Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!

#1
Buna! Eu sunt Georgiana(urasc numele meu,sincer).
Imi place: Sa ma plimb cu prietenii, sa ma inchid in camera si sa desenez ori sa ascult muzica, sa stau pe calculator (fan nr 1) , sa ma uit la televizor ... restul aflati pe parcurs 4 mai nebuna de felul meu Smile


anime'uri preferate:
Inukami, D.Gray Man,Naruto, Vampire Knight, Kannazuki No Miko,Paradise kiss, Ful metal alchemist, Loveless, Lucky Star,Rozen Maiden,La Corda d'ora,Death Note,Bleach, Nana,Gravitation, Spiral,Gakkou No Kaidan,Kaleido Star,Trinity Blood, Elfen Lied,Strawberry Panic,Chrono Crusade,Earl and Fairy,Hellsing,Clannad,Detectiv Conan,Blood+,K-ON,Soul eater, Suzumiya Haruhi no Shoushitsu, Kobato, Code geass, Vocaloid,Kiddy grade,Gallery fake, Trigun,Hell Girl,Mermaid Melody,R.O.D,Inuyasha, Full Moon wo Sagashite, Kamikaze Kaitou Jeanne, Shaman King, Fruits Basket, Lovely complex, Rosario+Vampire , Air Gear ,Maria-sama ga miteru
[Imagine: 313fa7290839880e7316ed6dc68be0c1.png]
Perfectiunea nu are plural!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Myzu.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Sunt prima. Insfarsit 105.
Bun venit pe forum, Myzu-chan. :X Sper s ate distrezi pe la noi si sa nu abandonezi forumul 10.
Am observat ca ai vazut destul de multe animeuri, asta e bine 43. Esti in domeniu. :bv:
Acum, cateva intrebari39.

1. Cati ani ai?
2. De unde esti?
3. Citesti manga?
4. Dintre toata insiruirea aceea de animeuri, care este preferatul tau? 43.
5. In animeul, Air Gear ce parere ai avut de acele cateva faze shounen-ai? 105.
6. Animeul preferat din Code geass? Dar din Rosario Vampire?5
7. Trupa/cantaretul/cantareata preferat/a?39.
8. Vrei sa fim prietene? hug.

Cam atat pentru moment. Inca o data, Welcomehug
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#4
Buna.Bine ai venit pe Animezup Georgiana.Sper sa te distrezi pe aici si a-ti faci multi prieteni.Cateva intrebari...
1.Ai vreun animal de companie acasa?[lipsa de inspiratie]
2.Ai vreo fobie?
3.Ai frati/surori?Daca da,cum ii/le cheama?
4.Ce zodie esti?

Cam atat,sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine,si inca o data bun venit printre noi!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#5
1. Cati ani ai?aproape 14
2. De unde esti?secret
3. Citesti manga?ei bine.. citesc manga online
4. Dintre toata insiruirea aceea de animeuri, care este preferatul tau? Kannazuki No Miko
5. In animeul, Air Gear ce parere ai avut de acele cateva faze shounen-ai? ei bine sunt unele mi se par exagerate insa imi plac fazele shounen-ai
6. Animeul preferat din Code geass? Dar din Rosario Vampire? Code Geass - Hangyaku no Lelouch, Rosario + Vampire season II daca la asta te referi Smile
7. Trupa/cantaretul/cantareata preferat/a.
japonez-hero jaejoong
roman- Dj Sava & Raluka (i like the trumpet), Pitbull
8. Vrei sa fim prietene? desigurpupic

1.Ai vreun animal de companie acasa?[lipsa de inspiratie] da, o catea
2.Ai vreo fobie? ei bine imi este cam frica de inaltimi insa nu o consider o fobie
3.Ai frati/surori? un frate Stefan e mai complicata relatia.. adica nu suntem chiar frati drepti insa nici vitregi nu pot spune.. inc'o data:situatia e mai complicata si am o sora Lavi
4.Ce zodie esti? ei bine sunt varsatoare
[Imagine: 313fa7290839880e7316ed6dc68be0c1.png]
Perfectiunea nu are plural!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)