Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Buna , eu sunt Blackguard.
Numele meu real e Alex , am 22 de ani...( da.....stiu cam old sa ma uit la animes si sa citesm mangas Zuppy03 )..>Facuti chiar luna asta de 1 iuunie.

Umm Sunt fan manga si anime.Umm Imi place sa desenez.....Stilul meu e combinat some manga some normal stuff.....Anyways o sa vedeti voi soon enough.

CAm atat Smile..For now Zuppy04

#2
Bine ai venit pe Animezup, Blackguard!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Oh, iunie! Gemenii vor conduce lumea. 65
Bun venit, Alex. 10 Nu esti batran, eu am surori mai mari decat tine (T_________T), si oricum, daca-ti place ceva cu adevarat il iei in mormant, cu tot cu calculator ca sa poti vizioneza. 65 Deja aberez, la ora asta era logic, nu? 23
Oricum, culoarea preferata? Cand o sa deschizi un topic? 65 Ma luminezi si pe mine in privinta genului pe care-l asculti? Animeuri si mangauri preferate? Manaka preferate? Doujishinsuri? 65 Yaoi, yuri, vreun gen, ceva? 65 Emoticonul care crezi ca te... semnifica (formulare la pamant o.o'') cel mai bine ar fii? Oricum, ti-as da un punct la reputatie gen "Sunt prima! Bun venit! Sunt primaaa~! Nu uita, prima! victorie" (nu-n treaba :]] ;-j), dar deja am dat una, poate altadata, daca nu uit de existenta ta sau ceva in genul (fara suparare sau alte chestii). T_____________T As avea paispe' mii de chestii de zis dar na. @__@ Vezi sa nu scrii ca si pe messenger (doar am zis). 65 Zbyeeeeeeeeee!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Bune venit, Alex. hug Have a fun here, with us. 19 Păăi, la 22 de ani te consideri în vârstă ? o.o Nu, nu. Poate eşti tu mai mare decât mine cu câţiva ani, dar nici chiar aşa... [-9 Anw, vin şi eu cu câteva întrebări :
Ce muzică asculţi ? [ me - obsessed with music. :]] ]
Genuri de filme ?
Alte hobby-uri în afară de manga şi anime ? ;>

Come with the answers ! And once again... Bun venit. ;3
___
Hell yeah ! Gemenii să conducăăă ! \m/ :X

#5
Multumesc Multumesc Zuppy04
I will ahve fun.....Umm ok sa va rasp si la intrebari acu 21 :
-Fave music-BAsically anything goes except.....you know...la noi..."muzica"....aia ...de pe taraf.....in rest ascult orice...prefet rockul though...si Oldies Smile

-Filme...Hmm cam orice si aici,, mai putin horror....THriller in schimb da Smile

-Manga and Anime...prea multe sa le pot numara 24

-Stiluri...Umm cel mai mult pana acum mia placut Ranma 1/2 si manga-ul si Anime-ul si Ova-ul.Desi lam vazut acu mult timp prima oara in germana Smile

-Avatarul care ma semnifica? Hmm....well din moment ce imi palc RPG-urile, si imi palce sa joc ca NEutral evil alignment......creca un avatar care sa aiba clasa Blackguard din Neverwinter nights Smile


-Ah da...si first post am facut deja 24

#6
Hey there you Alex and welcome on board!
Jee, you old dawg, nu spune asta, ca nu esti singurul mai in varsta de pe-aici. Nu exista o limita de varsta pentru vizionat-citit anime-manga.

Ehm si daca tot sunt pe aici sa te atac si cu niste intrebari:

~Ziceai de filme...am inteles in mare. Dar ceva care merita mentionat? Vrem detalii [eu vreau detalii]..

~Daca ar fi ca viata ta sa fie reprezentata printr-un anime, care ar fi acela?

~E vre-un personaj anime care sa iti fi placut extrem de mult doar pentru ca te asemeni cu el?

~Literatura? Ceva in domeniul asta?

~Games-->uhm...just RPGs?

