Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buhuhuuuuu!

#1
Salutare! Eu sunt Joey, body of a female, mind of a pervert, 22 de ani, dar nimeni nu ma crede. Unii ma mai stiti de pe alte forumuri, iar daca nu, sa nu va fie foarte frica sa ma cunoasteti, musc doar duminica si in ocazii speciale. Nu am nici cea mai vaga idee ce trebuie sa spun intr-o prezentare, asa ca intrebati-ma Zuppy08
[Imagine: inoricopy.png]

#2
Joey, bine ai venit pe forum! :3 Distractie placuta, sa iti faci prieteni noi, sa postezi, sa fii activa si tot tacamul.

Cateva intrebari pentru noua venita:

1. Ce muzica asculti?
2. Ce animeuri ai vizionat?
3. Desenezi/scrii/fotografiezi/lucrezi in Photochop(gfx)?
4. Telul tau in viata?
5. Te poti descrie intr-o propozitie?
6. Filme preferate ai?
7. CE stil de imbracaminte te reprezinta?

Cam atat. Distractie placuta si acomodare la fel de placuta! :3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#3
Heya! Bine ai venit pe Zup si distractie placuta pe aici. 22 de ani zici? Multi inainte. Ahmmm, ermm, cred ca deja sti ca, daca ai vreo nelamurire intrebi un moderator, nu? Ehm. Asa. Aproape imi pica ochi pe tastatura si mainile pe jos, asa ca hai sa pun si eu o intrebare sau doua inainte sa adorm aici.

~Ce anime-uri urmaresti? Care e preferatul tau?
~Cum ai ajuns pe forum?
~Culoare preferata?
~Ce faci cand te plictisesti?
~Iti place yaoi?

Cam atat. Distractieeeeeee. Bye-bye.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#4
Am vazut ca ai set cu GC, deci ti-a placut? Tare, e printre preferatele mele. Ce parere ai avut despre el? Personaje preferate si cat despre sfarsitul sau?

Ann si Lexxu te-au intrebat destule, eu ma rezum la ce-am scris mai sus. Si bun venit, spor la ce vrei tu sa faci! < 3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#5
JOEY!? AS IN TAMASHI <3? As in Joey the perv, friends of Hexell/Jo? As in my friend? Ich bin Lia/Uberwald/Mittwoch/Daiana 21.

Sper ca esti tu hug
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6
Eu sunt, eu. 4 Am sa raspund la intrebari imediat ce imi pleaca musafirii. Multumesc de primire hug

HAhAhAhAhAhA! I found you, Daiana 19


[EDIT]: Si acum sa raspundem la intrebari...

@Ann.: Multumesc, multumesc
1. Ce muzica asculti?
In principal rock, dar in ultimul timp am ascultat un fel de salata de genuri...

2. Ce animeuri ai vizionat?
Destule, dar nu pe cat de multe as fi putut vedea in mai bine de 10 ani de cand ma uit. Pt mai multe detalii: My anime list

3. Desenezi/scrii/fotografiezi/lucrezi in Photochop(gfx)?
Desenez prost, scriu rar si nu stralucit, fotografiez din pasiune dar cu prea putin talent si lucrez in Photoshop de mult, dar evoluez greu.

4. Telul tau in viata?
Sa devin tester sa saci de dormit si hamace.

5. Te poti descrie intr-o propozitie?
Aaaa...n-am incercat pana acum 21

6. Filme preferate ai?
Am, dar ar fi prea multe sa le insir. Let's say, The last of the mohicans, Spirited away, LOTR...

7. CE stil de imbracaminte te reprezinta?
Casual cu influente de ce gasesc curat prin dulap. Nu am destui bani incat sa imi creez un stil de imbracaminte

@Lexxu: Kinda old, I know 21 In curand o sa imi ziceti "sarumana"
~Ce anime-uri urmaresti? Care e preferatul tau?
De o vreme nu prea mai urmaresc anime. Preferat...filmele de Ghibli, si ce am gasit mai nou acu', No.6, o serie foarte draguta

~Cum ai ajuns pe forum?
Stiu de forum de mult timp, si e posibil sa mai fi avut vreun cont cu mult timp in urma, dar nu am activat niciodata. Mi s-a facut dor de interactionat cu oameni si am zis ca hai...

~Culoare preferata?
Rosu inchis, turcoaz, mov.

~Ce faci cand te plictisesti?
Frec menta pe net sau ma joc sau citesc sau dorm sau dorm.

~Iti place yaoi?
Da, acum nu la fel de mult ca in trecut, but I still am a yaoi fangirl 21

@Aggie: Mi-a placut GC, mi-a placut foarte mult grafica, coloana sonora si ideea. Sfarsitul in schimb nu mi-a placut, nu pot sa spun chiar de ce. Ma asteptam sa fie finalul un pic mai original. Ca personaje preferate, mi-au placut Gai si Inori, even if I don't ship them 21 Mi-a placut foarte mult ideea cu Voids.
[Imagine: inoricopy.png]

#7
Tamashii, tamashiiiii! hug Astept topic la sectiunea GFX de la tine, ca si asa pe a-e nu am mai dat ca sa ma uit 4 si ducem lipsa de graficieni oricum 21

Mai lipseste Jo acum 24 si asa ii zisesem de concursul de proza. Femeie, auzi, vrei sa fii in juriu la un concurs de proza fantastica 5?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#8
O sa apara, o sa apara. Din pacate, insa, nu am mai lucrat prea mult in ultimul timp. Dar gasim cateva, cat sa facem o galerie 21

Da, cred ca as putea juriza, si asa nu am mai facut nimic pentru comunitate de ceva timp 10

Imi pare bine ca am dat de tine hug missed you, hun!
[Imagine: inoricopy.png]

#9
Ne luam de mana, ca si eu fac chestii o data la 3 luni calendaristice in PS, dar stiu ca poti strange indeajuns de o galerie macar 4

I'll link you on your profile with the thread. Concursul a inceput de 2 saptamani :3

Mwhahaha, Joey is in the jury 19. Mi-ai facut ziua ca ai aparut, I'll still call you only Tamashi, or Joey 33, and not the fancy nick that you are going about with now. I've missed you too girl hug
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#10
Este un termen exact pana cand se poate juriza (si reguli, ceva?) Am sa incerc in decursul zilei de azi, dar nu garantez ca o sa am timp.

Poti sa-mi zici cum iti vine mai usor, eu tot Daiana sau Lia o sa-ti zic 21 Si Elyurias era simpatica, she's a bitch queen bee that killed everybody 21
[Imagine: inoricopy.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)