Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buhuhuuuuu!

#11
Ai timp pana la sfarsitul lunii 21 poate chiar mai mult, o sa vezi ca sistemul de jurizare o sa ti se para cunoscut, gen sub-pointerii, regulile le-am dibuit eu, totusi cam cunoscut de 6 ani, am dezgropat mortii cu Aly si le-am gasit. Nu pot spune mai multe aici 65

Chiar iti spuneam pe profil ca venind de la tine, Arya suna ciudat 21

Si acum sa fiu in tema cu poza ta de profil de pe fb: GAAAAAAAAAAAAAAAAAY! /claps like a seal

Te uitasi pe aici pana acum 5?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#12
E bine, trebuie sa imi reintru in spiritul critic 21 de parca as scapa vreodata de el.

Am aruncat un ochi, sunt curioasa cati oameni cunosc de pe forum. Deja l-am gasit pe Cyber pe chat 21 Am vazut ca stati destul de bine la capitolul GFX, mi-am facut si eu topic, poate aici comenteaza cineva 21 am vazut ca aveti destul de multe 'of the month'...poate ma bag si eu 39
[Imagine: inoricopy.png]

#13
Cyber, DiZ, Sy, era si Renoir la un moment dat, Byby desi ea nu mai activeaza. Pana si Cecilia si-a facut cont si are un fic aici, am descoperit-o din greseala desi nu-mi place prezenta ei 21. Teh mai e parca, dar nici ea nu activeaza desi inainte era prezenta non stop 39

Nu mai stiu daca o mai tii minte pe mayaly de pe m-a, e Narnia, coleguta mea de admin. Si desigur nelipsitul Flaw fara de care nu ar fi zupul 39

As face si eu jurizare, dar eu sunt organizator si n-am voie :3

Yup, sigs, photos, fiction, manipulation si drawings of the month. Sunt deschise toate desi trebuie sa dau o tura pe la FOTM ca n-am lucrari si luna asta nu s-a facut editie...

Am fost la munca toata ziua si de aia nu am trecut pe la threadul tau 108

Ah si avem si dueluri 65 si RPG 65 eu si DiZ deschisesem unul pentru LOTR dar nu am avut timp de el 2, poate ne ajuti 65
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)