Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna :d.

#1
Buna. Ma numesc Ciprian, am paisprezece ani. Sunt o fire cu simtul umorului, simpatica, prietenoasa [ imi fac prietenii foarte repede si le sunt devotat lor ], sociabila. Sunt pasionat de chitara si o practic de cativa ani. Nu imi place scoala [ cui ii place? ] si nici nu sunt un elev stralucit.
Daca aveti intrebari, le astept. Voi fi aici pentru a va raspunde. :]

#2
Bine ai venit pe Animezup, ciprian96!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hmmm * hug *! Welcome on 'zup. [ Asta nu ţi-am mai spus pe mess 21 ]
Ai urmat instrucţiunile corect, cu o excepţie 21 [ şi pentru asta te omor când te mai văd pe afară 5 ]
Să nu te prind că faci spam [ adică să nu ai posturi mai mici de trei rânduri : - ? ] şi, şi, şi ...
Te iubesc, cole' hug.

EDIT:
True, dar ştii foarte bine că mă înţeleg mai bine cu cei de la B decât cu ăia de la mine din clasă, deci te rog .. Aş da orice să vă am pe voi şi nu pe ei, colegi de clasă. <333
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#4
Buna, Ciprian. So, esti coleg cu Snowy? Welcome here! 19 Well, sper sa te distrezi pe acest forum si ca o sa-ti faci multi amici. ^^ Btw, am cateva intrebari :]
1. Ce zodie esti?
2. Ce muzica asculti?
3. Pe ce data esti nascut?
4. Citesti?
5. Ai cantat la chitara in fata unui public? [ Ma rog, cateva persoane.. ]
6. Ce bauturi preferi?
7. Ai vrea sa fim prieteni?
hug

#5
Da, sunt coleg cu Snowy, dar doar de scoala. Eu sunt a 8 a B, ea a 8 a A.
1. Balanta
2. Rock
3. 22 octombrie 1996
4. Nuuuu
5. Da, 84 de persoane maximum.
6. Diverse.
7. Sigur ca da.

#6
Hello Ciprian ^ ^

Bine ai venit pe Zup. Sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si sa respecti toate regulile ^ ^[Sigur de sugruma Snowy daca le incalci : ))]

Acum intrebari 39

1.Am vazut ca asculti rock [ 19 ], intrebarea mea ar fi care este trupa ta preferata?

Pai cam atat, have fun :p
hug
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

#7
Salut Ciprian Smile
Credeam ca nu mai sunt baieti p`aici :]]
Ce sa iti zic...Have Fun!
[Imagine: 81940026991692016888.jpg]
All I Wanna Say is That They Don't Really Care About Us.

#8
Hαкu - Multumesc pentru urarea ta de bun venit.
Trupa mea preferata? Pai.. Linkin Park.
KatsuKun - Dupa cum vezi mai sunt si baieti, cam putini cred, dar sunt. Multumesc pentru urare si cum si tu esti nou venit: Have fun 2!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)