Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna,Animezupperilor!! :X

#1
Buna,AnimeZuperillooor!!!
Ok,deci...Eu sunt Alyx[Alexandra],am 12 ani[stiu,sunt mica la varsta...]...
Ascult mai toate gemurile de muzica[fara populara/manele],foarte mult imi place Rock-ul,Pop-ul,Rap-ul[in general muzica energica]...Pai daca nu am zis tot ce trebuia , astept intrebari...Va pup :X ,pa,pa!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Alyx!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei Alyx ^^
Welcome here *huggies*
Sunt Mery/Merisor/Mar/Mao/cum vrei tu , incantata de cunostinta.
Intrebari:
-Anime-uri favorite?
-Citesti? Daca da , cam ce iti place sa citesti?
-Artisti/trupe favorite ? ^^

Cam atat. Nyappy posting :3
[Imagine: tumblr_m8w2we1JGd1rpgt3co1_500.png]
[Imagine: tumblr_m8moi9oWXo1r8iaaao1_500.gif]
forever a baby

#4
Hiie Aliix ! : 3
Welcome in galaxia Zuppului unde toate sunt posibile : ]] .. Serios, chiar toate. x DD
Intrebari :
- Scrii ? : ]
- Desenezi ? ^ - ^
- Citesti manga?
- Cartea favorita ? : D
..
Atat.
Sarumana' <3333333.
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#5
Hey Alyx, bine ai venit pe zup! Eu sunt Sara, nice to meet you!¤ Am şi eu nişte întrebări:
- Animalul preferat?
- Numărul norocos?
Şi cam atât. Să te distrezi, să-ţi faci mulţi prieteni şi happy posting! hug
She's wiskey in a teacup.



#6
Bunăă Alyx ! :] Eşti de o vârstă cu mine şi nu, nu eşti aşa mică totuşi, o să mai creşti doară no să rămâi la aceiaşi vârstă. Am şi eu ceva întrebări :
1. Care este culoarea ta preferată ?
2. Care este anime'ul tău preferat ?
3. Cum te vezi peste 10 ani ?
Cam atât. Nu am avut prea multe întrebări 39. Mă rog, bun venit pe zup şiiii HAVE FUN !^^
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

#7
Helăw, bun venit aici, pe Zup. Sper să te simți cât mai bine și să-ți faci mulți prieteni. Câteva întrebări:
Cioco sau vanilie? Înghețată sau căpșuni? Lingură sau furculiță? Sakura sau Sasuke? Alb sau negru?
Cam atât. Multă distracție, amuzament și tot ce-ți dorești. Dacă ai vreo nelămurire mă poți întreba. Higgie Uggie Buggie.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#8
Bun venit pe zup, Alyx! Eu sunt 'abbie [abi] Sper sa-ti faci multi prieteni si sa te intelegi bine cu toti! Acum cateva intrebari:
1. De unde esti?
2. Verde, mov sau negru?
3. Care este k-drama ta preferata? Daca urmaresti asa ceva, desigur.
4. Yaoi sau yuri?
5. Care este primul desen animat din copilaria ta?xD
Cam atat momentan, daca mai imi aduc aminte ceva, revin.

#9
Bun venit pe AnimeZup, sweetie xD
Btw dacă spui că-ţi place muzica, pe forumul nostru găseşti mii de fani ai muzicii, atât rock, metal & dubstep, cât şi ai pop-ului, hip-hop-ului & rapp-ulu ; also, j-music [ muzică în limba japoneză ] and k-music [ muzică în limba coreeană ] : Click here.. Ai cu ce să-ţi delectezi auzul *laughs*
Smile

EDIT : Thread closed.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)