Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Buna.
Numele meu e Teodora dar prefer sa mi se spuna Teo. Am 17 ani si sunt fana anime de vreo 5 ani. Am fost membru pe fostul m-a insa de cand s-a intamplat ce s-a intamplat nu am mai intrat pe nici un site anime. Am dat de site-ul asta intamplator, l-am vazut pe Zuppy, mi-a "facut cu ochiul" si am zis " de ce nu".
Sper sa ma inteleg bine cu lumea pe aici si sa fim prieteni.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ymequa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Si eu sper sa iti mearga bine si sa te intelegi cu lumea.

In primul rand, bun venit in comunitate printre zupisti. hug
Intrebari:

1. Iti place zuppy?
2. Ce animeuri ai vazut?
3. Ce culori iti plac?
4. Ce filme ai vazut?
5. CE gen de muz asculti?
6. Esti pasionata de jocuri?
7. Ai vre-un hobby?
8. Scrii ficuri?
9. Dansezi?
10. CE zodie esti?
11. Cum te caracterizezi tu?

Atat. Distractie placuta si poate ne mai citim.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#4
Bună, Teo.
Bun venit pe zup. Sper să te simți bine aici, pe zup, și să îți faci câși mai mulți prieteni. Ai să vezi că te vei acomoda ușor.

Câteva întrebări pentru a te cunoaște mai bine.
1. Ce zodie ești ?
2. La ce profil ești ?
3. Ce hobby-uri ai ? Scrii, citești, desenezi, Gfx ?
4. Ce filme / seriale urmărești ?
5. Ce gen de muzică asculți ?

Cam atât. Să te distrezi.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#5
2011' - multumesc pentru primire.
Raspunsul la intrebari:
1. Iti place zuppy? - da, il ador pe Zuppy;
2. Ce animeuri ai vazut? - am vazut o multime de anime-uri, tot ce s-a dat pe A+, Animax, dar si altele cum ar fi: Lovely Complex, Clannad, Angel Beats!, Bokura ga Ita, Toradora!, Parasite Dolls, Romeo x Juliet, Beck etc.;
3. Ce culori iti plac? - albastru, verde, negru, portocaliu, alb si rosu ocazitional, depinde de starea pe care o am;
4. Ce filme ai vazut? - am vazut cam tot ce trebuia vazut, de la filme foarte vechi la cele mai noi;
5. CE gen de muz asculti? - rock si trance;
6. Esti pasionata de jocuri? - da, insa nu ma atrag in mod special. Joc mai mult pentru ca ma plictisesc groaznic uneori si nu am ce face;
7. Ai vre-un hobby? - da, destul de multe;
8. Scrii ficuri? - da, scriu fic-uri. Acum ceva timp chiar incepusem sa scriu calumea insa mi-am cam iesit din mana pentru ca nu am mai scris de mai bine de 2 ani;
9. Dansezi? - da si sa stii ca imi place la nebunie;
10. CE zodie esti? - varsator;
11. Cum te caracterizezi tu? - sunt o persoana normala. Cred ca asta e cea mai buna caracterizare.


AlerimxD - multumesc si tie pentru primirea calduroasa
Raspunsurile si la intrebarile tale:
1. Ce zodie ești ? - varsator;
2. La ce profil ești ? - la profil vocational, studiez arhitectura de trei ani, insa m-am hotarat sa dau la medicina;
3. Ce hobby-uri ai ? Scrii, citești, desenezi, Gfx ? - imi place sa citesc, citesc destul de mult si tot felul de lucruri, desenez (in special imi place sa pictez peisaje, pe hartie sau panza), m-am ocupat si de Gfx in vremurile mele bune insa m-am lasat pentru ca mi-am gasit alte preocupari;
4. Ce filme / seriale urmărești ? - singurul serial pe care il urmaresc este: "How I meet your mother" si la asta sunt abia la sezonul 3;
5. Ce gen de muzică asculți ? - rock si trance.

#6
Hey Teo!

Si eu sunt nou,la fel,si sper ca te vei acomoda cu locul.Si pentru mine sunt multe noi,dar,cu timpul,se pare ca o sa le vezi pe toate 3.So...*Cough* ceva melodii preferate?(In afara de genul de muzica)? Faci vreun sport?


Why is everybody so serious
Acting so damn mysterious
Got your shades on your eyes
And your heels so high
That you can't even have a good time



[Imagine: iaza16473042879700.jpg]




My GFX

#7
Kolume - dragut din partea ta ca ai trecut pe aici. Eu m-am acomodat destul de usor cu forumul pentru ca toate se gasesc foarte usor si nu trebuie sa cauti prea mult.
Melodii preferate... hm... as putea sa fac o lista si nu s-ar mai termina (o sa iti trimit un pm cu cateva dintre ele) si momentan nu practic nici un sport insa cand eram mai mica am facut un an de gimnastica si mai recent 2-3 luni de dans insa m-am lasat din cauza partenerului care ma calca prea mult pe picioare.

#8
Hellow Ymequa ! hug Welcome here, I hope you'll have fun and you'll make a lot of friends.

Scuză'mi întârzierea, dar obişnuiesc să fiu prima de la coadă când vine vorba să urez nou veniţilor o şedere plăcută. Habar nu am de ce.

Ţi s'au pus deja o grămadă de întrebări, eu nu mai am ce să întreb. Sper doar să fim prietene să te înţelegi bine cu toţi zupiştii de pe aici şi să te faci repede cunoscută pe forum.

Welcome again, happy posting without spam and have fun! xD

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#9
Ang. - multumesc pentru primire. Niciodata nu e prea tarziu. Si eu sper sa fim prietene si de asemenea sa imi fac multi prieteni noi. Multumesc inca o data pentru primire.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)