Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cafeaua de dimineta

#11
Hmm well z.z mie nu-mi prea place cafeaua, stiu ca te tine treaz si-ti da energie, dar la ce folos daca am insmonii? o.O' si in plus nu-mi place nici gustul ei.. e asa de bleah >_< Am baut cafea o singura data O_O' cand am fost cu clasa cu colinda >_> in rest nu am mai baut cafea in viata mea z.z Prefer sa beau un cappuccino sau ciocolata calda, de fapt ciocolata calda beau zilnic n_n i love ciocolata calda <3 n.n

#12
Cafea..cafea..cafea..e o ador si beau destul de mult.In unele xile beau si cate cinci cafele pe zi.E prefer cafeaua ness,dar niki aia naturala nu e rea.O beau acasa,la cafenele,de la automat sincer nu prea conteaza atata vreme cat are gust bun si mai ales daca ai si companie placuta devine si mai buna.

#13
uhm...i kinda hate coffee >.<...
Adik,imi vine sa vomit d la ea sh are un gust ewwie
La fel sh Cappuccino... >.<
prefer sa ma indop cu cola sh ciocolata calda 4 yaay

#14
Un topic pe gustul meu eu una beau destul de multa cafea cam 3-4 pe zi..am inceput in a 8 a cu stresul examenului si am continuat in felul asta puteam sta treaza ...am devenit dependenta chiar.De la automat obisnuiam iarna in scoala,numai eu stiu cat ma chinuiam sa scot profesorul din clasa ca sa fiu prima la rand21Preferata mea e Ness si-mi place cat mai concentrata cateodata cand nu beau ma simt fara vlaga...cafeaua o sa ma bage in mormant21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)