Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna :]

#11
Auzi " draga " ? 5 Tu nu ar trebui sa tratezi asa nou-venitii, clar ? Nu mai fi asa irascibila si hai ca iar ajungem de unde am plecat. Trebuia sa spui : " Bun venit " sau " Buna " sau orice ! Nu sa o tratezi asa ! Si are 6 emoticonuri ! Nu stiu de ce mama dracu' ai adus asta in discutie. Si crede-ma a trecut pe la regulament ! Vezi cum te comporti ! Si apropo vezi ca faci spam ! " Scumpo ".
Inca o data : Bun venit sweetty hug.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#12
Heiii`Georgiana , bine ai venit printre noi (O.O ce ciudat suna) sa fi cat mai activa , sa - ti faci multi prieteni and so on.
Am si eu cateva intrebari.
1. Citesti ? daca da , atunci care - i cartea preferata ? dar autorul ?
2. Trupa favorita ?
3. Cum ai aflat de zup ?
Ah , si daca intrebarile astea au mai fost puse , excuse-moi >.<

Anyway , bun venit inca odata ^hugs^

punct.

#13
Buna Madalina! Multumesc de urare :]
1.Da citesc . Cartea preferata este si va ramane intodeauna "Ultimul cantec" de Nicholas Sparks.Si saptamana asta am de gand sa ma apuc de o carte scrisa de Agatha Christie ^_^
2.Cascada si Brown Eyed Girls :]
3.Pai acum jumatate de an eram innebunita dupa cuplul sasuxsaku asa ca voiam sa citesc fic-uri.^_^' Si asa am dat de Zup:] Desi abia acum m-am hotarat sa imi fac cont.=___='

P.S-Multumesc ♥ AlleXa ♥ ca mi-ai luat apararea.hug

#14
Oricand, oriunde. Mai ales impotriva ei. Esti sys mea hug. Si nu-mi place sa se ia cineva de tine, sper ca s-a inteles asta. ; ))). Oricine o face si nu sunt in toane bune, trece pe la mine = )))).
Cum spune si " Impossible " sunt ca o fiara, fara scrupule. [ Credeti-ma in commul de mai sus nu mi-am aratat partea rea, pot fi si mai si, deci nu va puneti cu mine pupic ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#15
Whooaa
Asculţi k-pop? Ah, supeeer!!
Ce trupe îţi plac?
Dar melodii?
Dar membrii ? 21
Dar ÅŸi iar dar.
Apropo, n-o băga în seamă pe ex Nyo actuala '' yaoi maniac ''. Se dă importantă şi ea. 4
welcome, din nou! 8
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#16
Hey:] Pai de-abia incep sa ascult k-pop si daca tot ai trecut pe aici vreau sa iti multumesc ca m-ai mai ajutat si pe mine cu melodiile ^_^
1.Pai am spus pe undeva pe aici ca pana acum cel mai mult din trupe imi plac Brown Eyed Girls:]]
2.Tot de la ele : "Abracadabra" , "How come" , "L.O.V.E" , "Sign" , "Nivea Lip" , "Bbbi - Ri - Bop - A" si mai am cateva dar astea sunt cele mai tari ^_^
3.Narsha si Ga-In :]
Mersi mult ca ti-ai facut timp sa treci si pe aici si iti multumesc in special de "welcome" hug Bye!:]

#17
Buna. Cred ca avionul vietii te-a scos in calea mea. Chiar sunt curioasa sa vad ce o sa raspunzi la intrebari:
~ Ce parere ai despre ( cateva cuvinte): lacomie, crima, sinucidere, sange, mandrie, cruzime, prostie si minciuna?
~ Daca te-ai descrie negativ ce ai spune despre tine? Nu ai voie sa spui decat lucruri rele despre persoana ta.
~ Ce reprezinta pentru tine prietenia? Si sa spui care este cea mai buna pritena a ta si de ce.
8:X8 Spor la scris 888

#18
off: yaoi, sunt mai putin de 10 smile-uri, deci nu a incalcat nici o regula, inca : P

On:

Bun venit, adica nah deja aam facut cunostinta, si esti my sys, for ever! Craciun fericit, surioara mea mica, sa iti aduca moshu numai daruri minunate and so on. Nu iti pun intrebari, pentru ca deja te cunosc so good. You're crazih and funieh. I loveh you, my sys. > : D < Hugs ..hugs.

