Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!

#1
Buna tuturor! Numele meu este Alexandra, sunt din Alexandria, judetul Teleorman, am 18 ani si ma bucur sa va cunosc. Sunt o fata destul de visatoare pentru varsta mea, imi place sa scriu, sa cant si sa desenez. Nu am prieteni prea multi pentru ca sunt mai timida, dar cei pe care ii am imi sunt tot timpul alaturi, la bine si la rau. Urmaresc de mult timp forumul acesta si mi s-a parut atat de interesant incat am decis ca ar fi bine sa ma inregistrez si eu. Sper sa ne intelegem cat mai bine cu putinta.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Al3xandra!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Alexandra, bine ai venit pe Zup!
Daca ai nelamuriri/intrebari/sugestii/probleme nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess (imi gasesti id-ul la profil).
Sper sa nu te speriem si sa ramai alaturi de noi mult timp, asa timida cum esti. Aici poti gasi persoane care au aceeasi pasiune ca si tine si, de ce nu, noi prieteni.
Ne mai citim pe forum, be good!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Bine ai venit Alexandra. Incantata de cunostinta.
Crezi ca o sa ne lasi si pe noi sa iti vedem lucrarile (desene, povesti etc.)? Mie una mi-ar face placere sa iti vad stilul de a scrie.
Ai vreo trupa preferata?
Care e genul care te descrie cel mai bine?
Ce iti place cel mai bun la Zup pana acum?
In caz ca ai intrebari sau probleme, Syryus sau oricare alt administrator iti va raspunde cu placere.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Multumesc pentru primire, amandurora. Desene am sa postez candva, si pe forum. Cat despre povesti, una dintre ele am inceput-o deja aici: http://animezup.com/forum/Thread-18-Cea-...a-vreodata

N-as putea spune ca am o trupa preferata, tocmai pentru ca fiecare isi are locul ei, undeva acolo in personalitatea mea. Imi place sa ascult orchestra, foarte mult, pian, vioara... Iar caldura cu care am fost primita aici intrece tot ceea ce imi place, pana acum, la Zup.

#6
Bine ai venit pe AnimeZup, Alexandra! Sper sa te simti bine printre noi! Daca nu ai prieten, sa ma anunti Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)