Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Call Of Duty

#1
Simt cum bocancii ma strang.Uniforma miroase a magazie./Se vede ep mine ca sunt racan de la 3 km.Incep sa aleg si sa sar peste obstacole...sarma ghimpata si mitraliera care ulra in urechile mele...Ma trezesc intr-un avion.Sergentu scoate niste sunete de neinteles...imi iau ZB-ul si sar urland din avion.Prima aterizare ...arunc parasuta si curat primu inamic cu o lovitura de pat.ZB fara gloantze e o veritabila bata de baseball.Tovarasul meu se pare ca nu a avut o aterizare atat de placuta.Nu-i nimik..echipamentu nui mai trebuie..si ceva munitie miar prinde bine.2 grenade si am un buncar frumos pt mine ! Montez antena si imi chem amicii.Satul e ca si al nostru.....
----------
Soo...C.o.D. ?
[Imagine: smoke.gif]  It`s not God I hate, it`s his fan club i can`t stand... [Imagine: sm_upset.gif]
                              << A Slaker`s Point  >>

#2
Call of Duty se numara printre jocurile de care tot zic sa o sa le instalez si mereu uit...
Nu l-am jucat niciodata dar a fost odata ca niciodata o intamplare care m-a marcat si care m-a facut sa imi doresc jocul asta...
Am fost acasa la varul meu, la Braila, si asta montase la pc un sistem audio performant si tocmai juca Call of Duty cu boxele la maxim...
Era pe campul de lupta... Si explodau grenadele... Picau bombele... Se auzea acel tiuit enervent pe care ti-l provoaca zgomotele extrem de puternice... Auzeai tipetele oamenilor... Racnetele de durere... Suieratul gloantelor... Era atat de real... Ma simteam ca si cum as fi fost in mijlocul bataliei...
Asta da joc 105

#3
Eu l-am jucat numai pe consola wii, imi place la nebunie jocul, datorita lui imi plac jocurile cu impuscaturi. Am inceput cu World of War si l-am terminat de 5 ori dupaia m-am jucat la Black Ops care era super si acum ma joc la Modern Warfare. Dupa ce termin unul, a doua zi downloadez alt Call of Duty. Este genial jocul, cand ma apuca stau si o noapte intreaga sa ma joc, asa da joc, iti creeaza impresia ca te afli acolo.
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#4
Pentru mine e cel mai tare shooter, pacat ca nu au scos si un Call of Duty 3 pe pc. Am jucat 1, 2 si 4, insa din 2 si 4 e greu de ales, insa il prefer pe 4! E prea tare jocul, depaseste total MoH! Am ramas putin dezamagit insa la Call of Duty 4: mi s-a parut prea scurt 2, insa mi-a placut, mai ales ideea cu anti-tero, nu cred ca ne-am fi asteptat ca cei de la Activision sa schimbe canalul pe anti-tero de la razboaiele mondiale si restu! Bravo lor si sa creeze jocuri din astea in continuare.
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)