Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna dragilor !

#1
Heii hug Sunt noua pe aici 8 ! Stiu ca am intarziat cu prezentarea cam o luna, dar nu am mai apucat sa intru pe site 2 . Cum spuneam, ma numesc Camelia, dar puteti sa imi spuneti Cami 108 . Am 12 ani jumatate si sunt din Cluj . Iubesc ficurile in special cele cu Sasuke si Sakura [ dar totusi nu in exces :')) nu sunt obsedata ] Nu imi plac oamenii mincinosi si cei care nu se tin de promisiuni . Mai urasc deasemenea si plagiatul unui fic . Cand o opera este a unui om tu nu ai de loc dreptul sa o furi x(.. Mi sa intamplat 43 Ma rog. Trecem peste 78 ..Poate alti ma cunosc si pe alte site-uri sub numele de Cami sau Pisicuta :X.Sper sa imi fac cat mai multi prieteni si sa fiu activa pana ce moartea ne va despartii :')) Have a nice day pupic !

V-am pupat dulce !





#2
Bine ai venit pe Animezup, sakura_sasuke!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei, diar ! :3.
Cami, draguta, bine ai venit pe Zup. O sa intelegi tu treptat cum vin chestiile si cum sunt puse, regulile de pe aici. Asa am fost si eu la inceput, cu capul in nori.
Deci, sa iti faci cati mai multi prieteni si sa ai milioane de posturi, desigur. [ ce legatura or avea?21]
Paii intrebari:
Scrii din cate se vede. O sa iti pui 'operele' si pe zup? Ce fel de ficuri scrii? Mai sunt si alte categorii?[ gen, poezii, etc.]
Desenezi?
Ce alte hobbi-uri mai ai? Sau sa spun calitati..
Ce iti place cel mai mult sa faci?
De unde esti?
Ai feisbuk?5
Ce anotimp iti place? De ce?
Iti place forumul ? ^^
Imi pare rau pentru avalansa de intrebari, sunt foarte curioasa la ora asta. 21
Cam atat.
Ja neeehug !
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#4
Pai ca sa iti raspund la intrebari :

Mda, scriu. O sa incep schiar azi sa imi pun ''opera'' pe animezup :')) ..Pai originale , oneshoturi si desigur anime 15 . Mai scriu si poezii dar rar ..
Normal ca desenez :X ! Este printre hobiurile mele preferate ! Pai ce alte hobiuri ? 39 : imi place mult sa citesc, sa fac sport, baschetul [ obsedata 65 ] , si imi place sa ma joc cu ciocolata 21 asa sunt eu mai ciudata .. 43
Pai cel mai mult imi place sa stau si sa lenevesc.
Sunt din Cluj !
Dap 4 Am facebook.
Vara. Pentru ca este cald si avem vacanta mai multa 21
Da imi place mult forumul acesta :X !

Eh sper ca te-am lamurit ! Daca vrei sa mai vb. uite idul meu : butterfly.camy@yahoo.com





#5
Bună, Cami. Welcome here. Să fii cât mai activă şi să-ţi postezi operele.
Am câteva întrebări
  • Anime-ul preferat? ÃŽn afară de Naruto.
  • Muzică? Care-i genul preferat?
  • Ai auzit de k-pop?
  • ÃŽÅ£i place yaoi-ul?
  • Cum ai dat de Zup?
Atât am avut de întrebat. Hm, sper să te distrezi aici, şi ţi-am furat id-ul. Scuze dacă nu ţi-am spus înainte, doar că m-am gândit la asta prea târziu xD. Sper să nu te superi.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#6
(17-04-2011, 08:10 PM)Briliant hand A scris: ^^ 7) Nu faceţi abuz de smilies, numarul permis într-un post este 10, dar totuşi încercaţi să redaţi prin cuvinte ceea ce simţiţi pentru o oarecare estetică a postului/topicului.
Ti-am editat primele 2 posturi din acest topic. Pe viitor nu mai folosi atat de multe de smilies ca postul arata ridicol.
Anw, trecand peste ce am spus sus... Bine ai venit pe zup! Sper ca ti-a placut zupul sau userii de aici. Las pe altii sa iti puna intrebari 10.

Distractie placuta pe forum/chat.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#7
o_o I-am speriat pe toti ?
[Imagine: aaaakip.jpg]

#8
@Briliant hand: Se pare ca s-au cam speriat *giggle*.
ON:
Bun venit pe A.zup!!!
Iti doresc sa ai parte de multa distractie si sa iti faci multi prieteni.
Am si eu doua mici intrebari:
1: Care a fost primul anime vizionat ?
2: O sa mergi la festivalul de anime,manga din aprilie Japan Play din Cluj?
Cam atat de la mine.
Inca o data Welcome!
The best quotes are written by unknown people .
BlackER



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna dragilor! :) HanaSayuri 9 2.987 14-08-2013, 02:42 PM
Ultimul răspuns: HanaSayuri


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)