Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna ^^

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, andreeazuzuu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Sunt sigura ca o sa te simti bine in aceasta comunitate.
Eu sunt Andreea, incantata.
Care e culoarea ta favorita?
Care e anotimpul in care te simti cel mai comfortabil?
Caracterul preferat?
Vreo trupa pe care o iubesti din adancul sufletului?
Iti garantez ca si ceilalti useri sunt cat de cat prietenosi, asa ca sa nu iti fie frica sa ii intrebi ceva sau sa te bagi in seama.
BINE AI VENIT.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Buna, Adriana si bine ai venit in comunitatea noastra!

Nu-ti face griji, de integrat te vei integra repede. Oamenii de pe zup sunt prietenosi. ^^ Tot ce trebuie sa faci este sa postezi cat mai mult posibil si vei vedea cum oameni cu pasiuni asemanatoare cu ale tale iti vor lasa mesaje pe profil.

Daca ai nelamuriri, te rog sa contactezi un admin sau un moderator. Majoritatea avem id-urile de mess pe profil.

Btw, poza de la avatar e facuta de tine? E frumoasa tare! <3 Poate-ti vei deschide un topic la Fotografie si ne vei arata si noua ce poze ai facut. ^^

O seara faina sa ai!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Vai?! Dar ce este acest feeling?! Cred ca m-am indragostit de tine! Bine ai venit pe AnimeZup, Adriana!
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#6
^ No tu... iti inseli nevasta? Yondaime


Alexandra, bine ai venit pe animezup. Sa ai parte de o sedere placuta si cum zicea si Sy, daca ai vreo problema apeleaza la noi fara probleme!


P.S. Alin/Yondaime e cam :o13: din fire 21) si cu neveste multe 65

#7
*yaoi maniac - Buna Andreea incantata si eu. Pai imi place mult albastru.. Iubesc atat iarna cat si vara..deci nu ma pot decide. Iar ca trupa Big Bang ramane acolo in sufletelu meu orice ar fi.
*Agrona - 21 Multumesc. Nu poza aceea nu este facuta de mine. Am cateva insa le tine pentru mine momentan 9 poate mai tarziu o sa le pun si eu undeva Smile
Oh familie si dragoste mare atunci...ma bucur nu am ce spune pupic 21

#8
Stai linistita. Esti in siguranta pe Zup [Imagine: 2u8uryw.gif]
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)