Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cadoul perfect

#1
cadoul perfect.... daca l-as spune toata lumea ar zice ca e un cadou exagerat... o dorinta indeplinibila... 21 dar sa zicem... as vrea.... O CHITARA ELECTRICA, NEAGRA, UN IBANEZ SAU JACKSON, CU UN AMPLIFICATOR DRAGUT SI PEDALA.... :X:X:X:X: o da ... vise si numai vise....
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#2
Greu de zis O.O
Chiar m-ai pus pe ganduri ... *poc ideea*
Mi-ar placea sa am tot NFS-ul pt psp 105
Damn it si nici nu vor sa-mi ia alta caseta >.<
Asta ar fi cadoul perfect: O caseta NFS cu rating [at least] 16+ xD pt PSP

Ah ... Abia astept 105

#3
Eu nu sunt din fire o persoana materialista, dar cand vine vorba de ceva ce consuma energie electrica ... well, there sure is SPARTAAA! ^^"
Deci, cadoul perfect ... pana acum nu-mi doresc decat inca un LCD de vreo 60 de inchi - ca sa nu zic ca-s prea pretentioasa 71 .
Desi, nici o chitara electrica nu mi-ar strica; m-am cam saturat de asta clasica ...

Desi, un cadoul perfect l-am primit deja - un mp4 player Sony Walkman[si facut in Japonia 4 ] de 2 giga ^^

Dar, cred totusi ca urmatorul ar fi chitara electrica si/sau un PS 2 ...

#4
Nici eu nu sunt foarte materialista. Nu stiu ce imi lipseste... La mine cadoul perfect ar fi ca un anumit baietas, blond, cu 2 ani mai mare ca mine sa ma placa. Dar asta e doar o dorinta21
Mi-ar placea totusi sa ma un apartament dragut in centru, cu 2 dormitoare, 2 bai, o bucatarie, 2 balcoane, o sufragerie, hol si debara, la ultimul etaj al blocului, frumos mobilat . Asta pentru ca la 20 de ani vreau sa ma mut singura. Dar va trebui sa mai astept, vreo 10 ani 65
[Imagine: sig3a.jpg]



#5
Cadoul perfect? Pai deja l-am primit de Craciun^^. Un Wii^^+Wii Sports^^(doar se dau cu totu`). Acum vreau niste jocuri ca am doar Rayman Raving Rabbids^^. Vreau doiu`^^. Asta e cadoul perfect: jocuri pe Wii. Dar sigur nu o sa primesc>.<. Ziua mea a trecut de mult>.<. Sorry de off>.<. ByeBye^^

#6
[Aveti grija ca ziua mea se apropie muahahaha]

Cadoul perfect pentru mine ar fi mai mult... ideea ca o persoana si-a amintit de mine si mi-a dat un mail/pm/telefon/sms sa-mi spuna 'La multi ani.' Nimic material nu iti poate face placere mai mare cand vezi ca oamenii isi aduc aminte de tine si ca tu chiar contezi.
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#7
cadoul perfect:
21 tocmai ma intorc dint-un loc un toti colegii mei incercau sa cumpere cadouri pentru rude/prieteni/dusmani/..
toti incercau cadouri scumpe care erau deobicei niste aiureli mici ce se rup usor
Pana la urma o colega a mers la supermall si ghiciti ce a cumparat:
o perna pentru toate(ei toate ,cateva) rudele ei 24 am murit de ras
cred ca e cadoul perfect .si ieftin si ..folositor 21

Pentru mine cadoul perfect ar fi 2NU radeti pentru ca sunt si eu micuta10) o viza spre America mai precis Boston ,nu as mai veni inapoi 10.va promit 21
o.o" wot

#8
obisnuiesc atunci cand merg la cumparaturi sau prin magazine cu prieteni sa observ cand le atrag atentia anumite lucruri si eventual sa notez 10...sau atunci cand intamplator spun ca si'ar dori ceva anume. Sunt intotdeauna surprinsi ca am retinut sau am stiut ce isi doresc sau le place. Doar asa pot fi sigura ca e cadoul poate nu perfect dar macar potrivit Smile
Cadoul perfect pt mine? poate un "la multi ani". ma bucura faptul ca si'au amintit de ziua mea si ca s'au sinchisit sa dea un mesaj 10

#9
Pai ca sa spun sincer as avea doua cadouri care ar fi aproape perfecte (a mai spus cineva: nimic nu e perfect)
1. Internet la mn in camera sa nu mai trebuiasca sa vin la cel din sufragerie -_-'''
2. Si o pers draga ca sa imi spuna "La multi ani!" - preferabil un baiat 65 10

#10
Hmm nu cred ca exista cadoul perfect si de obicei nu-mi pasa ce cadou e, ma bucur ca l-am primit si ii multumesc celui care mi l-a daruit n_n But o chitara elictrica nu mi-ar strica @__@ lol.... oare luna de pe cer nu o vreau? -.-' oricum chiar as vrea o chitara elictrica muhahaha @_@




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)