Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^Buna!!^^

#1
Buna!Buna!;x;x
Pai.. cu ce sa incep, numele meu e Andreea!!5..Prietenii nu pre' imi folosesc numele, ci deobicei poreclele care sunt cam multe..2121)..O sa va scriu doar cateva din ele(cele mai folosite): De'u(toata llumea); Appy-chii(Sys a mea: Micuts'a) si Onee-chan(tot sysu);...Asa..mai departe.. am 13 ani.. peste 3 luni o sa fac 14(ieii)..Asa39..hmm39..IMi place sa imi petrec timpul la PC pe mess, si affr'a cu Prietenii;x..Sunt o fire vesela, putin sensibila...si foarte amuzanta24(ma rog asa zice sis'u)...Si cam atat...

pa-pa:X

#2
Bine ai venit pe Animezup, ^^Don't Cry^^!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Sis meu :X Bine ai venit , măăă xD Păi în primul rând treci pe la reguli xD Ok ? [de unde o să aflii numărul maxim de smile-uri (10) şi că nu ai voie să foloseşti culori xD ş.a] xD Nu mai are rost să te întreb de unde ştii de zup ->răsupunsul : De la ^^Micuts'a^^ , so ? Eu ştiu tot despre sis xD So , nu am ce întreba . Îţi urez distracţie plăcută aici pe Zup 5 Bie bye

#4
Hei Andreea !Welcome to Zup !Happy posting !Mda....pai..cateva intrebari.De Zup nu mai are rost sa te intreb de unde stii. 21 Ce muzica iti place? Care sunt anime`urile tale preferate? Culoare preferata? Hobby`uri ? 5 Bine zis ^^Micuts'a^^,Aici sunt regulile pentru nou veniti..3 Distractie placuta pe forum !
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#5
Pai..Imi place j-pop si j-rock-ul...
Animeuri-le mele pref. sunt: Naruto, Bleach, Kuroshituji, si Uraboku;x;x
Cuoarea mea preferata e MoOv..Si hobby-uri: Desenul..15

#6
Bine ai venit pe zup ! Sper sa te distrezi si sa-ti placa printre noi 5. Imi place numele tau, am eu ceva cu numele Andreea/ Andrei 65 [ in cazul baietilor : )) ]. Nu prea am ce intrebari sa-ti pun, sunt in pana de idei momentan, deci am vrut doar sa-ti urez un calduros " bun venit ". Vrei sa fim prietene 5?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#7
Heyaaa 15 ,bun venit pe Zup .Sper sa iti faci multi prieteni si em "?... sa te distrezi : >.Well Andreea 71.....ai vreo fobie?...ai sau ai avut vreo porecla?...ce hobby-uri ai?...ce genuri de filme iti plac?...dar muzica?...animalul preferat?....culoarea preferata?....ai frati/surori?...Caaam atat 5..am pus deja destule intrebari..desi mai am T.T
Well...see ya'! bye
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#8
Ah, alta Andreea 21. Ciudat, si pe mine tot Andreea ma cheama, suntem de aceeasi varsta 4.
Welcome here, sper sa te distrezi, sa respecti regulile <3. Sa-ti faci prieteni [sunt inclusaa~], multe posturi si reputatii cu tona~
Ai vrea sa asculti k-pop ? :X Iti garantez ca nu vei regreta niciodata~
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#9
Poi sa va iau pe rand!!15...♥CoPiL iNoCeNt♥.: Da, asi vrea sa fim prietene!!1515..Asa acum urmatoare: Sigyn.POi nu am nici o fobie zic eu...Porecle am multe..(Deu, Noroshel'u, Lollipop, Appy-chii...etc.)Hobby-uri am zis si mai sus..Desenul..15..Filme pai imi plac cele de actiune15Animalul pref. pai Catelushul..Asa Culoare mea pref. e RozZ, Si da am O sora mai mika15

#10
bine ai venit ! si eu tot nou venita sunt si tot Andreea ma cheama , incantata de cunostinta ! ^^ sper sa te distrezi 4
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)