat, apoi m-am apropiat si l-am sarutat usor pe buzele acelea dulci care ma primisera de fiecare data cand il dorisem.
- Te iubesc! M-auzi, Eric? am intrebat in soapta. Te iubesc.... Te ador! Nu stiu cum ai facut-o, dar as face orice pentru tine. Renunt la viata mea pentru tine, fiindca te iubesc mai mult decat pe ea! am spus si l-am sarutat apasat. Imi inchisesem ochii, iar cand mi i-am deschis si i-am privit ochii dulci, am observat lacrimi in ei. De ce plangi? am intrebat cu tristete, iar el chicoti usor.
- De fericire, dragostea mea! Si eu te iubesc, te ador si as face orice pentru tine, pentru a te tine langa mine! Pretiosul meu, ingerul meu! imi spuse si am inceput sa chicotesc cand i-am auzit declaratia sincera, din toata inima.
Eram gol, aflandu-ma deasupra sa, si l-am sarutat prelung, coborand paoi cu buzele pe gat, incepand sa musc si sa sug cu dragoste fiecare particica din el. Il tineam strans in brate, de teama sa nu care cumva sa-mi scape parca. M-am uitat la el printre gene, coborand apoi tot mai mult spe piep, unde i-am pus stapanire pe sfarcuri cu buzele.
- Caleb... imi sopti numele, iar eu am continuat, atatat parca de ceea ce auzeam din partea sa. Cat puteam sa-l doresc... sa-l iubesc!
Am ineput sa musc si sa sug usor sfarcurile, ca si cum as fi cun copilas, pana ce l-am facut sa geama incantat. Isi dadu capl pe spate si se arcui, ajungand tot mai mult pe marginea patului. Mi-am dus mana intre picioarele lui, atingandu-i organul excitat, si am coborat tot mai tare ,pana ce am ajuns sa ii sarut barbatia tare.
Mi-am trecut limba pe intreaga sa lungime, in incercarea de a-l provoac tot mai tare... Si se parea ca reuseam. Gemu incantat si isi dadu capul pe spate, infigandu-si mainile in parul meu. Nu aveam insa sa ma opresc aici, ci am coborat tot mai jos, pana ce am ajuns sa ii ling usor testiculele.
- Caleb, ma omori... imi spuse in soapta.
- Ihi, asta fac! am spus muscand pielea fina din acel loc, facandu-l sa se arcuiasca si sa geama prelung, cu mainile in parul meu. I-am prins din nou organul intre buze, de aceasta data sarutand doar capul usor, trecandu-mi limba peste el intr-un mod pervers.
Am facut o miscare de sus in jos, "incercand" terenul. Nu eram expert, trebuia sa invat, ceea ce si aveam sa fac. Am inceput sa sug usor organul sau erect, in incercarea de a-l face sa se simta bine.
- Nu pot... Nu mai pot... spuse in soapta, apoi incerca sa ma traga din acel loc. Nu mi-am parasit insa "postul", continuand cu aceleasi miscari. Se elibera la un moment dat si toata gura mi-a fost invadata de un lichid fierbinte. Mi-am ridicat ochii spre el, simtind cum substanta imi curge pe barbie si am rosit tot.
Eric ma trase spre el, incepand sa linga usor tot ceea ce aveam pe buze. Nu indrazneam sa inghit, insa stiam ca ar fi fost o jignire pentru el sa inghit.Mi-am inchis ochii, nestiind ce sa fac, si Eric incepu sa ma sarute pe buze. Incercam sa mi le tin inchise, insa mi le desparti cu limba, facandu-ma sa imi inchid ochii. Ma saruta usor, curatandu-mi gurita de substanta aceea, insa nu in totalitate. O parte am inghitit-o, spre marea mea uimire.
- Imi pare rau... mi-am cerut scuze, insa nici eu nu stiam de ce faceam asta. Se uita la mine si chicoti.
