Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna ^.^

#1
Hi Animezuppers.Love this site is awsome.Zuppy02
Ma numesc Elena prietenii imi spun Budi si nu stiu ce sa va mai spun decat ca imi plac animeurile si mangaurile (citesc 10 mangauri pe zi daca am timp iar daca nu ma limitez la 3) de vreo 5 ani sau 6 (nu stiu exact) si de 2 ani am inceput sa ma uit la k-dramas si sa ascult foarte mult k-pop.
I hope i will have a lot of fun here and mabe make some new friends.
Love ,Budi. 4



P.S I absolutely adore Lee Min Ho
Zuppy02Zuppy02Zuppy02Zuppy02Zuppy02Zuppy02Zuppy02

#2
Bine ai venit pe Animezup, Yoko1234!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei hei! Nu poti rezista insistentelor mele, nu-i asa? :chuu: Se gasesc si discutii pe subiectele K-Pop/K-Dramas, stiu ca asta te intereseaza in principal xD. Happy posting, my dear :bye:
[Imagine: tumblr_mejs7dDA8X1rlj5xao1_500.gif]

#4
vai tu Shiori ....oricum siteul e smecher acu tebuie doar sa vad cum si ce ..4 nb ca ma culc maine am scoala altfel uraaa Zuppy03Zuppy03Zuppy03

#5
Bine ai venit pe AnimeZup, Elena! Naruto, Bleach sau One Piece servesti?
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#6
Oh, @Shiorii, you nice kid, you. I didn't really expect you to bring friends but good job! m/

Budi, hun, welcome to our community! Iti doresc sa te integrezi si sa-ti faci repede prieteni, sa fii activa si sa ai grija sa nu faci spam. Daca ai vreo nelamurire lasa-mi un mesaj pe profil. Have fun!

Nighty night for the time being, though.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#7
Bine ai venit, Elena!

Daca ai vreo intrebare/nelamurire/problema/sugestie apeleaza cu incredere la...ei bine, la mine. Da-mi un mesaj privat sau pe mess (gasesti id-ul la profil).

And if you love this site, you can help us by posting as often as you can ^^
have fun!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
Da imi place bleach si naruto ,one piece nu prea.Merci Agrona.4
Pentru Yondaime mie imi plac mai mult mangaurile ,iar naruto si bleach nu am mai vizionat de 6 luni.
Animeuri preferate : Kuroshitsuji I si II,Kaichou wa Maid-sama!,Full Metal Panic I si II si Fumoffu.

#9
Hei, bine ai venit!
Sper ca iti place in continuare aici. Si as dori sa iti pun cateva intrebari ca sa ajungem sa ne cunoastem mai bine:
Te uiti la filme horror?
Ce manga-uri ai citit pana acum?
Ti se par mai interesante one-shot-urile sau manga-urile lungi?
Care sunt caracterele tale favorite (din anime-uri)?

Sa ai o zi buna si spor la postat!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)