Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna !

#1
Am mai spus buna o data deci nu mai spun a doua oara .Pai eu nu pre stiu ce ar trebui sa spun deci mai bine spun eu cate ceva si voi mai intrebati dupa. Ma numesc Anca dar lumea in general imi Ikazumi!
sunt din atmosfera acestei planete si sunt o fire glumeata care nu pre vrea necazuri,dar cand vine vorba de certuri sunt prima ,am 14 ani si de obicei ascult dub step ,j-rock ,rap sI k-pop .Trupa preferata:
-Dub step: Skrillex si Pendulum
-J-rock :Alice 9
-Rap:Teargas
-K-pop:B.A.P, BLOCK.B ,BIG BANG .Si separat ascult Zico,G-dragon si T.O.P.
Eu iubesc serialul LOVELY COMPLEX desi o prietena de a mea zice ca sunt desene animate pentru copii si un serial de pe AXN Spin intitulat TeenWolf .
Am ratat ceva ?Ce ar fi trebuit sa mai scriu?

#2
Bine ai venit pe Animezup, Cloud atlas!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heeei! *hug* Bun venit pe Zup, Florin.
Sincer, descrierea ta m-a incantat. Si eu ii ador pe GD, TOP si mai ales Zico. Eu n-ascult de mult timp BAP si Block B, dar au melodi chiar geniale.
N-o mai lungesc si trec direct la subiect.
1. De unde esti?
2. Inafara de B.A.P, BLOCK B ,BIG BANG, Zico,G-dragon si T.O.P nu mai asculti nimic? Legat de k-pop.
3. Cu ce gand ti-ai facut cont aici? Sa-ti faci prieteni, sa scrii/citesti ficuri?
Apropo, eu sunt Abbie.

#4
Pai:-nu vreau sa imi fac cunoscuta locatia
-Si mai ascult si alte formatii si cantareti
-Pai am cont pentru ca mie imi plac animeurile si si poate o sa imi fac si prieteni si sunt un fel de scriitor de ficuri dar nu prea cred ca o sa le public vreodata
O sa te adaug la prieteni Abbie!

#5
Bun venit pe aici...chiar daca cu intarziere o.o Sper sa te distrezi, sa-ti faci mutli prieteni si toate cele :]]
Cateva intrebari:
-Death Note ai vazut?
-Culoarea preferata?
-De ce nu vrei sa-ti faci cunoscuta localitatea? Nu sunt agenti secreti pe aici. Sau tu esti unul dintre ei? 031
-Mancarea preferata?
-Zodia?
Cam atat momentan. ~Zbye
[Imagine: oh0j9c.gif]

#6

#7
Esti mai inalta ca mine o.o am 1.66 o.o
Ma bucur ca ai vazut Death Note :3 cum ti s-a parut?
Hmm, ce mancare preferata ai ales si tu, nici nu am auzit de asa ceva, dar mite sa mai mananc 017
-Yaoi/yuri/ecchi privesti?
-Manga citesti?
-Ce parere ai despre albastru?
Apropo...sper sa nu fi extraterestru...imi e frica de extraterestrii 127
[Imagine: oh0j9c.gif]

#8
PAI:
Death Note mi s-a parut intrigant si putin cam straniu.

Merluciul e un peste.

Si da privesc

Albastru ...poate


Si sunt extraterestru !Mdeterminated

#9
Whaaa, de ce? Vrei sa ma sperii, nu? p.p Fata rea ce esti, fata rea Crazy-monkey-emoticon-002030
Ahaaa, deci merluciu e un peste o.o E bun? :3
Totusi...Death Note, straniu? 21 Ai vazut Elfen Lied?
Hmm, ai zis ca privesti...toata trei? o.o
Siii...hmm, albastru sigur 15
[Imagine: oh0j9c.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)