Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Hello!!
Sunt Oana sin Bucuresti, am 12 ani, parul satensi ochii caprui.
Imi muzica rock, ascult tot timpul muzica, ma pasioneaza desenul, cantecul, si in general tot ceea ce tine de calculator.
Majoritatea timpului liber mi-l petrec iesind cu prietenii sau scriind cate un capitol noi la ficurile mele.
Imi plac animeurile si afor acest site. De fel sunt o persoana foarte prietenoasa si vorbareata.
Sper sa ma inteleg bine si sa imi fac prieteni noi.
Si paropo... nu prea ma descurc bine si as vrea daca se poate sa ma ajutati si pe mine sa imi spuneti cum pot sa imi pun o poza la avatar si cum sa imi fac profilul.
V-am pupat dolcepupicpupicpupicpupic

#2
Bine ai venit pe Animezup, TeNeS!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna.Bine ai venit pe Animezup Oana!Apropo eu sunt Ella si sper sa te distrezi pe aici si sa-ti faci multi prieteni.Pai ce sa te intreb...
1)Care este culoare ta preferata?
2)Care este trupa ta preferata?
3)Care este anime-ul tau preferat?

Pai cam atat,sper sa ne intelegem bine si sa fim prietene.Si inca o data bun venit printre noi!!!Zuppy02
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

#4
Buna. Imi pare bine de cunostinta si la fel ca si tine sper sa ne intelegem bine.
1. Nu stiu cum am uitat sa mentionez ca imi place VERDELE! Cred ca toata scoala mea stie lucrul asta, deoarece inebunesc pe toata lumea cu culoarea asta 4
2. Pai: in primul radnd Paramore; Secondhand Serenade ;Green Day si mai sunt multe trupe marfa...
3. Sincera sa fiu nu am un anime preferat...Smile
Si multumesc mult de intampinare.

#5
Bună Oana ! Trebuie să recunosc că am văzut că ai postat aici de mult timp, dar lenea. Acum că am văzut că îţi place Green day şi Paramore : )) nu am mai ezitat. Şi eu ador formaţiile respective, daci cred că prim întrebare ar fi care sunt melodiile care îţi plac cel mai mult.
Ce părere ai despre muzica house ?
Ai vre-un animal ?
Ştii să cânţi la chitară ?
Practici vre-un sport ?
Ciocolată sau vanilie ?
Asculţi LP ? Linkin park : ).

Şi cam atât. Bun venit : D !
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#6
Buna si tie Loulapupicpupicpupic Sincera sa fiu melodia mea preferata de la Paramore este THE ONLY EXCEPTION si multe altele si de la Green day 21 Guns etc.
Da am o hamsteritape nume Lili.
Am chitara, insa inca ivat sa cant la ea.4
Am facut dans 2 ani, dar acum fac muzica.
Ador ciocolata.
Da ascult Linkin park si melodia mea preferata a lor este In The End.
Si multumesc de intampinare :X pupicpupicpupicpupicpupic

#7
buna Oana pupic
eu sunt Alina si sunt incantata sa te cunosc poti sa imi zici Ali, Alis, Sami (vine de la initialele mele S.A.M.) si savarina nu intreba de unde vine asta ca e cam complicat. eu am 14 ani si sper sa ne intelegem bine. am citit ficurile tale (cele de pe zup, nu stiu daca ai mai postat si pe alte forum-uri) si trebuie sa recunosc sunt dragute, si mai important sunt originale. daca tot suntem la noi veniti am cateva intrebari.
1. am vazut ca iti place muzica si ma intrebam daca iti place sa combini cantatul la chitara cu cel vocal? mie una da imi plac cum suna impreuna.
2. care este anotimpul preferat? si de ce?
3. ai animale de companie? ce animale?
4. ai frati/surori? cum le/ii cheama? sunt mai mari sau mai mici decat tine?
5. daca nu ai frati si surori ti-ai dori? de ce?
pai cam atatea intrebari nu prea imi vine o idee acum despre ce sa te intreb, sper sa imi raspunzi la intrebari
bye bye si pupicipupicpupic88pupicpupic
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)