- Nu trebuie, stiu cum e si nu e usor! imi spuse sarutandu-ma apasat pe buze. Haide, micutule, fa-ma al tau! ceru in soapta, iar eu m-am conformat. M-am asezat intre picioarele sale, pozitionandu-ma la itnrarea dintre trupul sau frumos si m-am impins incet inainte, simtindu-ma ca si cum sunt inghitit de acea senzatie nebuneasca, placuta si rusinoasa.
M-am adancit in trupul lui, facandu-l sa geama usor, iar cand am ajuns cat de departe am putut, am scos la randul meu un geamat. Eric imi prinse talia, cerandu-mi fara cuvinte sa ma misc. Imi coordona si de aceasta data miscarile, facandu-ma sa gem la unison cu el.
Senzatia de a fi in interiorul sau era atat de ciudata si de placuta, incat simteam ca nu m-as putea lipsi de asa ceva. Gemeam usor in ureechea sa, facandu-l sa chicoteasca si sa geama pe masura ce ma miscam din ce in ce mai repede.
Inevitabil, trupurile noastre s-au scurs jumatate pe jos. Noroc ca patul nu era inalt, astfel ca Eric isi puse mainile pe podea. Am vrut sa ma opresc, insa suiera amenintator:
- Sa nu indraznesti!
Am inceput sa rad in acel moment, iar el, realizand faptul, ma urma aproape imediat. L-am sarutat pe nesatulul meu, dupa care am continuat miscarile in acea pozitie precara pentru amandoi, impingandu-l tot mai mult in jos. Facea o sfortare pentru a ne tine pe amandoi in pat... macar pe jumatete.
Incet insa, l-am ridicat, fara sa ma opresc, punandu-l cu capul pe perne. Eram totusi pe marginea patului si cand am vrut sa fac o miscare, am alunecat amandoi. Cazuse deasupra mea, incepand sa rada. Se apleca, ma saruta lung si doritor, dupa care incepu sa se miste deasupra mea, plimbandu-si mainile pe pieptul meu.
I-am luat organul inca tare in mana si l-am mangaiat din ce in ce mai jucaus, facandu-l sa geama si sa se arcuiasca, provocandu-mi o placere deosebita. Gemeam la unison pana ce vocea sa o intrecu pe a mea, inundand camera cu sunete rusinoase, dar pline de placere.
Se elibera in mana mea, pe a doua oara in acea dimineata si de aceasta data am inceput sa ling usor lichidul de pe mana mea, apoi, intr-o miscare mai adanca a sa, m-am eliberat si eu, facandu-l sa cada deasupra mea. Se lasa incet in jos, trecandu-si limba peste torsul meu pana ce ajunse in jos, pe abdomen, incepadn sa linga substanta din acel loc.
- Trebuie sa facem o baie... am spus in soapta, iar el incepu sa rada.
Ma lua pe sus, ma arunca in pat si ma inveli intr-un cearsaf. Nu intelegeam cum de mai are putere, caci eu eram vlaguit... Dar se parea ca inca avea. Am chicotit usor vazandu-l cum se imbraca intr-un capot, apoi ma lua in brate si ma duse pana jos, la baie.
Ii ceru unui servitor sa pregateasca apa, apoi se intoarse cu mine in camera, facandu-ma tot timpul sa rad.



- Esti pervers! ma cataloga imediat, facandu-ma sa ma pun din nou pe ras. Nu-mi venea sa cred, el era cel care-mi spunea mie asta!
Cand, intr-un sfarsit, m-am linistit, m-am uitat fix in ochii sai, in incercarea de a vedea de ce imi spune acest lucru.
- Explica-te! am cerut fixandu-l cu privirea. Ma aflam in apa frumos mirositoare, asteptand sa imi spuna ce are de spus. Prevedeam deja ca nu e ceva de bine, astfel ca ma asteptam sa rad pe cinste. Ma sculasem si bine dispus, la fel si el, si aveam amandoi chef de viata.
M-am uitat fix in ochii sai, parca dorind sa-i citesc gandurile. Perversul meu,da, el era. Tineam la el...
