Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!

#1
Ma numesc Irina,am 14 ani si locuiesc in Focsani,adica prin judetul Vrancea.
Mi-e cam greu sa ma descriu tinand cont de faptul ca ma schimb pe zi ce trece dar,am parul lung,saten si ochi caprui.Depinde de tine daca imi poti tine minte fata sau trasaturile mele fizice.Nu am un gen de muzica preferat,ascult si eu ce-mi zice urechea ca-i bun.
Mi-am facut cont pe Animezup in primul rand ca sa-mi fac prieteni,sa gasesc persoane cu hobby-uri asemanatoare(scrisul si fotografia).
Daca aveti intrebari,sunt fericita sa raspund la toate Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, OrangePadlock!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
hi OrangePadlock :]
Bine ai venit aici 10. Nu ai gresit sa te inregistrezi aici pentru ca aici sunt multi care iti impartasesc aceeasi pasiune a ta. Imi place nick-ul tau, de unde te-ai inspirat ?

Eu sunt Serqet si, in caz ca ai intrebari despre cum functioneaza zupul - intreaba.
Well, vechea traditie:
- Anime-uri preferate ?
- Manga preferata ?
- Ultimul film vizionat de tine ?
- Citesti romane politiste?

Cam atat. Sedere cat mai placuta pe zup\\chat.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#4
Pai...in timp ce ma inregistram cautam si poze cu pandantive in forma de lacat si cum portocaliu e culoarea mea preferata,am zis ca poate numele de \\\"orangepadlock\\\" nu suna asa rau.
-Anime-uri preferate:Lovely Complex,Nana,Naruto shippuden si Fullmetal Alchemist.Mai sunt si altele dar prea multe de enumerat Smile
-In ceea ce priveste manga,sunt o incepatoare,dar citesc Naruto shippuden si...cam atat.
-Ultimul film pe care l-am vazut a fost Harry Potter si talismanele mortii,nu de alta, dar e ultimul film din serie si trebuia sa-l vad...
-Citesc romane politiste,insa nu ma omor cu asta.

#5
Helău Irina! Bine ai venit!

Personaj aniime favorit?
Actor favorit?
Cărţi favorite?
Culoarea preferată?
Care-ţţi sunt cele mai bune calităţi?

Have fun posting without spaming!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#6
Buna, Irina. Bine ai venit pe forum hug Hugs, hugs si iar hugs : ))
Eu sunt Beki, incaintata de cunostinta. Sper sa iti placa aici, sa te distrezi si sa-ti faci multi, multi prieteni. O sa vezi ca o sa fie foarte usor, caci persoanele de aici sunt de treaba.
Acum...intrebarile:

1. Ai frati/surori? Daca da, cati ani are?
2. Seriale tv urmaresti? Care?
3. Sporturi preferare?
4. Care e personajul tau preferat din Naruto?
5. Ce trupe asculti ?
6. Iti place cumva yaoi? : ))
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
Buna!
-Personajul meu preferat este Konata Izumi din Lucky Star.Asta pentru ca ma aseman cu ea destul de mult(exceptand faptul ca ea e scunda).Sunt o \\\"computer freak\\\" si las scoala pe ultima suta de metri si cateodata imi iese.
-Angelina Jolie este actrita mea preferata.Ii respect munca si felul cum interpreteaza rolurile.
-Cartile preferate:\\\"13 plicuri albastre\\\" de Maureen Johnson,\\\"Jurnalul lui Cathy\\\" de Stewart/Weisman/Brigg si \\\"E cineva acolo?\\\" de Marian Keyes.
-Portocaliu e culoarea mea preferata pentru ca imi inspira viata si optimism.Alaturi de ea imi mai place albastru si alb.
-Calitati? 106 Eh,aici m-ai cam incurcat.Cred ca sunt o persoana de incredere si sincera(se considera calitate?).
Cam atat Smile[posturi unite]
-Sunt singura la parinti desi mi-as dori un frate sau o sora ca sa treaca timpul mai repede cand ma plictisesc.
-Da.Ma uit la Gossip Girl.
-Ador badmintonul(il urasc cand bate vantul)si voleiul.
-Personajul preferat este Hinata.Ma consider la fel de timida ca ea dar cu toate astea,incerc sa ma schimb.
-Safetysuit si Owl City sunt trupele mele preferate.
-Yaoi? :pfiu: Sa zicem ca nu sunt un mare fan.

#8
Yo ! .4U is here.
Nu te stresez Inina cu întrebări. Oricum deja ai răspuns la restul. pot colecta de acolo ceva.

Oricum have fun. Asta contează, dar desigur să nu încalci regulile.
Da păi scrisul e si un hobby de al meu, deci am doar o mică, mică întrebare.

Pe ce axezi mai mult: Fan sau Orginal ?

#9
In principal,vreau sa ma axez pe \\\"original\\\",insa am foarte multe lipsuri.
Stau destul de prost cu descrierea si dialogul insa sper sa ma corectez pe viitor.

#10
Bunaa..hug
Ce limbi stii sa vorbesti??
Asculti k-pop?
Ce culorii preferii.??
Atat..71 paaapupicpupic




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)