Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

About me. :)

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, Chronicles.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai revenit Ana, cati ani ai ?
Te joci la calculator ? daca da as vrea si eu sa stiu ce anume ? 4
Hmmm ai facebook ? 21
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#4
Salut Ana si bine ai revenit printre noi! ^^ Sper ca de data asta sa nu te mai plictisesti, sa fii un user activ si sa te simti bine pe-aici pe la noi.

Sunt convinsa ca esti deja familiarizata cu tot ce se poate asa ca n-o sa te bat la cap cu detalii inutile, but if you do have problems please contact the blue and red guys. m/

Intrebare, why yes, of course. Te uiti la seriale? Daca da, la care? Oh, si iti place sa citesti? Ce autori iti plac si care-s cartile tale preferate pana acum?

Have fun around!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Bine ai revenit, Ana!
Daca ai vreo nelamurire/intrebare/problema/sugestie nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess (gasesti id-ul la profil).
Sper sa fii cat mai activa pe Zup si sa ne intalnim prin topicurile de pe forum.

Have fun!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#6
Bine ai (re)venit! Sa speram ca nu o sa mai doresti sa iti faci inca o aparatie, ci vei ramane pe asta, fiindca mie una mi-a placut cum te-ai introdus.
Citesti manga?
Care e culoarea ta favorita?
Ce trupe asculti?
Care-s anime-urile tale preferate?

Sa ai o seara buna si multa distractie in aceasta mica si nebuna comunitate!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)