- Pai tu mi-ai cerut sa ne iubim in fiecare zi pana la sfarsit, nu eu am spus acest lucru. Nu-i asa? intrebase si am dat afirmativ din cap, incepand sa rad. Il placeam atat de mult, incat mi-ar fi fost foarte greu sa fiu departe de el, de trupul sau care mereu imi era fidel.
Mi-am inchis ochii, pana ce am ajuns sa mtoai in bratele lui. Ma tinea in brate, sarutandu-ma din cand in cand pe umar.
- Dormi? intrebase si m-am trezit cu o mutra de pisica adormita, privindu-l piezis. M-am aplecat si i-am sarutat obrazul.
- Nu... Nu chiar... am spus in soapta .Eric, ai mai vorbit cu cel ce construieste cavoul ? intrebasem, iar el a dat negataiv din cap.
- Voiam sa mergem impreuna... Daca e in regula, imi spuse incepand sa-mi spele trupul.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

Woah nu-mi vine sa cred ca acus o sa se termine un fic asa de special. Deci nu vreau sa moara astia doi, fiindca o sa bocesc intelegi? Nu vreau *angry face* te rog eu. Astia doi se iubesc nu gluma, iar mi-emi place. Doamne inca un yaoi perfect care aproape m-a facut sa salivez. Atatea scene perverse, cum sa le rezisti? :)) Oh acum Eric a fost dominat de Caleb. Ce dragut <3 Dar chiar asa! Fac ca Caleb(scz cacofonia) , cum naiba de se mai misca, daremite-mi sa-l ma ia si in brate? Deci fabulos si nu vreau sa se termine ficul, povestea asta never. Pot spune ca este o opera de arta.
Bafta in continuare! Kiss you:*
The world is different. Depends how each looks at the world ^ ^ I dare to look in colors ^ ^

Am intarziat mult, deci voi posta doua:

*

"Cinci zile pana la sfarsit" am notat alaturi de Eric, dupa care m-am intors spre el si ne-am sarutat prelung.
- Ce mai scriu? am intrebat uitnadu-ma la el. Inima imi batea din ce in ce mai tare, fiindca zilele se scurgeau, spre marele meu noroc. Eram fericit intr-o masura, dar nefericit in alta. Voiam sa fac mai multe lucruri cu el. Stii, Eric, am spus scurt, nu ti se pare ca se duce prea repede timpul? Puteam face atatea...
- Nu-mi pasa. Facem dupa, spuse scurt, facandu-ma sa ma intorc spre el si sa-l sarut aapasat. Intr-un fel, eram bucuros pentru ceea ce se intampla si se intampalse intre noi de-a lungul timpului. Nu-mi parea defel rau ca ne cunoscusem si pentru lucrurile care se petrecusera intre noi.
Nu intelegeam cum se poate gandi la ce avea sa fie dupa moarte, fiindca nimeni nu stia cum e dincolo. M-am uitat fix la el, oftand prelung.
- Stii tu ca vom avea cum? intrebasem inchizandu-mi ochii.
- Da, stiu. Lucas a putut, si noi putem. Bine? intrebase scurt, iar e uam da afirmativ din cap, cu incredere. M-am aplecat spre el si l-am sarutat prelung, dupa care m-am ridicat.
- Megem sa vedem? intrebasem scurt, iar el dadu afirmativ din cap, stiind, pare-se, la ce ma refer de fapt. Mi-am trecut limba peste buze, in incercarea de a vedea la ce se gandeste. Mi-am luat rapid haine pe mine, iar el imi urma exemplul.
- Calarim pana acolo? intrebase si am dat afirmativ din cap. Brusc, dispozitia mea se schimbase, dar nu stiam de ce. M-am uitat in gol, in incercarea de a ma reculege. Nu stiam ce e cu mine, tot ce imi doream era ca zilele sa treaca mai rapid. Incantat, m-am uitat la Eric, sarind peste el si sarutandu-l.
