Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Ce aiurea e sa faci topic de nou venit dupa ani de zile in care nu ai facut unul. In fine, ma cheama Anica, naspa nume stiu dar mie imi place. Am fost multa vreme moderator/admin pe un forum de fanficuri insa erau originale acelea si cam atat.

Ce descriere si la mine xD

Daca are careva intrebari? 4 Si ce smiley ciudati sunt in stanga 43

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aniika!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
(11-11-2011, 02:32 PM)Zuppy A scris: Bine ai venit pe Animezup, Aniika!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

Tu... tu... tu ma urmareai? Ai postat odata cu mine xD. Talk about being stalked.

#4
Ala-i botul LOL. Stii ala care tiam zis sa nul stergi niciodata?

Si bun venit

#5
Yeah Zuppy e un urmaritor o.o

Well... Ce filme iti plac?
Dar anime? Manga?
Iti place sa citesti? Scriitori?
Si ai un model in viata?

Smiley din stang is ciduati... si perversi 15 Well.. welcome 21

#6
(11-11-2011, 02:46 PM)Zapy Yaoi A scris: Yeah Zuppy e un urmaritor o.o

Well... Ce filme iti plac?
Dar anime? Manga?
Iti place sa citesti? Scriitori?
Si ai un model in viata?

Smiley din stang is ciduati... si perversi 15 Well.. welcome 21

Multe intrebari. Sa o iau pe rand.

Filme: Fast Five si toate filmele din serie, mare fana Vin Diesel, Paul Walker si Jordana Brewster si mi-au mai placut High School Musical, am avut si eu perioada mea de obsesii xD. Matrix, Lord of the Rings, Starwars, criminalistica gen CSI si NCIS dar sunt tv series, si filmele cu masini xD.

Anime chiar nu ma uit, ultimul vazut cred ca a fost Sailor Moon si asta a fost cand eram prin scoala primara. Trageam de mama sa ajungem mai repede acasa ca sa prind noul episod. Ce pot sa zic, ii adoram pe Usagi si Mamoru.

Manga? LMAO. Aici chiar e foreign teritory.

Citesc mai mult romane de dragoste. Sunt prea romantica si visez numai la happy end. Autorii sunt in engleza. Citesc beletristica dar in engleza si numai in engleza. Mi-au dat la Cancan zilele trecute James Bond 007 in romana. Pot sa zic ca nu ma atrage sa-l citesc. Imi plac mai mult cartile in limba lor de origine.

Model in viata? xD M-ati nimerit la fix, eu si modelele. Nu, nu am nici un model in viata, sunt eu insumi si asta conteaza pentru mine.

Smiley din stanga ma cam sperie, in special galbiorul ala, parca ar vomita nu alta.

Utilizez prea mult xD. I'm not the "lol" kind of type of girl.

#7
Again, bun venit, Anica ^^ lol, ce-ai spus de nume, să ştii că-i rar întâlnit - for me, numele rar întâlnite sunt grozave - just an oppinion.
So, sper că ne vom înţelege [ ofc, trebuie să ne înţelegem *laugh*] I'm Adina, nice too meet ya'.

Questions:
1. De unde eÅŸti ?
2. Ce zodie eÅŸti ?
3. Te-ar interesa să scrii o carte ? pentru că pe mine da 21.
4. Ai un citat favorit ?
5. Ce muzică asculţi ? câteva nume de formaţii dacă se poate...
6. Ca o primă părere/impresie, ce crezi despre zup ?


Well, ne mai auzim. Have a fun here ÅŸi, bun venit din nou, new mod xD.

#8
1. Momentan sunt in Bucuresti.
2. Leu.
3. Nu. Nu scriu ficuri/povesti/carti.
4. Mama always said life was like a box of chocolates, never know what you're gonna get - Forest Grump/Tom Hanks.
5. Danza Kuduro - Fast Five OST. Formatii: Barrie Gledden, Fall Out Boy, Savannah Outen, Ludacris.
6. Honestly, it sucks xD.

#9
Heii, Anica.
Imi place ca nu ai ce face si uite ce faci ^^. Eu si politicosenia mea iti spunem : Welcoome:]].
Okai, acum sunt chiar aburita: esti moderator, 7 posturi . nush - ce -nush-ce o.o?? Mai bine nu intreb, oricum sunt grea rau de cap 21.
Let's ...ee, cemai...Fara intrebari ca imi pun eu milioane :3.
Umm, Bu`bie<3.
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#10
Da, 7 posturi si sunt moderator. Am si admin. E vreo problema sau trebuie sa am 2000 de posturi ca sa fac asta? Calitatea conteaza nu cantitatea. Pot sa am 5000 de posturi si sa imi bubuie creierii a prostie, sau sa am 7 posturi cu cap si sa faca cat alea 5000.

Daca va deranjeaza ca sunt admin puteti sa-mi ziceti si-n fata si sa lasati prefacatoria la o parte. Ma prind si singura ca sunteti toti in perioada de "admin nou, hai sa ne punem bine cu ea, pile la admin, alea alea" like that works for me. If you think that you got the wrong gal! Cu mine nici nu incercati, nu veti reusi, indiferent de cat de multe mesaje de urari imi dati.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)