Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buuună!

#1
Bună! Mă numesc Lori şi sunt din Galaţi, din păcate. Am paişpe ani ,un metru şaizeci şi cinci, sunt leu :]] fiind năsucută în august. Niciodată nu mi-a plăcut vara. Animeurile la care mă uit, sau mă uitam ? Păi am văzut Naruto şi Death note. Ascult rock, formaţiile mele favorite sunt Evancescene, Green day, Linkin Park şi ascut şi Avril Lavigne. Nu îmi place Cinema Bizzare şi Hannah Montana. Pur şi simplu o detest pe tipa aia :]]. Aş fi vrut să ştiu să cânt la chitară, dar nu ştiu. Ştiu să merg cu rolele, deşi o dată mi-am rupt o mână :]]. Îmi place să desenez şi cred că mă pricep destul de bine. Nu îmi plac piţipoancele :]], în nici un fel. Ador să îmi pierd vremea cu colegii mei, urmează să dau la cel mai bun liceu din Galaţi şi... nu ştiu... cred că am zis tot ce se putea. Ba nu! Într-un mod incredibil, nu-mi place ciocolata :]]. Ador vanilia şi fisticul. Cartea mea preferată este Invitaţie la vals, de Mihail Drumeş.
Ohh, cât am scris :]]. Aştept întrebări, dacă mai aveţi ce să întrebaţi... :]]
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#2
Bine ai venit pe Animezup, Loula!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna, draga Loula Smile , Se pare ca avem multe lucruri in comun 21 . E bine , dar nu inteleg de ce nu-ti place Galaţi 39 ..........atunci care ar fi orasul sau tara unde ai fi fost mandra ca traesti acolo ?
In fine, sa trecem la alte lucrurii interesante cum ar fi intrebarile Smile :
-Ai vreo mascota acasa ?
- Crezi in zodii ?
-Ce anotimp iti place ? ( ma bucur ca sunt unica caruia nu-i place vara 21 )
- Ce spui referitor la manga ?
- Iti place vreun film ?
- Culorea preferata ?

Cam asta ar fi Smile .Iti doresc bafta , sa-ti faci multi prieteni si bine ai venit printre noi ! Smile hug

:bye:
[Imagine: aaaakip.jpg]

#4
Deci trec si eu pe aici, sa te cunosc mai bine...si cred ca sunt cateva intrebari 39
1) cu exceptia mersului pe role, mai practici si alte sproturi?
2) am vazut ca nu-ti prea place in Galati. te-ai simti mai bine daca ai locui in Japonia? 15
3) ti-e frica in mod special de ceva? 17
4) acestea fiind spuse, wanna be friends? xD

#5
Bună din nou!
De ce nu îmi place Galaţi ? Păi, să vedem. Pentru că e poluat, murdar, plin de boschetari :]], nu are magazine calumea, cinema-ul e naşpa, singurul loc cu mâncare bună este McDonald's-ul. Mereu am vrut să trăiesc în SUA, să am o casă cu gărduleţ alb :]]. Pare absurd, dar asta am vrut din totdeauna.
Nu, nu am vreo mascotă...
Categoric nu cred în zodii :]]. Mi se par nişte aberaţii şi în plus mie nu mi s-a întâmplat niciodată nimic din ce scria p'acolo.
Îmi plac primăvara şi toamna :3. Pentru că plouă, iar eu ador ploaia, şi pentru că nu e cald de te sufoci sau prea frig :]].
Ce părere am despre manga? Cred că este ok...
Filme :]], ei bine ador să mă uit la filme. Îmi place Harry Potter, Dumnezeu pentru o zi, Cenuşăreasa, Transformers :]], Hoţul Fulgerului, dar categoric nu îmi place Twilight.
Culoarea preferată cred că esteee.... griul sau galben sau portocaliu.

Din păcate, în afară de role nu mai practic nici un sport. Am făcut handbal vreo şase ani, dar m-am lăsat.
Cred că da, m-aş simţi mai bine în Japonia.
Frică... da! De fantome :]], am avut o experienţă foarte neplăcută odată...
Desigur că vreau :]], doar sunt în cautare de prieteni...
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#6
Bun venit!!!

Sper sa te simti bine si sa-ti faci cat mai multi prieteni!!!!


Have fun and happy posting!!

Cum de ai gasit site-ul asta??

Ce fel de hobby-uri ai??


Si vrei sa fim prietene???:X


Apropo..si eu sunt din galati!!!

Numai ca am 16 ani si sunt la Pedagogic!!

La ce liceu vrei sa dai?Si la ce scoala esti??Poate suntem vecine!!!4

#7
Bună Norynne!
Hobby-ul meu este ascultatul muzicii şi pierdut vremea :]], în rest nimic special.
Păi sunt la şcoala 13 ...şi o să dau la LVA...din păcate, eu am un tată comunist, deci....
Bine înţeles că vreau să fim prietene, şi dacă stai să te gândeşti şcoala 13 e apropape de Peda... :]].
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buuuna ! elowyn 4 2.417 16-07-2010, 11:35 PM
Ultimul răspuns: Madu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)