Nu am spus nici de aceasta data nimic. Continuam sa privesc in gol, din cand in cand sa il sarut, ca si cand o luasem deja razna.
- Timpul trece greu, am spus incet.
Imi doream sa se termine totul mai repede. Nu mai aveam rabdare.
- Vrei sa se intample acum? intrebase scurt, dar am dat negativ din cap. Dar nu avem cavoul, deci...
- Ba-l avem, am spus aratandu-i cavoul ce se ridica mandru. Era inconjurat de muncitori. Calarisem in graba pana acolo si ajunsesem sa stam fata in fata cu mandra cladire.
- Conasule, te asteptam. Am terminat mai repede, deoarece planurile au fost foarte bune si am avut multi muncitori, datorita faptului ca multi au nevoie de bani si s-au aratat fericiti sa va ajute contra cost. I-am platit dupa cum mi-ati spus, rosti si Eric ii multumi.
- Putem intra? intreba dandu-se jos de pe cal. L-am urmat si m-a prins de mana intr-o stransoare blanda, plina de dorint ascunse. Imi era dor de zilele cand incercam sa-l tin departe de mine. De fapt... De fapt, niciodata nu incercasem sa-l tin departe de mine. Si cu atat mai putin nu reusisem. Nu aveam vointa.
- Da, sigur, spuse barbatul deschizandu-ne usa cavoului. Atat eu ,cat si Eric intrasem in acesta. Era o incapere mare, de care eram amandoi multumiti. Se putea inchide pe dinauntru, ceea ce si cerusem, pentru a putea pune in aplicare planul pe care-l aveam
- E uimitor! rostisem incantat. Inima imi batea mai tare. M-am uitat spre Eric, care ra la fel de fericit. M-am indreptat spre el si l-am luat in brate, de fata cu barbatul care ne construise lacasul mortuar. Iti multumim, am spus fericit, apoi mi-am sarutat brunetul care ma lua in brate, fericit din cale-afara.
Imi doream sa zburd de fericire, sa-mi sarut iubirea si sa ne iubim iar si iar.
Eric ii plati barbatului o suma exorbitanta, dupa care am plecat de acolo cu cheia la noi.
- Ce vom face acum? Mai sunt zile... am spus in soapta, dar Eric a ridicat din umeri. Eu... Eu vreau s-o facem oricand, am spus senin. El se uita la mine si am putut vedea perversitatea din ochii lui.
- La noapte, spuse senin.
Am dat afirmativ din cap, in incercarea de a nu izbucni in lacrimi. Eram teribilde fericit.
- In padure... am cerut in soapta. In acel moment, simteam o nevoie acuta de a fi posedat de el. Il doream in inteirorul meu.
Se uita la mine, intelegand imediat ceea ce imi doresc, de ce am nevoie. Am chicotit vazandu-l, apo mi-am trecut limba peste buzele usor intredeschise. Am mers in padure imediat, calare pe caii rapizi, gondindu-i pana ce am intrat la umbra acesteia. M-am lasat in jos de pe cal imediat, fericit din cale-afara.
- Haide! Te vreau! am spus calm, iar el se apropie de mine si imi puse imediat stapanire pe buze. Isi furisa limba moale in interiorul gurii mele, punand stapanire pe ea. Mi-am dat capul pe spate in acel moment, incantat de ceea ce facea. Eram fericit.
M-am lipit de un copac, iar el incepu sa ma sarute din ce mai apasat, facandu-ma sa gem prelung, neputandu-ma abtine. Acesta incepu sa se dezbrace, facand inima din mine sa bata din ce in ce mai tare. M-am rosit, neputandu-mi controla sentimentele. Cu toate astea, acum eram bine.
- Dezbraca-te! ceru imediat si m-am supus, aruncandu-mi toate hainele de pe mine. Trebuia sa fie ceva frumos... Dar nu mai aveam rabdare nici eu, nici el, astfel ca toate hainele noastre au fost aruncate pe jos, iar noi ne aflam acum inlantuiti intr-o imbratisare stransa. Ne sarutam apasat, plin de dorinte nebunesti. Cat puteam sa-l iubesc pe baiatul asta!
