Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Candy's GFX

#1
Deci .. eu sunt începătoare cu PhotoShop 7.0 , nu ştiu dacă e bun , dar pe ăsta l-am găsit mai repede pe torrent xD... sper să nu vă speriaţi foarte rău ..

[Imagine: 24o7imp.jpg] >> Primul meu icon 4

[Imagine: 24vttar.jpg] >> E sign-ul meu favorit din toate pe care le-am făcut xD.

[Imagine: hte8b7.jpg] >> Asta a ieÅŸit jalnic x_x
I want eat your cookie !! ~ Aww =(^.^)=
[Imagine: 570788elqf0x41ri.png][Imagine: 562850x4aysd92pe.gif][Imagine: 2797699zijbtztkz5.png]

#2
Daca nu a comentat nimeni , o fac eu .
" Iconul " ala e de fapt un avatar . Putea fi numit icon daca era mult mai mic . Cat despre avatar in sine , ti - a iesit destul de bine doar ca e cam simplu ( asta sau faptul ca nu agreez eu mov ? ) .
Despre sign - ul tau favorit , e destul de bun , mai ales pentru o incepatoare si e foarte bine ca nu ai pus text pe el altfel ai fi stricat din farmec + ca nu prea aveai unde sa il incadrezi .
Ultimul, e intr - un fel bun doar ca l-ai stricat cu patratele alea pe jumatate transparente puse peste tot pe imagine si textul nu isi prea are loc acolo . Si ceva mai multa culoare pe fundal nu ar fi stricat .
Ei bine, te descurci destul de bine pentru inceput si iti urez succes cu urmatoarele lucrari .
P . S . : Poate treci si pe la topicul meu .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Candy world aditzagirl 2 2.996 07-05-2010, 11:36 AM
Ultimul răspuns: aditzagirl


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)