Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna Animezup

#1
Buna , sunt Alex Tamazlicaru . Sunt din Bucuresti , am un frate mai mare ce este cantaret Catalin Tamazlicaru , varsta este de 16 anisori si fumez dar fumez foarte mult mult de tot Dunhill 4, si va voi incanta cu desene , pareri , sfaturi , poze si alte calitati ,, supranaturale ale oamenilor '' . Animezup este un site aparte , observ o comunitate mare dar prietenoasa , este unicata dupa parerea mea . Am observat ca uni oameni de pe acest site nu prea stiu sa vorbe RomaNIque fiindca petrec 4 ore pe zi pe internet , el este pentru a ne documenta , ci nu pentru a te juca ( asta fac eu Smile ) .

In final va urez un wikend placut si bafta la ce faceti 3.
Ando este mentorul meu , ma bazez pe el ca sa fiu un el :bv::bv::bv::study:

#2
Bine ai venit pe Animezup, aleutu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Alex!
Bine ai venit!
Si eu fumez, fumez .. dar nu dunhill.. ci kent 21
Asa ... cateva intrebari.

1. Ce animeuri vizionezi?
2. Ce muzica asculti?
3. Ce stil ai?
4. In ce sector stai? [la intrebarea asta poti sa nu-mi raspunzi, daca nu iti convine]
5. Te uiti la wrestling? Daca da, cine-i preferatul/preferata ta? 15

Cam atat Smile
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#4
1. Ce animeuri vizionezi?
Hmm... Naruto shippuden , Bleach , Conan , Suburbii , fallen
2. Ce muzica asculti?
hmm , sunt gen houser , repper si rock reggae , hauser mai multe melodi de ex : eden , pendulum , rep : hmm eminem , kid cubi , dr dre , rock : papa roach , 30 sec on mars reggae : collie buddz , familia marley , albasorie.
3. Ce stil ai?
hmm stil ca ce? deseneat sau indrumare muzicala?
4. In ce sector stai? [la intrebarea asta poti sa nu-mi raspunzi, daca nu iti convine]
sec 5 nu ma supar fiinca sunt intelegator cu lumea daca vrea sa ma bata am si eu oameni ( seful motociclistilor din bucuresti sta la 3 blocuri de mine si este bun prieten de familie )
5. Te uiti la wrestling? Daca da, cine-i preferatul/preferata ta? 15
hmm wrestling .... nu prea sunt adeptul wrestlingului fiinca totul este o facatorie , dar asa ma mai uit : nu o sa zic jhon cina ci marele calli

Cam atat Smile
Ando este mentorul meu , ma bazez pe el ca sa fiu un el :bv::bv::bv::study:

#5
Hi aleutu aka Alex ^^

Eu sunt Sasha pe aici.^.^

Citat:el este pentru a ne documenta , ci nu pentru a te juca ( asta fac eu Smile ) .
Nu cred ca nu joci din cand in cand 39, macar pentru a te relaxa O.o...

Te pasioneaza atat de mult muzica incat sa incepi sa canti ?
Calatoresti prin diferite tari ?
Esti zi de zi curent cu noutatiile privind tara ta ?

Sedere cat mai placuta pe forum.:]
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
Heya Alex.^^ Sper sa te distrezi, si ofc, Welcome !
hug
Some questions:
1. De la ce varsta ai inceput sa fumezi? [ Nu sunt prea indiscreta, nu...? :-S ]
2. Ce zodie esti?
3. Ce culori preferi?
4. Practici vreun sport?
5. Ce bauturi consumi? 4

#7
bine ai venit pe site...sa te distrezi si cum am vazut ai zis ca o sa ne uimesti cu niste desene...sunt foarte curioasa15...as avea si eu niste intrebari:

1.Care este animeul preferat?
2.Citesti carti?
3.Ce pers. iti place din animeuri?
4.De unde ai aflat de animezup?

pai c-am atatSmile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)