- Haide... Te implor, fa-o! cerusem scurt, iar el, facandu-ma sa ii inconjurez talia cu picioarele, agatandu-ma de umerii lui. Imi prinse pulpele, sustinandu-le, iar eu, cu o mana, i-am pozitionat organul la intarea in mine si l-am facut sa ma patrunda. Stateam sprijinit de copac, gustand din plin durerea, buzele sale si placerea de a-l avea in mine.
Era nerabdator, asa ca incepu sa-mi sarute din ce in ce mai apasat buzele, in timp ce miscarile sale se inteteau in mine. Ma durea, imi venea sa urlu si plangeam cu lacrimi uriase, insa si gemeam de placere, incantat de ceea ce se petrece.
Eric se apleca peste mine, ma saruta intr-una, imi musca lobul urechii, iar eu gustam din plin. Ii capturam buzele, sugandu-le cu nesat si muscansdu--le ca un vampir ce aveam sa ajung. Imi infipsesem mainile in carnea sa, zgariindu-l.
- Mai... Adanc... cerusem si se infigea cu mai multa pasiune in carnea mea frematatoare ce-l inconjura, tragandu-l tot mai mult in interiorul meu inca stramt, ce sitmeam de fiecare data cand ma patrundea ca ma doare ingrozitor... Si totusi era asa de placut.

Am cazut pe jos, in culmea extazului. Eric inca era in interiorul meu, intins pe iarba rece. Se misca din ce in ce mai incet acum. Simteam ca e tot mai aproape de final, ca si mine, de altfel. Am gemut prelung, eliberandu-ma de lichidul alb si fierbinte. In scurt timp, o facu si el, gemand la fel de mult. Simtisem acea caldura de foc invadandu-ma si respirasem multumit.
- Te iubesc! spusesem iar, calm.
- Si eu! auzisem din partea lui si mi-am inchis ochii.





*

Cum am ajuns acasa, nici eu nu mai stiu. Lucrurile erau deja puse la punct. Eram calm acum, linistit si fericit .Era noapte... Si maine, la ora 12:00, avea sa fie finalul nostru. Nimic grandios, nimic pompos. Doar final. Iubeam gandul asta!
"Ultima zi. Celelalte zile, patru la numar, nu mai sunt luate in considerare. Saptamana s-a scurtat", am scris incantat. "Cavoul e gata, eu si Eric suntem gata. Suntem fericiti. Il iubesc. Si el ma iubeste pe mine. Am avut parte de un joc pe cinste mai devreme in padure. Ma simt implinit de-a binelea si sunt fericit cum n-am fost niciodata. "
- Iubire, ce faci? i-am auzit vocea lui Eric si inima a inceput sa-mi bata mai tare. Intorcadnu-ma spre el, i-am intalnit privirea aceea pe care o iubeam la nebunie. Mi-am inchis ochii, apoi, deschizandu-i, i-am privit trasaturile frumoase, bucurandu-ma de ele.
- Stau, dulceata mea. Si ma gandesc. Se apropie... Sunt fericit! i-am spus.
Totul era ca un vis. Ma simteam euforic si nimic nu putea sa imi dea starea peste cap. Nici macar vizita neanuntata pe care mi-o pregatise si mie si lui Eric Beth si Monique. Intrara amandoua in camera noastra, privindu-ne fix.
- Ce se intampla cu voi doi ? Unde plecati mai tot timpul? Beth... Stai jos, dragostea mea! se induiosa Monique si iubita ei se aseza pe patul pe care eu si Eric ne iubisem, dar parca de prea putine ori. Mi-am inchis ochii si am oftat.
- De ce s-ar intampla ceva? replicasem. Suntem doar foarte fericiti. E o crima?
