Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Hello!!
Sunt o mare fana a siteului animezup. Citesc de mult ficuri de aici, dar nu stiam cum sa imi fac cont. Intr-un final mi-am facut cont si am decis sa imi las si eu amprenta pe aici.
Despre mine:
-locuiesc in Buncuresti;
- am 12 ani, parul saten, ochii caprui si sunt foarte prietenoasa si vorbareata;
- imi place sa citesc ficuri si povesti de dragoste, S.F. si restul;
- imi place muzica rock;
- sunt pasionata de desen, muzica, messenger si tot ceea ce tine de calculator;
- ador animeurile ;
- la scoala sunt numita TeNeS, deoarece port tenesi foarte mult.
Sper sa imi fac priteni noi, sa ma inteleg cu multa lume si sa nu va dezamagesc.
V-am pupatpupicpupicpupicpupicpupic

#2
Bine ai venit pe Animezup, TeNeS!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Tenes ( ce kawaai suna xD ) , bine ai venit pe animezup hug Sau bine ai venit in familie =]] Sper sa te acomodezi repede si sa-ti faci cat mai multi prieteni si nu in ultimul rand sa te distrezi . Sper sa iti placa aici ^^ . Deasemenea sper sa fi un user activ , deoarece poate ne mai intersectam pe forum xD

So cateva intrebari ...
1.Din cele spuse de tine ai citit multe fic-uri pe acest forum . Care ti-au placut cele mai mult ?
2.Citesti carti ? Daca da , care este cartea ta preferata ?
3.Cateva trupe preferate ?
4.Ce alegi intre Yaoi si Yuri si de ce?

Cam atat din partea mea xD So , inca o data welcome si sa nu uiti sa te distrezi <3 Chuu:3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Multumesc mult de intampinare si sper sa imi fac multi prieteni noi pupicpupicpupic

1. Cred ca cel mai mult mi-a placut "Atractie fatala" sau "Dansul dragostei"
2. Cartea mea preferata a fost "Amurg"
3. Trupele mele preferate sunt: Secondhand Serenade ; Paramore si putin Michael Jackson. Imi plac mai multe trupe, dar nu pot sa dau atatea nume.
4. Pai cred ca as prefera Yuri , deoarece mi se pare mai interesant si mai sexy. Yaoi mi se pare si putin scarbos. 22
A si nu prea stiu cum pot sa imi pun o poza la avatar daca ati putea sa ma ajutati cu un raspun ar fii perfect.

#5
Te ajut eu ^^ . Sper sa intelegi , eu am setat forumul pe romana , deci iti voi explica in romana xD Oricum nu e greu =]] So ... te duci sus unde iti spune Bun venit Tenes bla bla si dai la User Cp . Iti va aparea o alta pagina , iar pe coloana de la "Meniu" te duci unde scrie "Profil" si "schimba avatar" . In engleza cred ca e "change avatar" sau ceva de genul . Apesi acolo si dupa e usor ^^ .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
Salut, TeNeS! Cred ca semanam putin, adica as putea spune exact aceleasi lucruri despre mine, doar ca eu nu locuiesc in Bucuresti, nu sunt prea vorabareata, sunt putin mai mare si nu imi spune nimeni TeNeS (nu ca m-ar deranja, ba chiar dimpotriva :d ) .In rest si mie mi s-a intamplat acelasi lucru cu creatul contului. Am totusi cateva intrebari, daca nu te superi...
1) Culoarea ta preferata?
2)Ficul tau preferat de la sectiunea "anime fics"?
3) Vampires sau fairies?
4)Iti place sa scrii ficuri?
5) Ai scris vreunul?
6)Daca da, imi dai te rooog un link catre el?
7)Imi dai te rooog id-ul tau?(prin pm)
8)Melodia ta preferata?
9)Iti place Avril Lavigne, Kelly Clarkson sau Kate Alexa?
10) Caini sau pisici?
11) salbatic sau domestic?
Sper sa ne mai intalnim si sa te distrezi!
Buh bye!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)