Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Buna


Deci aici ar trebui sa ma prezint si sa fac cunostinta cu voi ....
Am 21 de ani, am mai avut de a face cu forumurile anime cand eram in liceu insa apoi am renuntat sa le mai frecventez... Insa acum se pare ca revinZuppy04 Sfarsitul sesiunii e de vina!Zuppy08
Locuiesc in Bucuresti.
Printre anime-urile vazute se numera: clasicele Sailor Moon, DBZ, YYH, Samurai X, dar si numeroase anime-uri pentru feteZuppy05 (cu multi baieti frumosi...)

#2
Bine ai venit pe Animezup, Catherine!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome here Catherine ! ^^
Sper să te faci repede cunoscută pe forum şi să-ţi faci cât mai mulţi prieteni!
Ce genuri de muzică asculţi?
Cum ai dat de AnimeZup?
Desenezi/scrii? O să ne uimeşti cu un fic/desen?
Lucrezi în Photoshop?
Şi nu în ultimul rând, vrei să fim prietene? 5
Te-am plictisit suficient cu întrebările mele.21
Welcome again, happy posting without spam[dar asta nu pare o problemă la tine] and have fun! hug

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#4
Buna Ang.

Ascult in general muzica anilor '80 si '90 in special. Printre formatiile care imi plac sunt: Queen, Police, Bon Jovi, Scorpions, Rammstein, 3 Doors Down, The Rasmus, Seether, 3 Days Grace si altele. In general, nu am probleme cu nici un gen muzical, cu mici exceptii.
Animezup il stiu de cand s-a infiintat forumul...deci nu e o noutate pt mine.
In liceu am scris si ficuri, am si desenat...Insa de atunci m-am lasat de acest sport...Dar orice e posibil!
Nu lucrez in photoshop, dar poate o sa invat.
Normal, ca vreau sa fim prietene, avand in vedere ca forumul e totusi o forma de socializare.
Merci pt primire.
Apropo, nu m-ai plictisit cu intrebarile, din contra, mi-a facut placere




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)