Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~Buna!~

#1
Buna! Ma numesc Ana-Maria si am ochi caprui si par saten. Imi plac:
~ ciocolata:X
~ animeurile
~ manga
~ pianul & vioara
~ desenul
~ sa scriu
~ sa citesc
~ albastrul
~ multe multe multe altele.
Animeuri care imi plac: Kiddy Grade ; La Corda d'oro ~primo passo~ si ~ secondo passo~; Rosario Vampire si Rosario Vampire Capu2; Shugo Chara! , Shugo Chara Doki si Party; Sugar Sugar Rune; Vampire Knight si Vampire Knight Guilty; Trinity Blood; Alice Gakuen Kamikaze Kaitou Jeanne si inca alte cateva care imi scapa21
Mangauri (Slava Cerului ca exista MyMangaList) : Akuma na Cupid; Alice 19th; Alice Gakuen; Black Bird; Black Butler; Crimson Empire ~ Circumstances to serve a noble; Hana to Akuma; Heart no kuni no Alice ~ Wonderful Wonder World ~ ; Rosario Vampire I si II; Vampire Knight; Vampire; Blood Hound; Angel Dust; Because I'm the Goddess; Camelot Garden; Canaria Child; Demon diary; Doll; Forbbiden dance; Full Moon Joker; Kamikaze Kaitou Jeanne; Devil's Kiss; Heaven's will; Kusuriyubi Hime; Princess Recipe; S x M; Sora Oto si in general mangaurile de Takamiya Satoru-sama. *si da, mai sunt destule*
Daca mai aveti intrebari, sunteti liberi sa intrebati4.
[Imagine: vega-1.jpg]
The touch of a Goddess gave us life. Was that a bless?

[Imagine: Copyof5bdb49d4177ca5fad86364ca42-2.jpg]
"Ori crezi ca totul e magie, ori negi ca exista magie"

#2
Bine ai venit pe Animezup, ~Ana-chan~!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit, Ana-Maria! Smile Have a lot of fun here! 3
Am eu cateva intrebari, daca nu te superi. 10
1. Cati ani ai?
2. De unde esti?
3. Ce gen de muzica asculti? Melodii/formatii preferate?
4. Iti plac filmele? Ce gen urmaresti? Preferate?
5. Iti place sa citesti? Ce genuri/carti?
6. Ce nu iti place?/Ce nu suporti?
cam atat, cred. spor la postat bye
[Imagine: sig_reinoir.png]

#4
~Ana-chan~!! I'm so happy to meeting you! Iti urez, deja, banalul " bun venit" pe forum, sau, mai bine zis, in familie! Ne plac cam aceleasi lucruri si ma bucur nespus ca avem atatea chestii in comun. Si eu iubesc Kiddy Grade, Vampire Knight, Shugo Chara... Dar, am observat ca din `YourMangaList`, lipseste Shugo Chara si Shugo Chara Encore. Nu le-ai citit sau care-i treaba ? Eu sunt o super fanatica Shugo Chara si, de aceea te intreb, nu de alta. Intorcandu-ne la oile noastre, cati ani ai si de unde esti ?
2) Care este anime-ul tau preferat?
3) Ikuto Tsukiyomi VS. Tadase Hotori ? ( Argumenteaza, please ! Vreau sa-ti stiu si parerea ta. Eu il aleg pe Ikuto, imi place mie mai mult de el.)
4) Zero Kiryu VS. Kuran Kaname? ( Mie imi place mai mult Zero, pe Kuran il dispretuiesc !!)
5) Care este parerea ta despre Eclair ( from Kiddy Grade) ?
6) Ai vazut Kiddy Girl-And? Si daca da, ce parere ai despre contiuarea anime-ului Kiddy Grade?
7) Ai auzit vreodata, in vietisoara ta, de RBD? Daca da, care este membrul formatiei tale preferat?
Ei, si cam atat. Sper ca nu te-am plictisit cu intrebarile mele si poate vom devenii prietene bune. Ne mai citim si cat mai activa, 'kay?
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#5
Ei, multumesc tuturor ce m'au intampinat. Acum sa incepem cu intrebarile21
@ Crazy~Tenshi
Normal ca nu ma supar4. A, am uitat sa va spun. Puteti sa imi spuneti Ana/Ana-chan sau Anne, cum va place4
1. Implinesc 13 pe 22 decembrie4 .
2. Medgidia, oare cum am uitat sa scriu asta21
3. Genuri de muzica... ascult aproape orice. Clasic, rock, j-rock, pop. Nana Mizuki este cantareata mea japoneza preferata ever:X
4. A, filme preferate am o tona21 Chiar si azi am un film de vazut. Imi plac fantasy, horror, uneori SF, cam toate genurile.
5. Sunt fana declarata. Citesc foarte mult fantasy, horror (Chiar am langa mine "Cimitirul Animalelor" de Stephen King) , istorice, romance, SF , cam ca la filme.
6. Nu suport... prefacatoria, sa fiu enervata, fostul meu coleg de banca Sergiu *il detest. detest. detest. desi toata lumea zice ca ne placem.detest.* si mai multe.

@ ~ neko still
Mersi mult! I'm too. Am uitat sa adaug Shugo Chara si SC Encore -_-". Sunt un asa cap patrat...
2) Anime preferat... e foarte greu. Dar imi plac mult Shugo Chara, Vampire Knight si Alice Gakuen. Nu pot alege21
3) Ikuto! First: I love black cats. Second: Ikuto are cea mai tare personalitate. Third: Arata super. Fourth: Ce kawaii e Yoru!
4) Zero. Sincer, n-am idee de ce. Poate ca-s admiratoare de par si ochi argintii?21 Eh, imi place personalitatea lui foarte mult.
5) Eclair... e unul din personajele mele preferate. Ea si Lumierre. Eu de obicei am o personalitate foarte imprevizibila si pot spune ca seman cu amandoua. Ah... si imi place vinul... secretul nostru, ok?Smile
6) Nope, nu l-am vazut. vreau sa-l vad dar trebuie sa termin cu niste animeuri de care m'am apucat, si o sa-l caut.
7) Da, am auzit de RBD... si membru preferat... Aici m-ai prins21 Zau ca nu am un membru preferat. De obicei eu sunt omul de mijloc care nu tine cu niciunul21
Nu m-ai plictisit deloc, si sunt de acord cu tine, chiar semanam mult.4
[Imagine: vega-1.jpg]
The touch of a Goddess gave us life. Was that a bless?

[Imagine: Copyof5bdb49d4177ca5fad86364ca42-2.jpg]
"Ori crezi ca totul e magie, ori negi ca exista magie"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)