Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Candela cerului

#1
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#2

#3
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#4

#5
So, m-a apucat iar cititul de fanfic-uri, am nimerit la tine si se pare ca am nimerit ok. :) Doar ca nu stiu cata inspiratie am la comentat...
Singura chestie la care cred ca ar trebui sa mai lucrezi sunt greselile de tastare, gramatica, sa citesti cu mai multa atentie textul inainte de a-l posta.
In rest, numai de bine. Sunt genul de persoana care prefera naratiunea la persoana I, fata de persoana a III-a, asta pentru ca mi se pare mult mai usor sa descrii sentimentele astfel. Te poti axa pe trairile personajului pe care l-ai ales, sa dezvolti actiunea odata cu acesta si sa dai o parere (subiectiva) despre tot, nu ceva general si uneori sec, pe scurt, din partea nimanui sau a tuturor in general.
Aceste doua capitole de inceput ale tale mi se par interesante, povestea a inceput dragut. Eu zic ca te pricepi sa descrii sentimentele Yakirei, pt mine are sens tot ceea ce spune si simte ea si imi place sa vad povestea prin intermediul parerilor ei. Stefan mi se pare interesant fiindca nu am intalnit niciodata o persoana cu ochi de culori diferite, desi stiu ca exista, am vazut doar caini si pisici.
Ce pot sa spun, sper sa ai cat mai multa inspiratie de acum incolo, felul tau de a scrie de pana acum imi da speranta unei povesti bune. :)
[Imagine: sig_reinoir.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)