Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna dimineata! ^^

#1
Chiar daca e seara,eu tot dimineata spun ca e!
Ma numesc Anna, am aproape 14 ani si sunt ca zodie fecioara...
Imi place sa vizionez anime-uri, chiar daca intr-o perioada nu prea am mai avut timp 4 Mi-au placut : Inuyasha,Paradise Kiss,Nana,Naruto,Kiddy Grade, Slayers,Jigoku shoujo,Kaleido star,Priness Tutu,Ginban kaleidoscope, Yu Yu Hakusho...si altele,de care nu imi aduc aminte acum Zuppy16
Ascult cam toate genurile de muzica mai putin manele si populara :bv:
Ador sa ma uit la filme si sa practic sport...Sunt putin obsedata de sport 21 Sunt dansatoare(dans sportiv) si practic si balet.Sunt o fire deschisa,destul de sociabile dar uneori timida...Imi place sa vorbesc,sunt pacifista,incapatanata,uneori cu capul in nori,si ador animalele(am si o pisicuta )
Sper sa ma acomodez pe forum(sigur 21 ) si mai vreau sa va spun ca am citit regulile si ma voi stradui sa nu fac spam

Ja Ne! :o13:

#2
Bine ai venit pe Animezup, .Anne!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Anne! Welcome! Sper sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi. Am cateva intrebari pentru tine:
-Care este anime-ul tau preferat?
-Vei face un fic?
-Care este personajul tau preferat din anime?
-Cunosti pe cineva de pe zup?
Cam astea sunt intrebarile mele pentru tine si inca o data bine ai venit! Bye pupic!
[Imagine: 2wf00ud.jpg]

I love momy:Hitman, my aunts4evika,Kiduu,mada_sasuke,sysurile mele: Mistic Girl,***candy bar**,Sakurika bombonik and CutMyLifeWIthThisScrissors. [Imagine: chibi_2722.gif]
, chibi-ul lui Amelia

#4
Multumesc pentru intampinare!
Acum sa raspund la intrebari:
1.Sincer nu am un anime preferat...4 Imi plac mai multe, dar cred ca cel mai mult Paradise Kiss, Nana si Naruto 4
2. Pai am postat deja un fic, de care nu sunt foarte incantata ,dar trebuie sa ma perfectionez. Momentan mai scriu o poveste pe care cred ca o voi posta...4
3. Shin and Reira din Nana :X
4.Nup! Nu cunosc pe nimeni de pe animezup 4 Oricum, sper ca imi voi face prieteni aici! 4

~ja ne &chuu~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)