Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Capcana dragostei

#1
buna

Mafia conduce majoritatea teritoriilor din Japonia, fiind mai influenta decat chiar guvernul tari. Ea face legea si ea o reprezinta. Mereu a trebuit sa fac ceea ce zic ei.Am fost sclavul lor mereu si asa voi ramane. Imi urasc tatal pentru ca m-a lasat lor. Mai bine preferam sa ma lase la un orfelinat, decat lor. Mereu si-au batut joc de mine, in special acel baiat. A profitat de mine cand eram mic, si dupa aceea m-a transformat in jucaria lui. Il urasc.
Intr-un deposit dint-un cartier al mafiei, fiul capului acestei bande cauta o anumita persoana. Pentru el fusese o zi destul de grea si dorea putina distractie.
-Takasy, unde naiba te-ai ascuns. Iesi afara, iepuras. Am chef de putina distractie, si sti prea bine ca tu esti jucaria mea preferata. Vocea acelui baiat il enerva. Iar dorea sa profite de el. Desi era cu 3 ani mai mare decat Takasy, mereu se simtise mai mare. Profitase de el si-l transformase in ceea ce vroia el.
Iesind din spatele unui dulap mare, Takasy a aparut in fata “stapanului sau”. Pe chipul lui se putea citi dezgustul fata de aceasta persoana, care pentru el reprezenta un nimic.
-Ma cautati, domnule Kei. Am avut putina treaba pe aici. Sa stiti ca a fost fantastic. Asa ca nu am chef de o relatie cu tine acum. Daca vrei gaseste pe alcineva.
Gelozia era usor de citit pe chipul lui Kei. In acel moment el dorea sa afle cine a fost nemernicul care a crezut ca are dreptul sa-i atinga comoara. Ar fi ucis pe orcine numai ca sa afle cine a facut acel lucru.
Cu un glas mic, care cu greu incercase sa-l ascunda, a inceput sa-i puna intrebari “jucariei lui”.
-Si cine a fost persoana care ti-a ocupat dimineata? A fost mai bun decat mine?
Pentru Takasy aceasta intrebare era una retorica. El nu fusese cu nimeni in aceea dimineata, dar stia ca singurul mod in care poate sa-l scoata pe Kei din minti, era sa-l faca gelos. Desi nu recunostea, seful lui era indragostit de el.
-O, a fost de o mie de ori mai bun. Nici nu sti ce multumit am fost. –tanarul se indrepta cu pasi mici spre iesirea din depozit, dar inainte sa plece i-a mai adresat niste cuvinte lui Kei.
-Sa iti sau un sfat: ar trebui sa iei lecti de la el , daca doresti sa mai fi cu mine.
Imediat dupa plecare lui Takasy, Kei a luat un scaun in mana si la aruncat in perete facandu-l praf. Trebuia sa se razbune pe persoana pe care Takasy era indragostit. Nu putea permite sa-l piarda pe acesta, chiar daca asta insemna sa ucida pe cineva.


Era ora 2, iar in centrul orasului Tokio, era multa lume. Majoritatea erau elevi, care terminasera cursurile si acum mergeau spre casa sau in oras ca sa se distreze. Intr-o cofetarie, un tanar de 17 ani statea la o masa si privea pierdut pe geam.
In fata cofetariei, intr-o dubita neagra, cu geamuri fumurii, Ken statea si-l urmarea pe acel baiat. Il vazuse de atatea ori in prejma lui Takaya, incat ajunsese sa creda ca acesta este iubitul sau. Insa ii venea greu sa creada ca piciul acela, poate sa-l satisfaca mai bine decat el.

Dupa cateva minute de asteptare, il vede pe Takasy intrand in cofetarie. L-a imbratisat si i-a dat un mic pupic pe obraz.Dupa aceea s-au asezat la masa unde fiecare a comandat o prajitura si un suc.

-Ma bucur sa te revad. Am crezut ca ai uitat de existenta mea. De 3 luni de zile nu ai mai venit la mine. –vocea baiatului era una alintata, care cerea alinare si multa dragoste.
-Iarta-ma , Tohma . Nu te-am uitat, ce credeai. Am avut un program incarcat si nu am avut timp sa trec pe la tine. Dar ti-am trimis bani pentru facturi.
-Da, am facut tot ce m-ai rugat in scrisoare.

In timp ce cei doi purtau o discutie, chelnerul le adusese comanda. Fiinda Tohma era mort dupa dulciuri, Takasy i-a cedat si portia lui. Trecuse doua ore de cand cei doi erau acolo, asa ca Takasy s-a hotarat sa-l conduca la apartament pe Tohma.

Apartamentul acestuia era intr-un cartier nou construit unde doar persoane importante aveau locuinte. Takasy cumparase si tot el se ocupa cu plata facturilor si cu ingrijirea lui.Era un jurul orei 6, cand cei doi erau la apartament. Furtuna incepuse de ceva vreme, iar lui Tohma ii era frica de astfel de fenomene, si l-a rugat pe Ken sa ramana cu el.
-Imi cer scuze, dar trebuie sa plec. Sunt chemat la munca.
Tohma il mai salute pentru o ultima oara, si urca in apartament. Din dubita neagra care era si la cofetarie, dar care ii urmarise, Kei vazu toata scena. In momentul in care Takasy, se indepartase , acesta sarise din masina, si inainte sa se indrepte spre bloc adauga pentru sine:

-Mare greseala ca ti-ai lasat iubitul singur. Asta s-ar putea sa fie ultima oara cand ai sa-l vezi.

