Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna :D

#1
Buna tuturor!
Nu sunt buna in a ma prezenta de aceea voi spune cateva lucruri banale,pe care cred ca trebuie sa le punctez si necesita importanta cu privinta la caracterul meu:
-Sunt orgolioasa(indiferent de situatie), usor de suparat, insolent (ori spunem adevarul ori deloc), capricioasa;
-Avand in vedere ca mi-e foarte usor sa-mi gasesc defecte,nu pot sustine acelasi lucru avand in vedere calitatile.Tin sa anunt inca de la inceput ca sunt o fire greu de inteles,insa in mare parte sensibila de aceea sunt deseori influentata de situatie (antiteza).
Varsta,localitatea..pf.Asta prefer sa nu le spun.Ce rost ar avea sa spun ca am x ani si sa fiu mai mica sau mai mare?

Intrebari?

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kd.sens!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe AnimeZup, Kd.sens! Interesanta descrierea ta, dar sa stii ca ar fi bine macar sa dai un nume... your username is damn complicated! Yondaime

Ceva despre muzica?
Hobby-uri?

Daca ai nevoie de ajutor pe forum, PM me.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#4
Bine.Cedez intr-un final prin a-mi spune porecla: Bubu.
Muzica?
Ei bine.Am ascultat rock,screamo, j-pop insa am realizat ca acest stil (in general) nu ma mai defineste ba chiar a avut un mare impact atat asupra fizicului cat si a personalitatii mele, lucru neacceptat de toti(De aceea muzica devenise un refugiu).
In principiu (momentan) ascult house, minimal,hip hop (stiu ca este o diferenta mare,la fel si evolutia). Sa spunem ca am revenit printre "cei normal" .

Hobiuri..hm.Destul de greu sa ma gandesc la asta in acest moment.
Nu pot ascunde faptul ca ma atrage tot ce tine de arta. Din pacate nu sunt genul care-si urmeaza orice ideal/principiu insa sunt mandra sa spun ca in ciuda afirmatiilor mamei("desenul=copii mici") am continuat sa desenez


*Multumesc Yondaime
[Imagine: large.gif]

#5
De curiozitate, cati ani ai?
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#6
As putea sti de unde provine curiozitatea aceasta? 4

*Nu ma intelege gresit.Nu ma deranjeaza.Nu sunt genul care sa puna accent pe propria varsta, ba chiar o consider destul de potrivita mentalitatii mele.Daca vei insista iti voi spune,cu toate ca nu-mi face placere in a sti persoane totul despre mine/lucruri esentiale
[Imagine: large.gif]

#7
Nu e neaparat sa-mi spui cati ani ai. Si nu, nu pot sa-ti spun unde vine acea curiozitate pentru ca nici eu nu stiu.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#8
Ei bine,nu as dori sa dau dovada de insolenta intr-un astfel de moment mai ales ca sunt noua si nu va puteti creea o impresie despre mine avand doar informatiile de mai sus.Insa dupa cum am spus, prefer sa se afle pe parcurs . Oricum mi se pare destul de evidenta varsta mea si usor de estimat. Si inca o data tin sa-ti multumesc ca ai trecut pe aici 4!
[Imagine: large.gif]

#9
Ok, boss! Bafta la navigat pe aici xD
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#10
Mi-ai inseninat ziua = ))! "boss"

*Merci la fel! Voi posta cu placere :]
[Imagine: large.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)