Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna:D

#1
Hellow15! Numele meu este Monica [ sau Maria pt cei care vor Zuppy21 ] Locuiesc in Pitesti si am 12 ani :mean: am aflat de acest site de la cea mai buna prietena a mea. Eu de fapt aveam cont aici dar nu mai stiam cum se numeste site-ul :yada: ..deci tot incepatoare sunt71.. Sper sa imi fac multi prieteni 17 Puteti sa imi puneti intrebari ca sa aflati mai multe3 :ha: .
:chuu: :bye: LoVe, MoTzY !!

#2
Bine ai venit pe Animezup, .::ßξ.ĻiKξ.mξ::.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Nui corect eu vroiam sa fiu prima
Iubita meeeaa :X Defpt nu Maria ci Monik [ asa iti spune 8383 15 ] te rog cand poti sati schimbi numele asta idiot =_=[ tiam zis si la scoala la ora de fizicaaa >_<]
Deci eu te voi ajuta la ce nu te descurci [ adika la toate 24 tot cu ajutorul meu ai descoperit Nou veniti 24 ]
Eu sper sa-ti placa aici asa cum imi place mie :X Sper sa te bagi pe la proza [ nu? doar esti buna la asta din cate stiu eu]
Deci eu nu iti pun intrebari ca stiu totul despre tine 19 si ii las pe ceilalti sper ca si ceilalti sa te indrageasca hug [ a si apropo eu is cea mai buna pretena a ta Nuh? ce intrebare logik ka da ]
Mda am editat...prea multe emoticoane nu?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#4
buna ! si eu sunt noua...am cont de vreo 3 zile dar deja am postat un capitol ! oricum...bun venit printre noi monica Smile
ja ne :X:X:X :h
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#5
Pitesteanca!!!!!!!!!Ba mai mult!Partenera in crima cu Zuzu!!It's time for world domination,I tell ya 19 21 Ok, creepy mood off.So...welcome to the jungle Maria(ca sa-ti fac in ciuda Zuzu 10 )Sunt bomba la capitolul urari dar hai ca nu mor daca incerc.... Sa ai o sedere cat mai placuta,sa-ti faci multi prieteni,no spam...sa ai o activitate bogata ...si cam atat.Daca ai nelamuriri nu ezita sa intrebi...De vreme ce esti prietena cu zuzu cel mai probabil te va ilumina ea,dar nu strica sa frunzaresti nitel regulamentul.Acum trecem la interogatoriu!(descrierea ta e cam lame,deci nu-mi ramane decat sa te trag de limba)
1.Care e manga-ul/anime-ul preferat?
2.Iti place sa citesti?Daca da,care sunt cartile si autorii tai preferati?
3.Ce genuri de muzica asculti?
4.Canti la ceva?
5.Hobby-urile?....si mai lasam si pentru altii.
Distractie placuta 4
Of course I'm weird.If I wasn't weird, you'd be weird and I'd be out of job:yes:

#6
Pai vad ca ai deja prieteni care te iubesc, si sper ca ai facut cunostinta cu micutza nouastra mascota, ZUPPY hug Asa, revenind la urarile de vigoare..

WELCOME TO ZUP! That I say you 10
SA te distrezi, sa ai parte de ficuri bune, daca te pasioneaza proza.., sa iti faci multi prieteni si sa respecti regulamentul 3 O sa iti zik Mony. ^^ Esti in clasa a 6-a nu? Cum te'ai aconodat cu profesorii? 4

Pai intrebari:

1. Ce animeuri iti plac? ( pentru ca acesta este un site cu tema anime, trebuie sa ne spui neaparat ce animeuri iti plac.) Smile 21
2. Asculti k-pop?( daca nu stii ce este, inseamna Pop koreean)
3. Ce iti place sa asculti?
4. Ce cantareti preferati ai?
5. Cola sau 7up?
6. Ce hobby-uri ai?

