Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Buna...ma numesc Bianca si am 11 ani. Sunt zodia gemeni si sunt nascuta pe 25.05.1998. Daca aveti intrebari o sa raspund la toate...

#2
Bine ai venit pe Animezup, Nico_1998!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello, Bibi (sorry, dacă nu îţi place cum ţi-am spus. E în regulă. )
So, bine ai venit pe site şi sper să te distrezi pe aici.
Ä‚sta e primul ÅŸi cel mai important lucru " ))
So
# Citeşti manga ? Dacă da, ce gen anume îţi place ?
# Ce animeuri ai vizionat ?
# ÃŽn ce oraÅŸ stai ?
# Cum ai dat de animezup ?
# Ce gen de muzică asculţi ?

So, yeah cam multe întrebări, i know, dar sper că nu am fost cicălitoare
or somth şi sper să ai o şedere cât mai plăcută pe forum şi să nu faci spam.
Adică posturi scurte....ştii tu...
În afară de asta, see ya pe aici şi să ne citim pe forum dacă e.

bye
-

#4
E in regula sa-mi spui Bibi.
1.Da...romantic, comedie si actiune.
2.Inuyasha
Bleach
Death Note
Full metal panic (toate sezoanele)
Naruto
Mew Mew power
Shugo Chara
Mermaid Melody (inca nu l-am terminat)
Uta Kata
Cardcaptor Sakura(cand eram mai mica)
Kamichama Karin
Nana
Romeo and Juliet
Blood +
Detective Conan
Kaleido Star
si muulte altele dar nu mi le mai amintesc
3.Bucuresti
4. Am scris pe google "forumuri anime" si pe prima pagina era Animezup
5.orice...fara manele, muzica populara si country

#5
Oh, şi mie îmi plac cele romance în special. În general
ele sunt destul de interesante, doar să nu o dea în clişeu.
oricum, yeah nici mie nu îmi plac manelele şi nici populara.
Cam ce trupe sau cântăreţi asculţi ? Eu persponal consider că manelele sunt de foarte proastă calitate.

Ce personaj îţi place din Naruto ?
-

#6
Trupe10aramore, Muse, Green day, Massive attack, Lifehouse, Kelly Clarckson(unele melodi ca "because of you") si multe altele
pai...inainte imi placea sasuke...dar acum imi plac naruto (mai ales in shippuden) si neji...tie?

#7
Hm, nu prea mai vizionez aşa de mult Naruto, de fapt am şi renunţat mai mult la anime şi mă concentram odată pe manga, e mai mişto să o citeşti aşa, dar probabil că daca se va termina, am să mă apuc să citesc întreaga manga. Personajul meu favorit din anime şi manga rămâne Deidara, membru akatsuki şi îmi place şi de Pain şi îmi place şi Hidan. Ce pot să spun, încă îmi place foarte mult Hidan pentru caracterul lui şi cum se poartă. Şi neji mi se pare cute şi are nişte abilităţi calumea.

BTW, îţi place să desenezi ?
Şi cânţi la vreun instrument muzical ?
-

#8
da...imi place sa desenez foarte mult...
cant la chitara...e foarte amuzant...
Ce hobby-uri ai?
si raspundemi la toate intrebarile pe care mi le-ai pus(schimbam rolurile: eu te intreb si tu imi raspunzi 4)

#9
Păi hobby-uri ...desenez, pictez, PC-ul îmi place să lucrez în pc, scriu poezii şi poveşti şi romane, photoshopul, cânt la chitară şi la pian şi vreau să învăţ la violoncel. CEl mai mult ador violoncelul şi pianul. Animeuri am văzut destule, dar îmi place foarte mult inuyasha şi rosario and vampire, manga citesc o grămada. Sunt foarte mare fană manga. Ador foarte mult manga, mai mult ca anime. De forum nu mai ştiu, a trecut foarte mult timp...vreo 3 ani de atunci şi stau prin constanţa, într-o localitate de pe acolo. Hm...Ascult metal, rock în special şi mai multe melodii, care îmi plac, în afară de manele.


ÃŽÅ£i place istoria ?
-

#10
istoria ca materie la scoala?...pai...cand nu trebuie sa invat...imi place...doar glumeam...da imi place...tie ce materii iti plac?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)