Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, ciocdevultur!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hellsing pe acelasi loc cu Mirai Nikki? Msuspicious

Bun venit aici, ma bucur ca-ti place forumul, spor la postat si nu lasa llamele sa te manance. Se ascund in fiecare thread, post, comment la profil si peste tot. Llamele domina forumul.

Llama
see?

Thumbs up for the Dragon Age and Bioshock thing. Willkommen!
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
2001: A Space Odyssey <3 Orwell. <3 Oh, and Eve no Jikan, Elfen Lied and Hellsing, oh! <3

Salut si bun venit, hope you'll find this forum to your liking. ^^ In afara de filme si anime-uri la seriale te uiti? Si daca da, la care?
Are you into comics?
Oh, and one more thing. Unde studiezi? If you care to share...

Have a great time around and contact the red or blue people if you have any problems! ^^
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Eu una as pune Hellsing foarte jos 21, dar ma bucur ca am dat peste un alt fan Mirai Nikki!
Ce pareri ai despre Yuuki sau Akise? Dar despre sarutul celor doi?
Care e culoarea ta preferata?
Oricum, bine ai venit! Imi place cum te-ai intitulat, sunt curioasa care e numele tau real si cand ai inceput sa te uiti la anime-uri.
Sa ai o zi buna si sa fii un user activ! Magic-left-crazy-rabbit-emoticon

@Agrona, si cei din Ex-staff sunt cu albastru (defapt, albastru deschis). Asa ca, @ciocdevultur, uita-te la Forum Team si o sa vezi cine se ocupa de ce.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6

#7
Hello there, young one! (tanar intr-ale animeurilor doar)
Daca ai nelamuriri/intrebari/probleme/sugestii nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess (id-ul la profil).
Din ce-am citit pana acum, ma bucur ca ai ales/gasit forumul nostru si sper sa activezi pe-aici si sa te integrezi in comunitate (well, cu atatea fete la topicul tau de bun venit deja esti integrat).

Ne vedem pe forum (evita Llama drama, cat timp mai exista topicul, sunt multe llame care pandesc sa te atace acolo).

PS: cand vrei sa dai tag cu @ unui user cu nickul din doua cuvinte foloseste @"nick user"
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
(13-04-2013, 02:08 PM)ciocdevultur A scris: -m? uit la filme (Kubrik anyone?)


Oh, well, hello there! Ce film ti-a placut cel mai mult de la el?

Hm, you're not into comics, da' vazand ca ai gusturi bune, pot sa-ti recomand unul, doar sa-l incerci, daca vrei. 4

Scrii/faci poze/desenezi? Nu de alta, da' sunt cateva concursuri interesante pe aici.

In rest, ce sa zic, spor la postat. Magic-left-crazy-rabbit-emoticon

e pentru prima data cand scriu in sectiunea "nou veniti" in topicu' altcuiva, iar asta doar pentru ca am vazut kubrick. sunt un om groaznic.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#9
Shame on me. A Clockwork Orange e singurul film al lui Kubrick, vizionat de mine. Crime and drama, frumos. Ah si parca The Shining, desi nu imi amintesc daca era de la el sau confund. Daca ii confund, my bad.

So, ca orice user, un set de intrebari. Patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon

No.1: How I Met your Mother si Big Bang Theory? Esti la zi, sau care sezon?
No.2: You don't like Akise? ;-; He's a genius. What about Yuno?
No.6: Death Note cum ti s-a parut?

Meh, nu vreau sa te plictisesc asa ca ma opresc.
Sedere placuta.

Psycho XD

#10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)