Te pupic din nou, si cum am mai zis, Bun venit :->
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#19
Myranda

1.Sincer , aceste cuvinte imi provoaca sila . Urasc tot ce tine de aceste cuvinte .

~ Lacomie - Oamenii deobicei sunt lacomi , iar asta e un pacat . Daca oamenii ar fi mai buni uni cu altii , as zice ca ar fi o lume mult mai buna .
~ Crima - De multe ori aud la stiri despre crime . Pentru mine , acesti oameni care fac crime sunt niste bolnavi mintal .
~ Sinucidere - Urasc oamenii care nu pretuiesc ce le-a dat Dumnezeu . Cel mai frumos dar este viata iar noi ar trebui sa o pretuim .
~ Sange - Defiecare data cand vad sange , imi iese inima din piept si mi se face pielea ca de gaina -.-'
~ Mandrie - Lumea din ziua de azi este prea mandra , iar cand imi apare un om de asta in fata , imi vine sa ii carpesc una , de sa ajunga pe luna :]]
~ Cruzime - De multe ori cruzimea se manifesta asupra animalelor , iar aceste zdrente de oameni care fac acest lucru ar trebui torturati in toate felurile posibile ca se sa invete minte ca si animalele sunt fiinte ca si ei .
~ Prostie - Aici chiar nu stiu ce sa comentez :]] . Nu este un subiect prea interesant , daca omul asa a fost lasat de Dumnezeu , nu ai ce sa mai zici 22
~ Minciuna - Urasc sa fiu mintita . Nu ca eu nu as fi mintit vreodata , dar sa spui ca nu tu ai spart vaza sau ca ai stricat ceva nu cred ca este ceva important :]] . Defiecare data cand sunt mintita , simt cum parca un cutit mi-ar strapunge inima si vreau din rasputeri sa ma razbun pe acea persoana .

2.De cand ma stiu , sunt foarte suparacioasa , timida , egoista , indiferenta , fricoasa , enervanta si chiar acum nu imi mai trece nimic prin cap . 39
Multi imi spun ca sunt prea matura pentru varsta mea , si nu ma deranjeaza pentru ca stiu ce e adevarat :]] . Cum sunt singura la parinti iar mama si tata lucrau de dimineata pana seara iar eu stateam singura acasa , si cum stateam numai la TV si se mai auzea cate ceva prin casa cazand iar eu saream ca disperata24....e si normal ca fiu mai retrasa -.-' .

3.Prietenia , pentru mine , este precum ciocolata : este foarte dulce , dar daca mananci prea mult s-ar putea sa iti fie rau . Intodeauna am avut nevoie de un sprijin , ca cineva sa ma indrume in tot ce fac . Iar cea care face asta cel mai mult este prietena mea cea mai buna , Georgiana [ Ang. - de pe Zup] . Intodeauna ma inveseleste cand sunt trista , ma indruma cand sunt nesigura , ma enerveaza cand devine prea copilaroasa si de asta o iubesc atat de mult . Stiu ca multa lume tine la mine , iar a doua in clasamentul meu este Aggie , sora mea geamana . Multa lume am intalnit pe Zup , si pe toti ii iubesc 8 , si sper sa mai intalnesc si alte persoane cu care sper sa ma inteleg foarte bine.



Frog

Surioara mea hug .
Multumesc de urare , craciun fericit si tie , si merci de complimente :]] . Sper ca si tie mosu` ti-a adus cadouri minunate , si o sa imi spui mie pe mess 15
Ciao ;]
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#20
Sper ca nu a durat mult pana ai raspuns la intrebarile mele, 21 ce spun, a durat o graza, chiar imi pare rau ca am dat atat de mult, dar asa mi-a venit. Prin cea ce ai scris reiese ca esti o persoana matura, care este constienta de defectele sale, dar nu si le schimba, stie ca schimbarea este o minciuna a propiei persoane. Si sper ca si eu voi deveni candva prietena ta.
Intrebarea mea este daca cea ce am spus mai sus este adevarat, daca mi-am dat seama de ce fel de persona esti?




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)