Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Buna. Numele meu e Maria, am 16 ani si de unde sunt nu prea conteaza. Nu sunt un n00b in materie dar totusi am zis ca ar fi dragut sa ma prezit.
Cate ceva despre mine: sunt destul de plictisitoare, nu-mi plac oamenii mincinosi, manelarii si prostii. Imi place mult sa desenez si sa ascult muzica (genul de muzica favorit este rock-ul, evident, insa mai pot adauga pe lista si ceva muzica clasica, pop si trance). Animeuri preferate sau o manga anume nu am pentru ca stau foarte prost cu luatul deciziilor.
Cam atat.
Sper sa ma simt bine pe aici, alaturi de voi.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Misuzu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Maria , de ce nu vrei sa ne spui de unde esti ? Smile m-ai facut curios din cale afara Smile deci imi poti spune de unde esti ? poti sa imi dai si un pm daca nu-ti place sa spui 10 , ai mila de mine si spune-mi Smile In alta dezordine de idei , ce formatii preferate ai ? precum si o melodie preferata daca exista ... un citat preferat un motto dupa care sa te ghidezi ai ? Sper ca deja te simti bine 3 Numai de bine sa auzim ( pardon ... numai de mine 10 )
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

#4
Sucre - multumesc ca ai trecut pe aici. O sa iti dau un pm si o sa iti zic de unde sunt. Formatii preferate... hm sa vedem, poate Nighwish si Apocaliptica. Imi plac foarte mult insa formatiile mele preferate se schimba in functie de starea mea de spirit. O melodie preferata... ei bine aici sunt vreo 4 melodii care imi plac mie foarte mult si anume:
Evanescence-Anywhere, Hoobastank - The Reason, Kyau & Albert - Once In A Life si Hinder - Lips Of An Angel. Cat despre un citat nu am unul anume dupa care ma ghidez. Multumesc pentru primirea calduroasa

#5
Misuzu, bine ai venit pe zup 8
Sper să te simţi bine aici, şi ce să-ţi mai zic? :]]
Nu prea am ce, că deja Sucre te-a întâmpinat călduros.
Să auzim numa' de Sucre [că el aşa a zis :]] ]
Ja' pupic

#6
Buună, bine ai venit pe zup !
Mă bucur că asculţi rock, pentru că şi mie îmi place, şi îmi plac şi 2 din melodiile tale preferate. Cea de la Evanescence, deşi ascult mai multe melodii şi The reason.
Deeci, întrebări :]].
1) Cânţi la vre-un instrument?
2) Faci sport? Sau eÅŸti anti, ca mine :]] ?
3) Ştii să mergi cu rolele, cu skate-ul sau cu bicicleta ?
Cam atât cred...am rămas în pană Smile. Oricum, bun venit!
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#7
Bun venit!!!

Sper sa te simti bine si sa-ti faci cat mai multi prieteni!!!!


Have fun and happy posting!!

Cum de ai gasit site-ul asta??

Ce fel de hobby-uri ai??

Si vrei sa fim prietene???:X

Iti place The Rasmus-October and april??




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)