Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

C.H.E.S.T.i.i

#11
Don't look back, i might shoot you.
Earth is hell.

Cam atat acum. Acestea sunt cele mai recente lucrari. :3

#12
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#13
Mersi pentru sfaturi Stormrage. :3
Creatia aceasta este un cadou de ziua unei prietene.
Happy.

#14
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#15
Utopia - Rise of Neverland

Aveam in gand sa fac ceva mai bun, dar asta a iesit... Si asa sunt multumita. <3
Kagome, mersi de comentariu, ma bucur ca iti place ultima creatie. *hug*

#16
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#17

#18
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#19
Mi-am curatat PC-ul si acum pot lucra in PS, insa iar mi-am iesit putin din mana... : ))
Oricum, aduc ceva simplut, nimic interesant...

[Imagine: little_bunny_by_lediix-d6u8fta.png]

#20
Gentleman "dragon".
Twilight.

Acum incerc sa imi revin fiindca nu prea am mai lucrat in PS, din cauza ca avea probleme calculatorul.
Cele doua nu pot spune ca sunt minunate, dar macar nu am uitat chiar totul...

EDIT: mi-am spus sa pun tot aici si urmatoarea lucrare, caci nu are rostul sa umplu threadul de postul meu chiar asa de mult in prostie.
Acum, urmatoarea creatie nu este un gfx, bine formatul e acelasi, dar este un cover (pentru un fic de al meu.. bla ,bla ,detalii ,detalii) si este primul facut.
De cand visam sa fac coveruri, de cand am inceput sa scriu sincer, adica acum 5 ani. XD Si abia acum reusesc. Enjoy! Criticile si parerile sunt bine venite.
Daca sesizeaza careva vreo greseala sau orice chestie sa imi spun, daca doreste desigur, fiindca doresc sa evoluez. Si da, stiu, nu ma prea pricep la text... -_-

--> MERCY FOR LOVE




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)