Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna ^^

#1
Bună ^^ Nu prea sunt nou-venit dar m- am gândit să mă fac şi eu niţel prezentă (: . Mă numesc Alexandra . Am 15 ani [ proaspăt împliniţi =_= ] . În momentul de faţă locuiesc în Grecia . Părinţii mei au venit aici pentru a lucra . Înainte de a mă muta am locuit în Slobozia . Ce pot spune despre mine ... sunt o fire veselă [ nu vă gândiţi ca mereu :- " ] căruia îi cam place să aibă mereu dreptate >,< . Animeuri preferate : Păi ar cam fi „Naruto” , „Bleach” . În momentul de faţă nu mă uit cam la niciun anime [ lipsa limbii Romăne şi a Programelor ] Grecii nu prea am văzut să aibă „Anime” sau altele .
Animale de casă : O pisică şi un canar .
Hobby-uri : Desenatul .
Dacă am omis ceva întrebaţi ... Este totuşi cel mai probabil să nu răspund „imediat” la întrebări . Şcoala îmi ocupă timpul [ nu că aş fi tocilara Doamne Fereste ! ] . De acum eu vă multumesc pentru urări ^^


Bye ^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, ▌▒ Zยzzααα ▒▌!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna.Se pare ca animezup e popular.
SA inveti nu e ceva rau.E important pentru viitorul oricaruia.
Ce zodie esti?4
[Imagine: 50586193.png]

#4
A fi tocilar nu e un lucru rau . Acesta e un termen pentru cei care chiar vor sa ajunga cineva in viata .
Anyway .
Sper sa postezi cateva dintre desenele tale , ca sa ne facem o idee despre talentul tau .
Anime zup e unul dintre cele mai prietenoase forumuri si o sa vezi ca acest forum o sa iti aduca acel spirit de " acasa " .
Nu conteaza daca nu au Grecii anime , sunt saituri speciale unde poti vedea , iar de manga exista din plin .
Slobozia e foarte frumoasa si curata . E linistit si plina de copii zglobi ce alearga colo - n colo .
Nu oi fi tu noua dar asta nu inseamna ca nu poti sa anunti userii de prezenta ta .
Deci . . . iti urez ce iti ureaza si Zuppy chiar daca esti de ceva timp p ' aici .

Ce culoare iti place ?
Ce parerea ai despre Zuppy - mascota zup - ului ?
Ce parerea ai despre forum ? Userii ?
Cum crezi ca te vad altii ?
Cum te - ai putea descrie ?

Daca tu iti dai dreptate asta nu trebuie numita un defect . E bine sa ai incredere in tine si sa iti sustii opinia chiar daca stii ca e gresita .

Ja ne '
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
bun venit ^^ sperăm sa te distrezi pe acest site 4
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#6
Geia sou, Zuza! Ti kanis? Eiste kala?

Ha ha, nu stiu daca ai reusit sa prinzi ceva greaca, dar am incercat, nici a mea nu e geniala 21. Ah, m-ai facut curioasa cand mi-ai zis ca stai in Grecia [unde anume?], eu stau in Cipru xD. Cum ti se pare acolo, ai reusit sa te adaptezi?

Cat despre anime, daca nu ai o viteza prea buna la net, pana se iau poti sa citesti mereu manga online 4

Well, spor!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
Ok .... Să răspundem la întrebări acum [D:]
Vanillessa : Sunt scorpion (: .
Nyo :
Ce culoare iti place ?
Mov .
Ce parerea ai despre Zuppy - mascota zup - ului ?
Îmi place foarte mult . Este foarte prietenoasă .
Ce parerea ai despre forum ? Userii ?
Forumul este foarte reuşit şi pus la punct din toate punctele de vedere . Userii sunt de treabă . cel puţin pe cei pe care îi cunosc eu . Dar sunt sigură că toţi sunt prietenoşi .
Cum crezi ca te vad altii ?
Nu prea mă interesează cum mă văd alţii . Dar nah ...
Cum te - ai putea descrie ?
Din câte ştiu eu sunt o fire veselă , ce nu se poate supăra imediat . Îmi place să ajut prietenii şi familia . Mă împrietenesc foarte repede cu persoane ... indiferent dacă e în vârsta sau e tânăr .
Lia : Am prins ceva greacă . Dar nu sunt perfectă la vorbit 21 ma împotmolesc dar colegii mă ajută . Stau pe insula Kos în Pili . Este foarte frumos in Cipru ^^ Am dat cu părinţii o tură pe acolo . M'am adaptat foarte repede , colegii s'au implicat pentru a mă învăţa cât de cât greacă . Este foarte frumos . Îmi pare rău că nu stau şi eu tot în Cipru . ^^
Mulţumesc pentru întrebări ^^ .
Geia sou ^^

#8
Bine ai venit pe AnimeZup! Have 100% fun and 0% spam, lol
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#9
Bun venit pe forumhug
Sper ca o sa te distrezi.Aniway deocamdata eu stau in Amara sper ca zici de Slobozia din jud.Ialomita ca parca mai era un sat cu numele la fel21.
Have fun hug

#10
Oh, Grecia. E frumoasa ca tara, pacat ca sunt atatea proteste. Chiar cum mai e situatia acolo? Tu ar trebui sa stii mai multe, din moment ce esti acolo. In tv nu prea m-as increde 21 acolo se minte la greu doar ca sa se faca reclama.
Bine ai venit! Distractie placuta!
[Imagine: mboi6o.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)