Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna !

#1
Buna . Eu sunt Annie, am 16 si sunt din Bucuresti .
Despre mine . . . Sunt o fire prietenoasa, deschisa, imi place sa-mi fac multi prieteni . O persoana foarte energica si vorbareata :]] .
Daca aveti intrebari, le astept !

Bye .
[Imagine: 15cmu01_zps404e61e8.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Annie ღ!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună, Annie. *în sfârșit un fan kpop!!*Welcome here, dear. Sper să te distrezi și să-ți faci mulți prieteni. Ești Shawol? Sper că da.Acum întrebările:
  • ÃŽn ce sector stai, dacă-mi permiÈ›i?
  • Cum ai dat de Zup?
  • Alte trupe care-È›i plac din kpop?
  • Cum ai aflat de k-pop?
  • CiteÈ™ti mangă?
  • Anime-ul preferat?
  • CiteÈ™ti? Dacă da, cartea preferată?
  • Preferatul tău din SHINee?
Cam astea au fost întrbările. Sper să răspunzi cât mai repede la ele, sunt foarte curioasă, și ne mai citim pe aici. Sper să fim prietene xD.
edit: În sfârșit, primaaa!
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#4
willkommen annie !

Facebook ai ?

Games ceva ?

Annie din LOL?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#5
Imi pare bine sa te cunosc Aerith ! Da, sunt un Shawol . Acum intrebarile :

În ce sector stai, dacă-mi permiți?
Sectorul 2 .
Cum ai dat de Zup?
Cand eram fan Naruto .
Alte trupe care-ți plac din kpop?
Super Junior, B2ST, Mblaq, 2ne1, 4minute, Miss A, Kara, CN Blue, DBSK, BigBang si BEG .
Cum ai aflat de k-pop?
Cautam melodii noi si am vazut '2ne1 - Follow me', mi-a placut si am cautat si alte trupe .
Citești mangă?
Nu : d .
Anime-ul preferat?
Kiddy Grade [ primul vazut : x ]
Citești? Dacă da, cartea preferată?
Citesc da, dar inca nu am o carte preferata .
Preferatul tău din SHINee?
Jonghyun .

Si eu imi doresc sa fim prietene 'hugs' .

ZerO - Multumesc de primire. Am avut facebook : d iar la jocuri, nu ma joc : d .
[Imagine: 15cmu01_zps404e61e8.gif]

#6
Un fan JongHyun. Yondaime
Anyway, I too am from Bucharest and I living in sector two.
Mmmm, have you heard about the school with the number twenty-five? *laughs* I hope so (or not).
Have fun.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Heii, Annie ! * Fana K-pop , yea ? *
Welcome pe Zup. hug. Un calduros 'bun venit' deci ! ^^
PAii, intrebari nu am [ Mi-au luat-o altii inainte T-T] ...
Sper sa iti placa aici, pe forum si sa iti facii multi prieteni, sa facii diferite lucruri si mai ales Sa te distrezi . Deci , Have fun!
That'z all ! :3.
Buh'bie!
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#8
Yaoi Maniac - Multumesc de primire . Da, fan Jong : x . Nu am auzit de scoala aia : d [ poate imi zici o strada ceva ] .

Yuuki - Da, sunt fana k-pop : d . Cu siguranta o sa ma distrez pe aici si sper si eu sa-mi fac multi prieteni .
Multumesc de primire ! > : d <
[Imagine: 15cmu01_zps404e61e8.gif]

#9
Fană SHINee, eşti de a mea. : > Şi mai exact ce boy from the band do you like the most?
Şi, deci... Bine ai venit pe Zup, sper să te simţi bine pe acest site, nu ai ce regreta (zic eu), nu face spam, citeşte regulamentul, sigur ai să întâlneşti destule persoane cu care să ai în comun foarte multe -sigur o spun pe asta-, deci have fun.

◘ 16 ani spui, la fel ca mine, pe cât eşti născută? (sper că nu te deranjează că ântreb, oricum dacă vrei îţi spun şi eu pe cât sunt năsută - 2oct. 1995)
â—˜ Ce hobby ai?
◘ Nu este aşa că te crizează şi pe tine şcoala? *giggle*
â—˜ Scri/desenezi/compui?

That`s all, sorry for coming this late. -.-" School fucks my brain, and time. :]

#10
Ăh, iar mi-a luat toată lumea întrebările. Ba, mai sunt vreo două xD.
Uelcăm hir, întâi, să te distrezi, să nu faci spam, să fi mereu de acord cu ceilalţi fani k-pop , stuff stuff ...
aşa. să te întreb. Un scriitor preferat, o carte, cineva pe acolo? Aşa... Ăăă... nu mai e nimic. TT.TT
Din nou ! sheet of paper!

oricum, bine ai venit, să te simte bine pe la noi : )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)