Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!

#1
Buna!sunt noua pe animezup.In realitate ma cheama Ana-Maria,in curand voi implinii 17 ani.Imi plac la nebunie animeurile in special Paradise Kiss.Am urmarit la tv si animeurile Death Note,Gravitation,Puterea echipei miau miau,Kiddy Grade,Kaleido Star,Fata Iadului,Full Metal Panic,Inuyasha cam atatea pentru un moment nu-mi mai aduc aminte altele,dar am vazut aproape toate animeurile pe programul animax.Sper sa-mi mai explicati ce nu am facut bine si ce este corect sa fac.Regulamentul l-am citit de vreo trei ori.

#2
Welcome Stefany, nice to have you here ^_^
Ma bucur sa vad ca cineva chiar citeste regulamentul ala >_<
Si, pentru ca traditia cere sa te si intreb ceva, as fi curioasa ce muzica asculti, daca ai citit manga, si in general, ce gen anime iti plac?
Happy posting...and, if you need help, just ask...
Cya!
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#3
Buna din nou!Nu prea ma dau in vant dupa muzica,dar ascult toate genurile inafara de manele.Imi place mult melodia Lonely in Gorgeous de Tommy February6.Nu am citit manga.Genul animeurilor prefer romance.

#4
Laliho Ana.yo st LYE...nice to meet you.Welcome pe Animezup.Sa ma gandesc la niste intrebari...
1)Care sunt personajele tale preferate din anime-urile enumerate?
2)Culoarea ta preferata(ce penibil..21)
Cam atat...daca e sa mai am vre-o intrebare,ti-o adresez.Nu imi mai ramane sa iti mai spund ecat have fun si spor la postat!
Ja ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
Mersik pentru urare!Sa-ti raspund la intrebarile pe care mi le-ai adresat.Nu mai iti enumar si titlurile deoarece cred ca-ti dai seama din ce animeuri fac parte personajele.Sa incepem:George,Yukari,Kagome,Yuki,Zoe,Sora,Misa,Sagara,Ai Enma.Mai sunt multi dar nu-mi vin in minte acum.La intrebarea a doua"ce culoare imi place"-alb si albastru.Astept cu mare placere intrebari de la oricine.Numai ca nu prea ma descurc cu engleza.

#6
Apar si eu , intarziata ca deobicei ... Vad ca lumea a pus deja toate intrebarile posibile , asa ca ... Vin si eu cu una noua , dar nu foarte originala : Cum ti-ar placea sa mori ?
Asa ... m-a lovit curiozitatea ...
Welcome inca o data pe AnimeZup si distractie placuta !
[center][Imagine: 2ibj691.jpg][/center]

#7
Heyla , Ana-Maria, paradise Kiss fan ?5
bun venit pe la noi,
sper k o sa te simti cat mai bine si cat bine primita hug
sper k vei posta mult si fara spam
bye ne citim pe forum
[Imagine: chibi_94.gif]

[center]


[Imagine: newworldsig.png]
[/center]

#8
Buna Maria Kurenai!Nu face nimic ca ai intarziat.Eu nu ma supar.Sa stii ca am ramas cam surprinsa de inrebarea ta.Niciodata nu m-am gandit cum mi-ar place sa mor,dar intrebarea ta ma facut sa ma gandesc la asta. blueobelix ai aceasi varsta cu mine.Si raspunsul la intrebarea ta e da,sunt fana paradise kiss.Multumesc tuturor pentru intampinare.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)