Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bunăă

#1
Deci trebuie să mă prezint...
Bunăă... mă cheamă Monica, am 14 ani, sunt din Constanţa...
Câteva cuvinte despre mine? Păi să vedem... Sunt ciudată... (cine nu e?) Deşi sunt balanţă sunt mai mereu în dezechilibru 21 Râd mult şi din cele mai mari prostii, vorbesc şi mai mult... Timpul liber mi.l petrec ascultând muzică (iubesc Vocaloid), plimbându.mă (asta foarte rar din păcate...), stând pe mess şi desenând...
Descrierea este foarte mică şi seacă însă nu prea am idei 2 aşa că dacă vreţi să aflaţi ceva, întrebaţi! 4

#2
Bine ai venit pe Animezup, Saikoo.nyan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
asa nee chan hug
imi era dorrr de tine hug :X
bine ai venit :X
eu una nu am ce sa te intreb, ca stiu destule despre tine 21...doar esti my neko sis :X
[Imagine: misterios.png]

#4
Pai si eu sunt noua..so..nu stiu ce sa'ti spun


Welcome!!hughug
I heard my name. Just my name. Like a whisper.[/size][/font]




She drank the blood like limonade!

#5
Ahh... sis :X
Ţi.am prins nişte şoricei pentru la cină 15
Mulţumesc pentru primire, şi mie mi.a fost dor de tine... 4
Edit: Ah, Mulţumesc Froggie.chan *aşa îţi zic de acum* hug 4

#6
Buna Saikoo.nyan ! Welcome on Zup! hug

1.Citesti? Daca da, care sunt autorii/cartile tale preferate?
2.Desenezi? oO Deci o sa ne uimesti cu desenele tale da? 5
3.La ce profil vrei sa dai? 4

That's all. Welcome again, happy posting and have fun! hug

Xoxo, Ang. :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#7
soriceii de ciocolata? 15 si cu alune sper :X 108
Crazy.Froggie.InTown... uf welcome hug
[Imagine: misterios.png]

#8
Hey Saikoo.nyan .

The questions :

1 . De unde ai aflat de Zup?
2 . Care e anime`ul tau preferat?
3 . Asculti k-pop?
4 . Daca da , ce trupe?
5 . Stii sa lucrezi in Photoshop?
6 . Ce crezi despre viata?

Well , that's all . Welcome here , have fun and happy posting without spam . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#9
Să vă iau pe rând 71
Ang., mulţumesc pentru primire 4
1. Umm... chiar nu le am cu cititul 2 sorry...
2. Cred... *nu ştiu cât de uimiţi veţi fi 4* adică aş vrea să.mi deschid un topic cu desene sau ceva 106
3. Vreau să contiuni la arte, să dau la Design ori Grafică... Sunt foarte indecisă, aş opta pentru Design, poate, iar dacă nu intru merg la Grafică sigur 4
Zuza., no spam, promit să fiu cuminte 9
1. Ştiam de el de ceva timp, însă am tot amânat *am fost membru pe Animax, s.a desfiinţat şi chiar am nevoie să aparţin unei comunităţi aşa mari* şi m.a convins totuşi Aya.chan Smile
2. Păi cred că ar fi Romeo X Juliet... Nu ştiu de ce, povestea m.a emoţionat cel mai tare şi am plâns rău de tot 71
3. Nup. Nu pentru că nu.mi place sau ceva dar nu am încercat. Nici J-music nu prea ascult decât ending.uri şi opening.uri şi Vocaloid...
5. Păi acum, nu ştiu ce să zic... Nu îl folosesc prea des şi îl folosesc pentru mine *sig.uri şi bennere pentru blog*... De obicei îi las pe alţii să îmi aprecieze munca pentru că de obicei mă subapreciez sau nu apreciez în conformitate cu ceilalţi... Nu folosesc decât brush.uri şi efecte *sunt leneşă... m.am învăţat numai cu astea...*... Sig.ul e făcut de mine... 4
6. Viaţa... Păi în primul rând părerea mea se schimbă după starea de spirit, ba e minunată, ba e oribilă... Însă cert e că ar trebui să o preţuim *uite cine vorbeşte!* şi să trăim fiecare clipă... Aaah, şi nu cred în destin! 4

Whoaa... ce post lung am facut! 105

#10
Ok! I'm herehug Welcome to Zup and have fun! :bv:
Questions:
1.Iti place ciocolata? 19 (intrebarea asta o pun oricui22 )
2.Ce personaj din Vocaloid iti place? (mie de Kaito :chuuSmile
3.Vrei sa fim prietene5 ?
Zbye! :bye:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)