Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!

#1
Buna! Ma numesc elena,am 11 ani si imi plac foarte foarte mult animeurile.Preferatele mele sunt:Jigoku Shoujo(Fata iadului),Gowst stories si Galery Fake,si deasemena,imi mai place si muzica japoneza.Sper sa imi fac multi prieteni.
[Imagine: bgcopycopyfl1.png]

#2
Bine ai venit, ely.

N-am sa te atac cu sfaturi gen 'no spam' samd... atlii se pricep mai bine... in schimb iti urez sa-ti faci cati prieteni poti duce si sa ne mai vedem pe aici 3
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#3
Hello Elenaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
Welcome!
Observ ca astea toate au fost date pe Aplus(pardon Animax).......ar trebui sa incepi sa testezi minunile internetului cand vine vorba de anime-uri 21
A da......muzica......ziceai ca iti place muzica japoneza....cam ce trupe mai exact(data stii nume).......si in afara de ap,ce altceva mai asculti?
Cam atat.....predau stafeta :p
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#4
Heya^^ Bun venit pe animezup!Ok..avand in vederea ca deja ti s-au dat o multime de sfaturi...mine nu-mi ramane decat sa pun intrebarile pe care le aveam:
1.De unde esti?
2.Iti place ciocolata?o.O am ceva cu dulciurile in dimineata asta >.>
3.Iti place forumul?Si cum ti se par userii de pe aici?

Si cam atat.^^ In rest --->ne mai citim pe forum^.~
PS:Ok,stiu ca am cam exagerat cu intrebarile 42 dar nu ma pot abtine... 44
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#5
teea,am sa iti raspund la intrebare...mm mai ascult muzici rok,pop...depinde...si nu stiu numele trupelor..^_^ gomenne..sper sa imi fac multi prieteni..mersi ayumi..
[Imagine: bgcopycopyfl1.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)