****


Intr-un apartament din centrul orasului, un tanar se chinuia sa pregateasca cina. De obicei pentru el nu era chiar asa de greu, dar de data asta era foarte aiurit. Iubitul il sunase si-l anuntase ca va veni la el. Era un lucru ciudat, de obicei el nu venea seara. Mii de ganduri ii treceau prin cap. Oare dorea sa-l paraseasca? Azi ii impartasise aceasta teama prietenului sau, Tohma, care insa il linistise spunandu-i ca nu are cum. Erau de 5 luni impreuna, iar in perioada aceasta el a incercat sa fie cat se poate de cuminte ca sa nu-l deranjeze .Ii era frica sa-l piarda, ascunsese aceasta dragoste pentru el 2 ani, pana cand amandoi au marturisit ce simt. Dintr-o data,Yusury este trezit din visare de catre sonerie, care vestea venirea iubitului sau.
Destul de speriat, Yusury se indrepta spre usa, care odata deschisa prezenta trupul minunat al iubitului sau. Fara sa mai stea pe ganduri, acesta a sarit in bratele lui Takasy dandu-i un sarut de bun venit. Fara sa se mai gandeasca Takasy l-a luat in brate si s-a indreptat cu el spre dormitor.
Ii treceau mii de intrebari prin cap, dar nici una nu indraznea sa se faca auzita sis a intrerupa sarutul pasional, delicios al iubitului sau. Vrea sa i se daruiasca, dar timiditatea il impiedica sa-i spuna, cele cinci luni de cand sunt impreuna au insemnat pentru ei o dulce agonie care le accentua dorinta de a se iubi . Takasy privi in ochii iubitului sau si vazu ca erau tulburi de dorinta. Isi lasa mainile sa alunece de pe obrazul inrosit, pe gat si apoi sa se opreasca asupra sfarcurilor baiatului. Yusury privea cu ochii umbriti de pasiune cum mana iubitului sau se strecoara in pantalonii sai atingandu-i locul vulnerabil si un geamat timid fu inabusit de gura flamanda a lui Takasy. Il saruta iar si iar, in timp ce o mana il pipaia prin materialul boxerilor, iar degetele celeilalte frecara usor sfarcul baiatului pana se intari. Pasiunea retinuta in aceste luni curgea prin ei ca mierea, iar intre coapse simti o durere surda, ce reprezenta dorinta, tanjea sa-si simta iubitul in intregime, sa fie al lui. Simtind dorinta lui Yusury il lasa deasupra lui, lasand la o parte orice inhibitie isi cobora capaul si atunci timide buzele lui il gustara pentru prima data.Dorinta, pasiune, iubire, nebunie, extaz toate puneau stapanire pe ei ametindu-i, amagindu-i. Orice umbra de indoiala ce o avea Takasy a fost spulberata de nerabdarea si pasiunea iubitului sau, de gemetele acestuia pline de extaz. Buzele acestuia dansara pe pieptul, abdomenul si pe zona sensibila a lui Yusury, facandu-l pe baiat sa se inece in propria dorinta mistuitoare, strangea cearceaful de pe pat innebunit de placere, gemetele lui strigau dupa unirea dupa care trupurile lor gemea, Intregul trup al baiatului ardea, ochii ii sclipeau ca luceafarul in miezul noptii, era sedus de fiinta iubita, de gura acesteia, de pielea si mainile lui. Se oprira cateva secunde sa se priveasca adanc in ochii si in adancul lor a citit ca e momentul sa devina unul. Sub privirea iubitului sau vrajita de puterea magica a gurii lui Takasy acesta in patrunse lent si adanc. Durerea ascutita ce o simti Yusury la inceput se pierdea in placerea ce il toropea a ritmului penetrarilor. Privea profund in ochii baiatului ce tremura sub el si citea iubire, placere si satisfactie, isi cobora privirea asupra buzelor rosii, umflate de la saruturi. Mangaind ritmic interiorul baiatului facu cunostinta cu cele mai adanci mistere ale trupului iubitului sau. Era cald, stramt, matasos, un vis ce prindea viata in valtoarea pasiunii lor. Ajunsi pe culmea cea mai inalta a apogeului, Takasy lasa valul iubirii din el sa-i inunde corpul lui Yusury si odata cu acel val intra totul: inima lui, viata lui, iubirea lui, tot ce poseda.



Răspunsuri în acest subiect
Capcana dragostei - de akira-chan - 11-07-2009, 06:56 PM
RE: Capcana dragostei - de I hate maths. - 11-07-2009, 08:28 PM
RE: Capcana dragostei - de Hetalia - 11-07-2009, 11:45 PM
RE: Capcana dragostei - de Lithium-Angel - 11-07-2009, 11:48 PM
RE: Capcana dragostei - de Luzer - 12-07-2009, 02:10 AM
RE: Capcana dragostei - de akira-chan - 20-07-2009, 06:28 PM
RE: Capcana dragostei - de akira-chan - 31-07-2009, 10:15 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Capcana viselor Marina. 86 58.261 09-01-2013, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  [split] Capcana viselor Vero 14 5.293 04-09-2011, 03:28 PM
Ultimul răspuns: ***aydutza***
  Capcana iadului Child Of Sunset 10 6.509 22-02-2011, 01:43 PM
Ultimul răspuns: Child Of Sunset
  Capcana MorÈ›ii Itsumi 11 5.175 22-11-2010, 09:52 AM
Ultimul răspuns: Itsumi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)