Cam atat, draga mea, sa fii activa si ne mai citim 3

#7
Pai... la animeuri.. :study: sa zicem ca Naruto , nu am o carte preferata sau autori preferati106 , genuri de muzica- pop71 [zic eu :ha: ] , nu cant .. nu prea ma pricep x] , si la hobbys am asa: photo editingul:X, sa merg cu rolele, cu prietenii si colegii prin oras si mai ales in parc , sa ascult muzica, sa ma joc IMVU, sa stau pe Zup8 , sa inot , SHOPPINGUL 21 .. cam astea xD.
Nu ascult k-pop.. imi plac melodiile mai noi xD, imi plac Cassie, 50 cent, unele melodii de la Eminem, Rihanna, Shontelle, JoJo, Nicole Scherzinger, Smiley, Chris Brown.. ambele si Cola si 7up :]
Multumesc pt urari si pt mesajele lasate ^^ si eu va urez succes cu ficurile si desenele, si sper sa ne imprietenim (:
:chuu: :bye: LoVe, MoTzY !!

#8
Draga mea, scuze ca dau un comment dea bea azi. Dar nu sunt atat de activa, sa observa.
Sper ca ai trecut pe la regulament, daca nu, atunci ar trebui sa dai o fuga pana acolo.
Deja ai prieteni care te "indragesc". Daca esti prietena cu Zuzu, copilul meu frumos si misterios [ sac! ca nu te-au dat la stiri ] inseamna ca merita sa te cunosc. Daca ar fi fost pana acuma ti-as fi tinut o morala cam cat e de groasa cartea Twilight. [ nici nu vrei sa stii cat e de groasa =.=]

Urari, deja au spus ceilanti. Sper sa nu fi ceva de genul... iti faci cont apoi mai intri odata pe an, sper ca macar sa iti dai interesul pe acest forum. [ nu ca acum te-as obliga eu =.=]

Sper sa nu am probleme cu tine cu scrisul de messenger. [ ma anerveaza asfel de persoane, desigur Zuzu e exceptie, una maree! ]

Anyway... cam atat am avut de zis.


Era sa uit. Orce spun ceilanti [ de rau ] nu trebuie sa ii bagi in seama : - J
Iar atunci cand vrei sa faci un fic/one-shots/proza [ ... ] sa te gandesti inainte, findca uni dau critici destul de dure. [ chiar daca se uita la varsta nu pot intelege ca la varsta aia nici ei nu erau perfectionisti //_-]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
Teee omoorr 14 Printre hobbyurile tale nu sunt si Statul cu Dani [ fata misterioasa care a aparut pe Arges Tv si pe Pitesti Tv si pe AAntena 3 Pro TV si Acasa [ la telenovele Ninos ricos pobres padres ] Prima Tv ] 45 Vezi ceti fac Luni la scoaaaala. Heeei Deea :X:X:X Sunt exeptie doamne cat te iubesc pentru asta sii vezi ca si Monik are probleme scrie mai rau ca drq >_< 21
Si scuze Artist pentru minciunica drages mele prietene ea nu sa uitat la niciun anime 24 eu iam mai povestit despre Naruto cate ceva si despre ficurile cu Sasuke si Sakura24 Deci sper sa nu se supere ca am zis adevarul 24
Si scuze ca am mai postat inca odata dar trebuia neeaaparat =_= 24
[Imagine: Jun0xCa.png]

#10
Pai.. eu nu am mai zis si Statul cu Dani pt ca se subintelege65 [fiind CEA MAI BUNA PRIETENA9 ]...si LUNI daca imi faci cevaaaa 24)))) nu mai vin in excursie 191919 [si apropo la partea cu scrisu`.. acum incerc sa scriu corect [ vb INNEI "O MA GAAA" :ha: deci nu ma mai induce in eroare cu SCRISUL DE MESS ]
:chuu: :bye: LoVe, MoTzY !!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)