Vocea mea sunase inuman de fericita. Imi venea sa zburd acum, ignorand orice durere care imi chinuia inca trupul cu aceeasi dorinta vesnica de pana atunci. M-am uitat spre Eric ,care ma lua in brate si ma saruta apasat pe buze. Hotarasem sa nu le spunem lor. De fapt, nu aveam sa spunem nimanui, deoarece voiam sa-i pune in fata faptului implinit.
Sa nu ne poata opri!
Am inceput sa ne certam. Monique ne intepa pe amandoi din ce in ce mai pe fata, ceea ce pe Eric il deranjase enorm. Le daduse afara din camera noastra... Si ne-am ridicat. Pana la urma, se parea ca nu mai puteam sta o zi in acea casa. Eram totusi la fel de fericiti.
L-am privit fix in ochii aceia frumosi , pe care-i adoram. M-am apropiat de el si l-am sarutat apasat.
- Hai sa luam tabloul... Celelalte sunt lasate in pastrare... Sunt trimise regelui. Am preferat sa-ti spun acum, sper sa nu te superi, imi spuse si am inceput sa rad. Putin imi mai pasa mie de niste amarate de tablouri in asa zi importanta!
- A ramas doar acela? intebasem scurt si daduse negativ din cap.
-Acela, plus toate cele cu noi doi. Imi doresc sa le punem pe toate acolo. Pe cel mare sa-l punem pe peretele urias, stii, din fata usii. Pe celelalte, pe peretii din jur. Ai desenat ca un adevarat maestru cavoul nostru, locul nostru de odihna, scumpul meu.
- Sst! am spus scurt. Mi-e teama sa nu ne ascunda cineva.
Pasii repezi ai noptii ne prinsera in casa. Stiam ca nu puteam face totul asta noapte, era prea devreme... Sau poate ca nu. Nu indrazneam sa cer inca o data sa ne miscam mai rapid, deja ne scurtasem viata cu nu stiu cati ani. Fericit din cale-afara, m-am ridicat de pe pat si am pornit spre atelierul udne lucrasem eu atata timp.
Ne timeam de mana si, din cand in cand, ne sarutam din ce in ce mai apasat si mai plini de dorinta. Cat puteam sa fiu de fericit.. Numai asta aveam in minte, imi venea sa tip, cu riscul ca aveam sa-i deranjez pe toti!
- Vrei sa inchinam aceasta noapte plimbarilor? intrebase si am privit pe fereastra. Ploua puternic, dar nu m-a oprit acest lucru in a accepta toate lucrurile propuse de el.
- Cum ducem tabloul ? intrebasem, iar el imediat il invelise intr-o panza impermeabila. Incantat, am inceput sa-l ajut sa-l care, fiindca nu era deloc mic tabloul si lucrat cu minutiozitate. Esti sigur ca il vom duce intreg? Iubesc tabloul asta cu noi doi... te iubesc pe tine... am spus in soapta.
Ma apucase brusc nostalgia. Nu-mi placea cand treceam de la o stare la cealalta deloc, insa iar pateam acest lucru.
- Esti sigur de soarta noastra? Inca putem da inapoi, spuse si am dat negativ din cap. Bine, pentru a nu strica tabloul, il ducem maine. Mergem doar sa ne plimbam. Am dat afirmativ din cap si am mers afara, desi eram imbracati subtire. Ia-ti ceva pe tine, nu vreau sa racesti, imi spuse si am ridicat din umeri.
- Oricum, acum nu mai conteaza, nu ?
Realizase si el ca asa era, astfel ca am zambit si l-am luat de mana. I-am ridicat-o la buzele mele si i-am sarutat-o, dupa care ne-am indreptat spre cimitir. Desi niciunul n-o spunea, amandoi ne doream sa vedem cavoul pe care-l pretuiam enorm, deoarece era lacasul nostru udne aveam sa ne petrecem... Moartea.
Ideea ma amuza pana si pe mine, astfel ca incepusem sa rad.
