Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

CN BLUE

#11
Înainte nu ascultam, deși știam de trupă după ce am văzut o poză cu Jung Shin, dar după ce am auzit melodia I\'m A Loner am prins gustul, ca să zic așa. Nu am văzut You\'re Beautiful și nici We Got Married, dar după cum am spus, am văzut odată o poză cu Jung Shin și mi-a plăcut mult de el. E preferatul meu.<3 Şi mai îmi place de Yong Hwa. Este foarte talentat, are o voce superbă.
Prima melodie a lor care am ascultat-o a fost I\'m A Loner, și-a rămas preferata mea și acum. Mai sunt melodii care îmi plac foarte mult, cum ar fi Just Please, Love și multe altele.
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#12
Ohhhhhh---> ^_^
Sincer,nu ii stiu de foarte mult timp.Pe Jeong Yong Hwa,il stiu din k-drama "You're beautiful" in care m-am indragostit de el,apoi am aflat ca el face parte dintr-o formatie numita CN Blue .
Anyway melodia de care m-am indragostit este "Love".Mi-a placut de prima oara cand am ascultat-o....desigur ca-mi place si "I'm a loner" ,dar aceasta este pe locul al doileaXD.
o.O I LOVE Jeong Yong Hwa si formatia CN Blue----> [x][x]
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#13
Eh, uitasi sa postez aici, dar o fac acum: :]]

Care este membrul preferat? Kang Min Hyuk :X

Melodia preferata? Love Girl

Cum ati auzit de ei? Filmul "You're beautiful

Urmariti We got married? Dap, am urmarit. Chiar i-as vrea pe cei doi impreuna ^^

Scurt si la obiect xD [n-am acum timp pt mai multe]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)