Well cam atat. Ma retrag.
Welcome again...and have fun surfing around.
Hugs!
Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.


#7
Hmm pai ce imi lace la nebunie filme ar fi Sleepy Hollw si sa zic trilogia Bourne, Lord of the rings, Pirates of the caribeean ....cam astea

Un anime care sa imi rep viata.....Hmm.....Creca Honey and clover...... 22....daca e sa semene oarecum cu viata mea......daca e prin viziunea mea......AIR GEAR.....cred...still not sure though.

Hmm , tough one.I guess Himura Kenshin from Roruoni Kenshin...I am generally nice to people, but god forbid you to make me show my dark side xD

Hmm citesc cateodata ....acum ca nu mai am scoala(ma rog generala + liceu...acu am faculta), carti citesc din cand in cand, cand dau de ceva ce imi vine sa citesc..>recent am citit Cianura pentru un suras si Buna seara Melania , de ROdica Ojog Brasoveanu, sunt niste carti desul de bune Smile

Games...games..well:
-Rpgs(Neverwinter Nights 1, ca 2 nu mere, Dungeon siege 1 si 2, Tian QUest Sacred si +, Gothic fara 3 si 4 ca they blow)
-Jrpgs(FF7,8,9 , Shin MEgami Tensei, si evident seria Shin MEgami 10ersona,..umm....hmm creca atat)

-FPS-Shooters-Action(Trilogia sands of time de la Prince of Persia,Mount and blade+ exapnsions, Warriors orochi, Dynasty warriors 4 Hyper,FAllut 3/Oblivion, Unreal Tournament , UT 2004, si UT 3(dar nu pe pc meu) )

-STrategie TBS/RTS( HEroes 3, 5 si 6 cand o aparea, Kings bounty dar am jucat numai putin, GEnerals+zero hour, seria red alert, warcraft 3)

-MMO-(Hmmm , wow(da stiu , am avut perioada cand eram si eu foarte into it, dar acu nu prea), Metin2 idem, Perfect World idem, si cam atat aici)

-Console/Emulated/ arcade/combat/altele-(Street fighter(toate), Mortal Kombat doar 4, Minecraft , Terraria, Sam and max season 1, Castlevania : Symphony of the night)

La games aveam ce adauga 24
Da sunt gamer, dar nu imi ocup tot timpul cu asta xD.....Ma rog doar cand nu am nimic mai bun de facut 15


Oh uitasem alte hobbyes pe langa maga si anime...Lots of stuff...Balaceala in apa, Drawing, mai pun mana pe cate o chitara acustica din cand in cand, dar nu stiu sa cant..I just mess around with the cords xD....and others Smile

#8
Well, Bun Venit BG!
Să te distrezi, and all those kind of shets.... balh blah blah, cred că lumea s-a cam săturat de aceeaşi replică.

Cum de ai dat de AnimeZup?
Nu mi se pare că eşti old 5
Lawl.

#9
Hei.!:]
Nu eşti 'old' deloc! Şi dacă deja atâtea persoane îţi zicem, ar trebui să ne crezi.:]] În plus, esti născut pe 1 iunie, cum să fii old? Tu vei rămâne mereu cu inimă de copil, cel puţin, aşa mi se spune mie. Credeam că n-am să dau de nimeni născut pe 1 iunie :]] Well, se pare că însfârşit nu sunt singura! :]
Ăă..întrebări nu am, au fost puse destule, chiar nu mai am ce să te întreb. :]] Defapt..ai spus de unde eşti? Poate nu văd eu bine ;-", dar dacă nu ai menţionat, ai putea sa ne dezvălui :]]
Ei bine, bun venit ÅŸi..have fun. :]
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#10
Pai de Zup am am aflat de la un amic, care m-a redirectionat, pentru ca manga-anime.ro deja se stricase urat de tot si in final s0a inchis 22...Anyways...
Umm sa mai raspund la intrebare o sa zic doar ca momenatn sunt in Cluj la faculta si sunt din judetul Hunedoara.....Nu o sa zic orasul 15




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)