- Ce? intrebase scurt, privindu-ma piezis. L-am oprit in drum si, desi era ceva mai inalt ca mine, l-am tras si i-am pus stapanire pe buzele dulci pe care le adoram. Am inceput sa ma joc n parul sau matasos, profitand de puterea pe care o aveam asupra lui.
- Radeam. Fiindca acolo ne vom petrece moartea. Stii cat de mult te iubesc? Nu sti, nu! am spus scurt. I-am cuprins iar buzele intr-ale mele, muscandu-i-le cu draguste, si apoi am rupt sarutul, continuandu-ne drumul spre cimitir, tinandu-ne acum in brate.
Eram ud pana la piele si stiam ca si el e la fel, insa nu reactionam in niciun fel, deoarece stiam ca avea sa se termine curand si totul avea sa ne fie noua multumitor. Cat puteam sa fiu de fericit! Abia ma stapaneam sa nu tip. Incepusem sa ma invart in jurul sau, sarutandu-l din cand in cand. M-a apucat de mana, privindu-ma pentru cateva momente in ochi.
- Un sfarsit fericit! imi spuse sarutandu-mi buzele. Te iubesc!
- Si eu! i-am spus imbratisandu-l.
Dupa aceste declaratii, am inceput sa alergam prin ploaie, ca doi copii fericiti. Mai fericiti ca niciodata.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

A inceput extrem de bine,a contiunat atat de bine si acum faza asta!!
La inceput exprimai atat de bine sentimentele si emotiile personajelor dar ultimele capitole m-au lasat rece....
Nu mi-o lua in nume de rau,te pricepi la scris dar daca chiar vroiai sa continue asa povestea trebuia sa descrii mai bine ca sa ne faci sa intelegem despre ce vorbesti/scrii...
Inteleg ca nu mai pot de fericiti dar in loc sa se cunoasca in viata asta, sa se inteleaga sa fie alaturi la bine si la rau ei aleg sa moara plus ca exista posibilitatea ca ei nici sa nu se vada in cealalta lume...
Daca vor atat de mult mai bine l-ar chema pe Lucas si l-ar intreba cum e treaba pe dincolo...
Nu stiu cum arata conacul, nici macar nu stiu cum arata Beth iar Eric pare lipsit de sentimente sau compasiune...
Daca tot vrei sa continui pe aceata idee fa-o mai expresiva sau ai putea la fel de bine sa zici ca Eric si Caleb cuprinsi de tristetea ce o are Moniq dupa ce Beth moare le-a cedat cavoul...
Ai talent la scris, chiar se vede, si nu vreau sa te simti prost din cauza ca eu vin aici si dau din gura/taste in defavoarea ta sau mai bine zis pentru ca te critic..
Ideea fictiului mi se pare foarte buna si ma bucur ca ti-a venit ideea de a face povestirea dintr-o singura persepctiva si sa aduci discret noi personaje si/sau intamplari...
Au existat destul de multe greseli de ortografie dar asta conteaza prea putin acum.
Ceea ce conteaza cu adevarat e ca te pricepi foarte bine la scris si as prefera sa schimbi putin ultimele doua capitole pentru a descrie mai bine personajele dar si imprejurarile ce le-au facut pe protagonsiti acestui superb fic sa ia actiunile luate...
In rest succes la scris si sper sa vezi curand comentariul meu....

Mie imi place la nebunie ficul asta si cand am vazut ca se termina capitolul eram ceva de genul "Nu, de ce acum?" Imi place cum scrii si cel mai mult dragostea lor, sper ca nu ma vei face sa bocesc pe la final. Am avut si eu intr-un fic un perspnaj dintr-un cuplu care a murit si vreau sa-ti spun ca efectiv mi-a fost greu sa-l "ucid" pentru ca eu l-am "creat". Oricum spor la scris si astept nextul.
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

Hei! Cand bagi nextul?:o3, mi se pare un fic asa reusit, sunt asa curioasa, faci o treaba minunata! Bafta in continuare:)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)